Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Romuald Czystaw, były wokalista Budki Suflera nie żyje

Utworzony przez pb23, 30 września 2010 r. o 23:13 Powrót do artykułu
[*] Spoczywaj w pokoju. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] [*] [*] Lublin dziękuje i pamieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Szacunek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.I.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idole mojej młodości odchodzą I na nas przychodzi powoli już czas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpiękniejsze są piosenki mojej młodości dziękuję nie zapomnę spoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHWAŁA TYM,KTÓRZY DALI INNYM SZCZĘŚCIE!!!Nie zapomnimy-masz pomnik w naszych umysłach i sercach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję, Pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale muzyka zostaje po nim i bedzie wieczny .... a ja mały ludek zdechne i nikt nie bedzie o mnie pamietać.... szacun....dla tego faceta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[''] a jeszcze tak niedawno na dożynkach w Lublinie widziałam ich koncert.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dwa tygodnie temu w Lublinie pierwszy raz na koncercie budki, śpiewał jakby nigdy nic.Zapamiętam ten koncert napewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
[''] a jeszcze tak niedawno na dożynkach w Lublinie widziałam ich koncert.........
Tez byłam na tym koncercie.. pierwszy raz ich słyszałam na żywo! nic nie zapowiadało najgorszego.. będziemy pamiętać.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...