Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Retro impreza u wojewody. Przyjdziesz? (wideo)

Utworzony przez VIP, 8 kwietnia 2010 r. o 18:19 Powrót do artykułu
Mentalnie i poziomem rzwoju ten urząd dalej tkwi w stylu retro. Zresztą cały Lublin to jeden wielki skansen. Aż dziw bierze że to stolyca województwa... może przez przypadek. A parada z udziałem 7 samochodów i 4 motocykli - normalnie nie wiem jak udało im się taka ogromą parodie udało zorganizować. Jestem w szoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz jadu co padalec ! jak coś zorganizujesz to poinformuj , może o tym napiszemy , będziesz sławny padalcze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjadę swoją Hondą NSR, w końcu ma już dziewięć lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Mentalnie i poziomem rzwoju ten urząd dalej tkwi w stylu retro. Zresztą cały Lublin to jeden wielki skansen. Aż dziw bierze że to stolyca województwa... może przez przypadek. A parada z udziałem 7 samochodów i 4 motocykli - normalnie nie wiem jak udało im się taka ogromą parodie udało zorganizować. Jestem w szoku.
JAKI PAN TAKI KRAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ert napisał:
masz jadu co padalec ! jak coś zorganizujesz to poinformuj , może o tym napiszemy , będziesz sławny padalcze !!!
Padalec mimo że uźreć może to jadu nie posiada !, a tak po za tym to ludzie PRACY NIE MAJĄ a im w tym gmachu we łbach igrzyska się chce organizować tylko PO CO i czemu ma to służyć i to właśnie dlatego nie wiadomo czy śmiać się z tej zrzuconej na spadochronach władzy czy płakać ???!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta władza nie spadła na spadochronach a z obornika wykiełkowała, co widać słychać i cuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może przy okazji wywiozą ich w p....du tymi autami bo szkoda taczek.Chociaż co niektórych z tych urzędasów ciężko by na taczkę zmieścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Mentalnie i poziomem rzwoju ten urząd dalej tkwi w stylu retro. Zresztą cały Lublin to jeden wielki skansen. Aż dziw bierze że to stolyca województwa... może przez przypadek. A parada z udziałem 7 samochodów i 4 motocykli - normalnie nie wiem jak udało im się taka ogromą parodie udało zorganizować. Jestem w szoku.
Jak ci nie pasuje to nikt cie nie zmusza do przychodzenia. Masz do wyboru hucpe ONR-owców tydzień wczesniej, tam sie bedziesz mogl wyzyc i pomachac prawą rączką przed siebie w powietrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...