Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie zorganizowano miejsca parkingowe dla gości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w ubiegłym roku i ciekawe spędziłam czas. W tym roku nie dam niestety rady.Szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się tylko grzecznie pytam jak ten cały Jarmark ma się do zakazu handlu w dniu 15 sierpnia? Markety mają być zamknięte, małe sklepy mogą pracować tylko wtedy gdy sam właściciel stanie za ladą, czyżby nad jarmarcznymi budami rozciągnięto jakiś ochronny parasol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a mi się strasznie podoba,że Pan Prezydent Lublina przebrał się za kataryniarza i gra na Starym Mieście :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja się tylko grzecznie pytam jak ten cały Jarmark ma się do zakazu handlu w dniu 15 sierpnia? Markety mają być zamknięte, małe sklepy mogą pracować tylko wtedy gdy sam właściciel stanie za ladą, czyżby nad jarmarcznymi budami rozciągnięto jakiś ochronny parasol?
NO, bo oni tam sprzedaja wate cukrowa, napoje i wyroby ludowe. SZOK! Chciałam zauważyć jeszcze, ze to święto będzie, a oni się tam BAWIĄ!! Normalnie zgroza i zgorszeniem wieje! proponuje za przykład wziąć "akcje krzyż" w Warszawie i podobnie oprotestować cala imprezę. A potem pozakładać wszystkim moherowe czapeczki i na przymusowe modły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...