Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozbili auto, zostawili w nim umierającą koleżankę i je podpalili. Ruszył proces

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2017 r. o 08:54 Powrót do artykułu
Czy można nazywać ich kolegami tej ZABITEJ dziewczyny???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na facebooku pewnie są znajomymi, ale jak widać w potrzebie człowieka zostawili by na poniewierkę. TAK TO JEST, WIRTUALNIE WSZYSCY SI Ę KOCHAJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 12 lat?! Zsumowac wyrok - UMYŚLNE spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, jazda po pijaku, stwarzanie zagrożenia na drodze zanim się rozbił, ucieczka z miejsca zdarzenia, zacieranie śladów przestępstwa, nieudzielenie pomocy poszkodowanemu. Dlaczego w innych krajach to możliwe? Dostać 300 lat i widać jak strasznym przestępcą ktoś jest i cale życie gnije w wiezeiniu. Jakby ten brudny śmieć dostał zsumowanr 60 lat więzienia bez możliwości wcześniejszego wyjścia to byłaby sprawiedliwość i innym śmieciom jego pokroju by się odechciało cwaniakowania za kierownicą. Tfu, parszywa gnida!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dodatkowo 100 mln zł dla rodziny ofiary. Pracować ryjem po ziemi za darmo całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na wniosek rodziny ofiary, proces toczy się za zamkniętymi drzwiami." HAHAHAHA rodzinka to sobie moze wnioskowac XD rodzina debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Błażejowi S. zarzucono, że nie pomógł rannej i zacierał ślady. Podpalenie auta było jego pomysłem. Grozi mu do 5 lat więzienia." .... no comments.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat więzienia za podpalenie auta. Kobieta nie przeżyła..... Ja k.u.rwa nie rozumiem tych wyroków. Łeb mi już pęka od próby pojęcia tej "kary", a ni w ząb nie czaję. 5 lat..... ja p.i.e.r..... przecież za zabicie psa niewiele mniej się w tym kraju dostaje. Pies na równi z człowiekiem.... ale mamy wymiar..... nie powiem czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie ,jakie 5 lat czyzcie ogłupieli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARA, ALE CIĘŻKI ROBÓT ZA URALEM, W KAMIENIOŁOMIE, ŻEBY ZA NIM ZDECHNIE, TROCHĘ SZMACIARZ SIĘ NAMĘCZYŁ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...