Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja się uczyłem w 32osobowej klasie i było zarąbiście - byliśmy niezłą, zgraną brygadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tamtym roku szkolnym uczyłam w klasie 33 osobowej.Była to I klasa.Tak jak w artykule-oszczędności.Dzieci wspaniałe ale praca"koszmar".Nikt w "mieście ani w kuratorium tym się nie przejmuje. W konsekwencji do kl.II dopisało się jeszcze dwoje dzieci i DOPIERO podzielono klasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z zalecanymi warunkami realizacji podstawy programowej? - "Wskazane jest, aby edukacja w klasach I–III szkoły podstawowej odbywała się w zespołach rówieśniczych liczących nie więcej niż 26 osób." - Podstawa programowa z komentarzami - informacja ze strony www.men.gov.pl. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...