Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak jest, nie ma to jak narodzić dzieci i klepać biedę, lubelskie najbardziej biedny rejon duże bezrobocie, nie stać to się nie rodzi, a jak ktoś narodzi to niech zapieprza na swoje .... swoje.. dzieci. dajcie pracę i godne wynagrodzenia, a niech wtedy każdy decyduje się na tyle dzieci na ile ma ochotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak jest, nie ma to jak narodzić dzieci i klepać biedę, lubelskie najbardziej biedny rejon duże bezrobocie, nie stać to się nie rodzi, a jak ktoś narodzi to niech zapieprza na swoje .... swoje.. dzieci. dajcie pracę i godne wynagrodzenia, a niech wtedy każdy decyduje się na tyle dzieci na ile ma ochotę.
Widać jak jesteś Gościu ograniczony. Ciekawe kto w przyszłości będzie robił na twoją emeryturę, bo to co niby odkładają na konta osobiste to jest wirtualna kasa a żeby wypłacać przyszłe emerytury to te według ciebie swoje dzieci będą musiały zapierdzielać także na ciebie abyś nie zdechł z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak jest, nie ma to jak narodzić dzieci i klepać biedę, lubelskie najbardziej biedny rejon duże bezrobocie, nie stać to się nie rodzi, a jak ktoś narodzi to niech zapieprza na swoje .... swoje.. dzieci. dajcie pracę i godne wynagrodzenia, a niech wtedy każdy decyduje się na tyle dzieci na ile ma ochotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś bez sensu, jedynaczka, matka 5 dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przepraszam!Jestem mamą trójki dzieci i nie "naklepałam ich przypadkiem". Bardzo chciałm każdego mojego dziecka.Oboje z mężem pracujemy, wystarcza nam na podstawowe potrzeby, a raz w miesiacu na jakieś "szaleństwo", np. kino czy coś w tym rodzaju. Porównajcie sobie jednak ile wydaje rodzina 2+1 na wakacje, kino, basen......A ile rodzina pięcioosobowa????Zakładajac takie same zarobki.....? Tym samym rodzina wielodzietna jest "ograniczona" w dostepie do takich rzeczy. Dziękuję Radzie Miasta za Kartę w imieniu moich Dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
Bardzo przepraszam!Jestem mamą trójki dzieci i nie "naklepałam ich przypadkiem". Bardzo chciałm każdego mojego dziecka.Oboje z mężem pracujemy, wystarcza nam na podstawowe potrzeby, a raz w miesiacu na jakieś "szaleństwo", np. kino czy coś w tym rodzaju. Porównajcie sobie jednak ile wydaje rodzina 2+1 na wakacje, kino, basen......A ile rodzina pięcioosobowa????Zakładajac takie same zarobki.....? Tym samym rodzina wielodzietna jest "ograniczona" w dostepie do takich rzeczy. Dziękuję Radzie Miasta za Kartę w imieniu moich Dzieci.
Super, że Twoje dzieci były planowane! Ale wiedząc ile zarabiasz, powinnaś wiedzieć na ile "szaleństw" Cię stać, a nie liczyć na sponsoring podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry napisał:
Super, że Twoje dzieci były planowane! Ale wiedząc ile zarabiasz, powinnaś wiedzieć na ile "szaleństw" Cię stać, a nie liczyć na sponsoring podatników.
Nie wiem czy wiesz, ale miasto na razie nie wydało prawie nic na ten Program. Zniżki które są w katalogu zaoferowały głównie prywatne firmy. A poza tym- nie jest to program skierowany do biednych rodzin, tylko do rodzin które są przyszłością naszego miasta (i kraju) czyli każdej rodziny 3+ No i jeszcze- jeżeli o podatnikach mowa- jakby nie patrzeć DUŻE rodziny są podatnikami i płacą więcej podatków ukrytych niż samotny "Kowalski" w codziennych zakupach- bo po prostu kupują wszystkiego więcej. Zaczynając od spożywki na ubrankach i zabawkach kończąc- Vatu nie oszukasz :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak jest, nie ma to jak narodzić dzieci i klepać biedę, lubelskie najbardziej biedny rejon duże bezrobocie, nie stać to się nie rodzi, a jak ktoś narodzi to niech zapieprza na swoje .... swoje.. dzieci. dajcie pracę i godne wynagrodzenia, a niech wtedy każdy decyduje się na tyle dzieci na ile ma ochotę.
JESTEM ZA!!! Więc wara od Dużych Rodzin- mają tyle dzieci ile chcą- i NIC Ci do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam czwórkę dzieci i nigdy nie liczyłam na pieniądze podatników. Wszystko co mamy zawdzięczamy pracy swoich rąk, a nie cudzych. Nasze dzieci dają nam szczęście. Zdecydowanie więcej pieniędzy podatników idzie na zabawy polityków i samorządowców lub bezrobotnych na zasiłkach, kórzy nie chcą pracować za najniższą krajową. WARA OD RODZIN WIELODZIETNYCH, RADZILIŚMY SOBIE DO TEJ PORY I DAMY SOBIE RADĘ W PRZYSZŁOŚCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak jesteś Gościu ograniczony. Ciekawe kto w przyszłości będzie robił na twoją emeryturę, bo to co niby odkładają na konta osobiste to jest wirtualna kasa a żeby wypłacać przyszłe emerytury to te według ciebie swoje dzieci będą musiały zapierdzielać także na ciebie abyś nie zdechł z głodu
 
Widać jak jesteś Gościu ograniczony. Ciekawe kto w przyszłości będzie robił na twoją emeryturę, bo to co niby odkładają na konta osobiste to jest wirtualna kasa a żeby wypłacać przyszłe emerytury to te według ciebie swoje dzieci będą musiały zapierdzielać także na ciebie abyś nie zdechł z głodu
Jakie "będzie robił na Twoją emeryturę?" ??!  A gdzie się podziały pieniądze, które wypracowali na swoje emerytury nasi dziadkowie i ojcowie??? Rząd nas na bieżąco okrada, a Wy tutaj pier*dolicie jakieś dyrdymały !!! Przestańcie piep*rzyć jak opętani !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zapowiedzi nie wynika nic! Zniżki dla dużych rodzin w Lublinie to jak dotąd tylko - muzeum lubelskie i ...pkp, gdzie tydzień po wprowadzeniu karty dużych rodzin nikt niczego nie wiedział i dopiero doczytywał o co w tym wszystkim chodzi. To nie jest jakaś łaska dla tych wielodzietnych, bo podatnik do tego nie dokłada, żeby było jasne, to tylko biznes dla instytucji, które mogą finansowo zyskać na uczestnictwie rodzin. Bo ci (wielodzietni) którzy dotąd nie korzystali, mają co dzień mają inne problemy niż basen, kino, teatr albo wycieczki zagraniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie! Potrzebuję pomocy! Czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą firmę…? Deb0308 - Warto to zaglądać:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...