Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnik postrzelony na polu. Trafił go \"Rykoszet”

Utworzony przez Wojciech, 23 października 2012 r. o 15:06 Powrót do artykułu
Bełżycach , a nie Bełżcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno byli pijani strzelający
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek napisał:
podobno byli pijani strzelający
Chlali już od wczesnych godzin porannych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek napisał:
podobno byli pijani strzelający
jeżeli faktycznie byli pijani to ich powystrzelać idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było 20osób strzelających a ktoś tu zapomniał,że także było dużo dzieci które także strzelały z krótkiej amunicji!!! Po co na pole wychodzic skoro strach nawet na ulice jak strzelano także w stronę okolicznej wsi dowodem jest znak na którym są ślady kul!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strzelał też policjant Mariusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Chlali już od wczesnych godzin porannych.
Sprawą zajęła się policja. – Zabezpieczyliśmy broń. Przebadaliśmy zawartość alkoholu u uczestników szkolenia. Wszyscy byli trzeźwi – informuje asp. Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Jaki z ciebie mecenas. Raczej wtórny analfabeta i ignorant. Ujadający na tym forum też nie lepsi. Już osądzili, sprawdzili, zbadali i wiedzą swoje. Do tej pory jakoś obecność strzelców im nie przeszkadzała. Dziś zieją nieskrywaną i litości godną nienawiścią, chcieliby wieszać i sądzić. Taka w nich chrześcijańska miłość i dobre, skłonne do miłosierdzia serca. Obłudnicy, głusi na wszelkie argumenty! A może lepiej pozostawić osąd i gruntowne, fachowe zbadanie sprawy odpowiednim służbom? Może "diabeł" nie okaże się taki straszny, może będzie coś na jego obronę? Tego, oczywiście, internetowi obłudnicy by nie chcieli, ale może by teraz choć umilkli na chwilę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo bezstronny! może brałeś czynny udział w zabawie w wojsko a teraz uczucia Ci wróciły i nie chcesz sądów ludzi mieszkających niedaleko "piaskownicy" chrześcijanowi zachciało się strzelać i są efekty ! bawiła się "śmitanka" a organizatorem był LOK i sami swoi . Lublin,Garbów i okolica!Trochę umiaru i rozwagi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy faktycznie te osoby były badane na alkohol a nie inne, bo z tego co mi wiadomo to tam alkohol zawsze toważyszył strzelaniu brały tam udział całe rodziny razem z dziećmi. A od kiedy dzieci mogą strzelać z broni palnej? Chyba że pijany tatuś jest w LOK-u i pozwoli. Ale mafia czerwona wszystko może strzelać do ludzi też. To potrafią najlepiej!!! Za wsiaż dziadów!!! Niech się oni nie czują bezkarni!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy faktycznie te osoby były badane na alkohol a nie inne, bo z tego co mi wiadomo to tam alkohol zawsze toważyszył strzelaniu brały tam udział całe rodziny razem z dziećmi. A od kiedy dzieci mogą strzelać z broni palnej? Chyba że pijany tatuś jest w LOK-u i pozwoli. Ale mafia czerwona wszystko może strzelać do ludzi też. To potrafią najlepiej!!! Za wsiaż dziadów!!! Niech się oni nie czują bezkarni!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
halo bezstronny! może brałeś czynny udział w zabawie w wojsko a teraz uczucia Ci wróciły i nie chcesz sądów ludzi mieszkających niedaleko "piaskownicy" chrześcijanowi zachciało się strzelać i są efekty ! bawiła się "śmitanka" a organizatorem był LOK i sami swoi . Lublin,Garbów i okolica!Trochę umiaru i rozwagi!!!
Nie dla Twojej głowy moje słowa, i tak nic nie zrozumiesz. Żeby jednak zadośćuczynić Twej ciekawości, pragnę Cię pocieszyć, że uczucia mam i miałem zawsze, więc nie muszą do mnie "wracać", jak ująłeś to poetycznie. Co do wojska, to ostatnio byłem w nim dawno temu i choć sztuka strzelania z broni krótkiej i długiej nie jest mi obca, muszę Cię rozczarować - nie mam nic wspólnego ze strzelcami spod Bełżyc i nie brałem "czynnego udziału w zabawie w wojsko". Co do umiaru i rozwagi, tudzież chrześcijańskich przymiotów - zgadzam się. Bardzo przydałyby się Tobie i wielu innym na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to wojsko ? Co strzela do ludzi. A jeszcze do tego artykulu wojt teraz pier***i ze strzelnicy tam nie powinno byc to czemu tego nie zglosil? Tylko sam z nimi przesiadywal i robili sobie imprezy a dla zabawy trzeba bylo sobie jeszcze postrzelac! Palanty! Jeszcze bron dawac dzieciom...(ale jak tatus pijany to niech dzieci sie bawia!) Tylko teraz policja o tym nie powie bo jak to by bylo trzeba miec znajomych kazdy broni swojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tępe i nierozgarnięte chamki sie bawią, a ludzie cierpią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezstronny napisał:
Sprawą zajęła się policja. – Zabezpieczyliśmy broń. Przebadaliśmy zawartość alkoholu u uczestników szkolenia. Wszyscy byli trzeźwi – informuje asp. Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Jaki z ciebie mecenas. Raczej wtórny analfabeta i ignorant. Ujadający na tym forum też nie lepsi. Już osądzili, sprawdzili, zbadali i wiedzą swoje. Do tej pory jakoś obecność strzelców im nie przeszkadzała. Dziś zieją nieskrywaną i litości godną nienawiścią, chcieliby wieszać i sądzić. Taka w nich chrześcijańska miłość i dobre, skłonne do miłosierdzia serca. Obłudnicy, głusi na wszelkie argumenty! A może lepiej pozostawić osąd i gruntowne, fachowe zbadanie sprawy odpowiednim służbom? Może "diabeł" nie okaże się taki straszny, może będzie coś na jego obronę? Tego, oczywiście, internetowi obłudnicy by nie chcieli, ale może by teraz choć umilkli na chwilę?
własnie. A tepy i nierozgarniety chamek, to czy pijany czy trzeźwy zawsze niebezpieczny. Wystarczy dać takiemu broń to ludzi wystrzela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zapomnialam dodac. Policja mowi ze strzelajacy byli trzezwi a czemu nikt nie powie ile osob nie trzezwych wywiezli samochodem sluzby drogowej! Nim zjawila sie policja. Tacy wielcy bohaterzy a uciekli ! Mam nadzieje, ze rodzina tego czlowieka sie nie podda i bedzie walczyla zeby takie sku***ele poniesli zasluzona kare!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze zapomnialam dodac. Policja mowi ze strzelajacy byli trzezwi a czemu nikt nie powie ile osob nie trzezwych wywiezli samochodem sluzby drogowej! Nim zjawila sie policja. Tacy wielcy bohaterzy a uciekli ! Mam nadzieje, ze rodzina tego czlowieka sie nie podda i bedzie walczyla zeby takie sku***ele poniesli zasluzoną karę To jest nie od dziś wiadomo, że ten szef Klubu Żołnierzy Rezerwy to Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Bełżycach Janusz Watras (patrz artykół),a samochod służbowy i załogę (kolesi) wykorzystuje do swoich zbytków.Wójt Borzechowa to jego koleżka. Obydwaj swego czasu pracowali w Urzędzie Gminy w Bełżycach.Chociaż wójt to SLD , a Watras to PSL to wiecej ich łączy, niż dzieli.Do tej dwójki trzeba dołożyć również wyborowego strzelca byłego wójta Borzechowa,a obecnie sekretarz Urzędu Miasta w Bełżycach niejakiego Antoniego K. Ta klika musi beknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie wy glupoty mowicie to sie w pale nie miesci... po pierwsze: skoro to przeszkadzalo mieszkancom czemu nie zglosili tego na policje aby ta mogla zainterweniowac ? po drugie: nikt tam nie zazywal alkoholu i nie uciakal dlatego tez skad Wasze osady ? po trzecie: do znakow to tam strzelaja poje** z pobliskiej wsi ... tyle w tym temacie. i skonczcie osadzac skoro sie na tym wogole nie znacie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeszcze zapomnialam dodac. Policja mowi ze strzelajacy byli trzezwi a czemu nikt nie powie ile osob nie trzezwych wywiezli samochodem sluzby drogowej! Nim zjawila sie policja. Tacy wielcy bohaterzy a uciekli ! Mam nadzieje, ze rodzina tego czlowieka sie nie podda i bedzie walczyla zeby takie sku***ele poniesli zasluzoną karę To jest nie od dziś wiadomo, że ten szef Klubu Żołnierzy Rezerwy to Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Bełżycach Janusz Watras (patrz artykół),a samochod służbowy i załogę (kolesi) wykorzystuje do swoich zbytków.Wójt Borzechowa to jego koleżka. Obydwaj swego czasu pracowali w Urzędzie Gminy w Bełżycach.Chociaż wójt to SLD , a Watras to PSL to wiecej ich łączy, niż dzieli.Do tej dwójki trzeba dołożyć również wyborowego strzelca byłego wójta Borzechowa,a obecnie sekretarz Urzędu Miasta w Bełżycach niejakiego Antoniego K. Ta klika musi beknąć.
POLICJA musi tak, i nic w tej kwestii nie może zrobić, ŚITWA ma długie macki,jak ośmiornica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 lat więzienia dla "Rykoszeta". Niech przemyśli w więzieniu swoje postępowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie wy glupoty mowicie to sie w pale nie miesci... po pierwsze: skoro to przeszkadzalo mieszkancom czemu nie zglosili tego na policje aby ta mogla zainterweniowac ? po drugie: nikt tam nie zazywal alkoholu i nie uciakal dlatego tez skad Wasze osady ? po trzecie: do znakow to tam strzelaja poje** z pobliskiej wsi ... tyle w tym temacie. i skonczcie osadzac skoro sie na tym wogole nie znacie .. Ad1.Czy ty zgłosiłeś komukolwiek,że będziecie strzelać w miejscu do tego nieprzeznaczonym ? Ad2.Alkohol sie spożywa, a nie zażywa, chyba że ty wszystko zażywasz. Ad3.Zastanów się co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...