Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Janosik????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ skąd, to tylko Bronowice. Szemrana dzielnica cudów. Normalka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z siekierą w ręku to ZRABOWAŁ redaktorku. Kradzież polega na przywłaszczeniu bez wiedzy właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ujebać mu teraz rękę... i to jeszcze tą jego siekierą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech... a Dulęby zawsze mi się dobrze kojarzyła jako ulica... może nie koniecznie numery od 1 do 16, bo tam to normalne bloki... ale dalej to już sielanka. Poza hotelem robotniczym przy Drodze Męczenników Majdanka nigdy tam nie było "elementu". Nie rozumiem ludzi psiących na Bronowice. Bardzo porządna dzielnica. Bardzo miła i przyjazna. A wiem co mówię, bo mieszka tam część mojej rodziny. Jak żyję (a żyję już sporo ponad 30 lat) nic nieciekawego na Bronowicach w życiu mnie nie spotkało. Gdyby nie odległość od centrum, to sam pewnie zastanawiałbym się nad zamieszkaniem tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się Jarosławie !!! pewnie tylko chciał swojego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...