Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzina Trzy Plus: Nadal możesz mieć zniżki

Utworzony przez magda, 7 grudnia 2012 r. o 21:58 Powrót do artykułu
Bardzo fajny pomysł z tymi zniżkami:-)szkoda że tylko w Lublinie.Ja mieszkam w Świdniku i takich przyjemności rodziny wielodzietne nie mają bardzo bym chciała żeby i u nas zrobili takie zniżki dla rodzin wielodzietnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że miasto nie będzie przyznawać zniżek dla rodzin wielodzietnych na wywóz śmieci... Taka duża rodzina więcej "produkuje" odpadów niż np. samotna osoba. Jeśli inni mieliby płacić za śmieci dużych rodzin, to ja się na to nie zgadzam! Przyznam jednak, że zniżki na zakupy, basen są ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~magda : popieram. Ja jestem spod Lublina i też zniżki u nas nie obowiązują. A szkoda. Bo większość rodziny pracuje i studiuje/uczy się w Lublinie. Chociaż. Mówiąc o rodzinie 3+ (np. 3 dzieci) jako wielodzietna to lekka przesada. Ja rozumiem 5-8. Ale 3?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 8 grudnia 2012 r. o 15:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 8 grudnia 2012 r. o 15:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://praca.wp.pl/t...,wiadomosc.html 4 najgorsze województwa Względny (procentowy) wzrost liczby bezrobotnych w listopadzie 2012 roku odnotowano we wszystkich województwach, przy czym najsilniejszy w województwach: - lubelskim - o 4,3 proc. (o 5,2 tys. osó ; - wielkopolskim - o 4,0 proc. (o 5,4 tys. osó ; - małopolskim - o 3,8 proc. (o 5,7 tys. osó ; - dolnośląskim - o 3,7 proc. (o 5,5 tys. osó . (...)
Ostatnio edytowany 8 grudnia 2012 r. o 15:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ublizaj rodzinom wielodzietnym. NIe wszystkie z nich żerują na socjalu. Znam klilka normalnych rodzin z czwórką czy piątką dzieci, gdzie tata z mama pracują żeby jakoś tę gromadke wyzywic i ubrać. Zniżki sa OK.
Ostatnio edytowany 8 grudnia 2012 r. o 15:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Nie ublizaj rodzinom wielodzietnym. NIe wszystkie z nich żerują na socjalu. Znam klilka normalnych rodzin z czwórką czy piątką dzieci, gdzie tata z mama pracują żeby jakoś tę gromadke wyzywic i ubrać. Zniżki sa OK.
no to dobrze, to po co te zniżki dla wielodzietnych, narobili sobie tyle dzieci to niech zapieprzają na nie, do kogo mają pretensję, jak zniżki dla dzieci to dla wszystkich, szkoda, że będę zapieprzać na czyjeś dzieci, też rozłożę brochę bez zabezpieczania się i niech mnie podatnicy utrzymują z dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z biednymi rodzinami mającymi 1-2 dzieci, czy te dzieci to nie są dzieci, przecież wiadomo jakie jest na ścianie wschodniej bezrobocie. Także proszę najlepiej pokasować posty, bo mówią prawdę, a niby miała być wolność słowa i co, cenzuraaaaaa, gorzej jak za komuny. Jak pomagamy to wszystkim dzieciom, a jak kogoś nie stać to niech się nie decyduje na dzieci. Ja np. chcę aby moje podatki szły na leczenie a nie na rodzenie dzieci w biednych rodzinach, bo tam z pokolenia na pokolenie bieda jest przekazywana i te rodziny z pokolenia na pokolenie żyją dzięki pomocy innych. A niestety osoby chore nie mogą z powodu choroby np. podjąć pracę,, która pozwoliłaby im na godne życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...