Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to menda! Monitoring na szczęście wyraźny, mam nadzieję, że znajdą tego łachmytę. Gęby wszystkich złodziei powinny być publicznie pokazywane, żeby wiedzieć, na kogo uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wierzę że wyglądający na statecznego , takie bydle , grzebie po kieszeniach. Znajdą cię , bo jesteś rozpoznawalny , nawet sam jak cię dojrzę , to pokaże , komu trzeba. Mam alergię na takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE ŚMIEĆ......!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnida dworska, przerobić na parówę pod celą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ależ to bydlak! Mam nadzieję na szybkie aresztowanie tej wszawej gnidy i upublicznienie jego danych osobowych. Sąsiedzi powinni być świadomi kto mieszka za ścianą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd!!! Tragedia, na pewno niejedna osoba go rozpozna, bo obraz jest wyraźny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w hip hopach   firmowych kazdy mowi ze złodzieje sa wporzo i uwolnijcie naszych braci itp  palce obciac takim swiniom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...