Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a gdzie sanepid????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super inicjatywa. Jak najbardziej popieram, nie raz, nie dwa piłem tam kawę – polecam wszystkim. Zdecydowanie lepiej to wygląda niż małolaty w kapeluszach, okularach chodzące wszędzie z kubkiem kawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl w Poznaniu i wrocil do Lublina? Niesamowite
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl w Poznaniu i wrocil do Lublina? Niesamowite
Nie chcę być złym prorokiem , ale za dwa trzy lata uzna ,że to była najgorsza decyzja w życiu !!!Znam już kilku takich ,którzy tu wrócili...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co takiego nie zwykłego w tym Poznaniu,miasto jak każde inne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf nie kawa a na dodatek jeździ po chodnikach, straż miejska powinna się tym zająć i wystawić mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł. Mamy też już lemoniade z roweru. Tak trzymać :) Faktycznie tworzysz ducha tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę być złym prorokiem , ale za dwa trzy lata uzna ,że to była najgorsza decyzja w życiu !!!Znam już kilku takich ,którzy tu wrócili...;-((( A co Ci do tego? Zajmij się sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę być złym prorokiem , ale za dwa trzy lata uzna ,że to była najgorsza decyzja w życiu !!!Znam już kilku takich ,którzy tu wrócili...;-(((
  Ale co Ci do tego? Zajmij się dobą ;) Pozdrawiam! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ buractwo. Tryskacie jadem, skończcie zatruwać parówy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSIOWE BURAKI SZKODA WAM ŻE KTOŚ MA POMYSŁ NA ŻYCIE DALEJ PISZCIE NIENAWISTNE KOMENTARZE - CHŁOP WYJEDZIE ZE WSI WIEŚ Z NIEGO NIGDY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zaklepać sobie takie miejsce na handlowanie? Ile to kosztuje? I do kogo się udać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce w ogóle zbyt mało takich ulicznych handlarzy. Już mnóstwo lat temu pamiętam, jak to na Krakowskim Rynku pan precle czy obwarzanki sprzedawał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna inicjatywa, dobra kawa i barista który ma sporą wiedzę na jej temat :) btw. pewnie teraz fanki zawzięcie szukają go na facebooku :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio go widziałam ale jestem teraz w ciąży i nie pije kawy gdyby nie to na 100%bym od niego kupiła! Pozytywny gość i świetny biznes! Piona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poranna kawa z bike cafe praktycznie codziennie stawia mnie na nogi w drodze do pracy. Pozdrowienia dla Kacpera, niesamowicie pozytywny gość! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz zwolniło Ci się miejsce po kiosku przed PDT-em i miejsce po wcześniejszym miejscu kiosku więc możesz sobie zrobić peleton "rower- kawa" taki jesteś b. przedsiębiorczy i taki "ozdobny", że dostaniesz pozwolenie na 10 następnych!!! Ciekawe czy każdy inny "przedsiębiorczy" i "ozdobny" by dostał ? Reklamę tez za darmo Ci robią. Tak to się w tym mieście (czyt. Mieście) kręci... A w następnym roku dadzą Ci nominacje na LUBLINIANINA ROKU, potem zastartujesz do Rady Miasta i kariera na stołeczek gotowa! Można? Można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę powodzenia Kasper .Pozdrowienia od ziomala z Poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły pomysł. Szkoda, że nie ma bimberku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulację. Korzystałem z usług super gostek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...