Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice chcą pomnika dzieci utraconych w Lublinie

Utworzony przez zan, 10 sierpnia 2012 r. o 06:17 Powrót do artykułu
Paranoja. Proponuję jeszcze postawić pomnik comiesięcznie wydalonych jajek, przecież z każdego mogło powstać życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz pisać takie bzdury, zrób przysługę innym i nie pisz wcale. Widać nie rozumiesz co znaczy starcić dziecko..sama straciłam dwie ciąże i bardzo bym chciała zeby powstał taki pominik. Jestem za!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan napisał:
Paranoja. Proponuję jeszcze postawić pomnik comiesięcznie wydalonych jajek, przecież z każdego mogło powstać życie!
ty ciemniaku a ja proponuje uwolnić mamę Madzi W, mamę chłopca znalezionego w tapczanie w Morągu, mamę chłopca z Radomia ugotowanego i zmielonego, mamę chłopca odnalezionego w stawie w Cieszynie. Przecież one są takie młode dokonały aborcji , dzieciaki były nieznośne, a one chciały żyć pełną gębą tanczyć przy rurze, bawić się i pierdo....lić na potęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za budową takiego pomnika.Chciałabym zapalić gdzieś znicz i położyć symboliczny kwiatek.Byłam 5 razy w ciąży i tylko jeden raz donosiłam i mam słodką córeczkę.Z mężem przeżywaliśmy każde poronienie nawet to 4tygodniowe.Więc niech nie wypowiadają się ci którzy tego nie przeżyli i nie wiedzą co czują rodziny i bliscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan-baran akurat się rymuje. Ktoś kto tego nie przeżył nigdy, przenigdy tego nie zrozumie. Uważam, że to bardzo dobry pomysł z tym pomnikiem. Straciłam Dziecko 10 mies temu i nie mam miejsca gdzie mogłabym uczcić Jego pamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym bardzo podziękowac Pani Agnieszce za zainteresowanie tematem i za artykuł. Za ludzkie podjeście i wspaniałą rozmowę z nami. Doświadczywszy straty dziecka, zmierzyć się musiałam rownież z ludxmi, którzy mają zdanie podobne jak Zan. Ból po starcie jest ogromy, a bezdomnośc spowodowana brakiem miejsca, gdzie możnaby uczcić pamięć swego Dziecka ten ból potęguje. Po dosłownie stcozonej walce o grób i godność mojej Córki mam teraz gdzie iśc i zapalić świeczkę. Bardzo dobrze wiem jak to boli, dlatego też zdecydowałyśmy się podjąc wskrzeszenia idei pomnika. Nie dajmy sobie wmówić, ze nic się nei stało... Bo stało się. Umarły nasze dzieci. Jesli ktoś doświaczył starty albo bliska jest mu nasza idea prosimy o kontakt, jak Pani Agnieszka podała nasz mail to my.mamydzieci@gmail.com Wiem też jak trudno jest mówić o starcie, jak to boli, ale doświadczyłam bardzo mocno tego jak ważne jest wsparcie, po prostu bycie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobisciu uwazam, ze taki Pomnik bylby wskazany poniewaz jak dzieci urodzone martwe czy, ktore umarly po pewnym czasie zasluguja na upamietnienie ich powstania(istnienia). Jest to bardzo przykre. Ci, co nie przezyli tego nie maja pojecia. Nikomu nie zycze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(232, 232, 232)]Drodzy Rodzice Dzieci Utraconych z Lublina i Lubelszczyzny![/background] [background=rgb(232, 232, 232)]Serdecznie zapraszam Was na Mszę Św. w naszej intencji. Odbędzie się ona 2 czerwca (niedziela), o godz. 12.00 w kaplicy cmentarnej na Majdanku w Lublinie. [/background] [background=rgb(232, 232, 232)]Czekamy na Was, aby wspólnie pomodlić się o pokój serca i nadzieję dla nas![/background] [background=rgb(232, 232, 232)]Jeżeli chcecie włączyć się w organizację lub macie jakieś pytania, piszcie: [/background] my.mamydzieci@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w mieście http://pulsmiast.pl/...arz/2013/05/25/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...