Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota pyta mieszkańców Lublina: Czego sobie życzycie?

Utworzony przez lublinianin, 20 maja 2013 r. o 14:56 Powrót do artykułu
Życzymy sobie żebyście poszli wpizdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prezydenta wystartuje Anna Grodzka, a co mieszkańcy lublina chcą od RP - by znikł na zawsze z politycznej sceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
Życzymy sobie żebyście poszli wpizdu.
Ja tego samego chce od POPiS'u. Czy ktoś spełni moje życzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zaskoczenie. od dawna wiadomo, że to Paweł B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie jest koncert życzeń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co robi lubelski PiS? PO? SLD? jak zwykle nic! bo na nic nie robieniu znają się najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won Ruchu Gumowego Wacka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja życzę sobie więcej nie oglądać tych głupkowatych gęb od palikota !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę sobie, by ta banda zboczeńców zniknęła raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę sobie żeby w Zalewie Zemborzyckim była tak czysta woda żeby można było się tam bez obawy wykąpać,żeby Las Dąbrowa został wreszcie zagospodarowany tak jak przystało na stołeczne miasto,przypominam że Lublin stolicą Polski był i żeby zlikwidowac Straż Miejską bo to są pasibrzuchy,lenie śmierdzące i nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę sobie żeby ćwoki Paligłupy wyniosły się z mojej Ojczyzny. Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annie Groadzkiej wasze życzenia latają koło chu......a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę żebyście dali ludziom spokój. Ruch Palikota potrafi naobiecywać ale nic z tego nie zrealizują. Tylko potraficie robić chore happeningi, które nic nie wnoszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won z Lublina moje największe życzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od glupich politykow takich jak palikot nic sobie nie zycze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot niech wypier***a z tymi pojebami z Lublina, to moje jedynie życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życze sobie prawdziwego wolnego rynku, obniżenie wieku emerytalnego to 63 lat, zmianę systemu emerytalnego bo ZUS to lipa, brak takich ludzi w sejmie jak Biedroń i Grodzka, ktorzy na niczym się nie znają tylko potrafią pajacować i gadac o zwiazkach homo, zmiany prawa, zniesienie immunitetów poselskich, zmniejszenie biurokracji, legalizacji wypicia piwa w miejscu publicznym (ale do tego wyznaczonym), prywatyzacja służby zdrowia i stworzenie wyboru między ubezpieczeniem i odkładaniem na emeryturę do prywatnej firmy albo do ZUS-u. Jeśli to mi zapewnicie to dopiero mogę się zastanowic czy na was zagłosuje ćwoki. Jezeli którys z socjalistów będzie wam mówił, ze prywatne firmy ubezpieczeniowe moga was okradać to powiedzcie mu: "Od tego, żeby mnie nie okradano jest policja, są sądy a nie ZUS, ktory nie ma konkurencji i może robic co chce. Gdzie jest dobre i egzekwowane prawo, tam wszystko jest dobre!" Jakby szef z Amber gold dostał 300 lat więzienia jak w USA to by się 100 razy zastanowił zanim by kogos oszukał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim życzeniem jest, żeby ten cały Ruch szlag trafił a te ich deb***ne hasła i transparenty pod kurzem zniknęły gdzieś w najgłębszych piwnicach na Starym Mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę żeby Ruch Palikota rozwijał się i powiększył o więcej mniejszości, np ludzie koty, rodzina Plastusia, kościół krasnala Hałabały, przyjaciele pingwina Pik Poka, kochanki kota Bonifacego i wiele innych. Nie przyjmując ich do swoich szeregów RP pokazuje swoją ksenofobie, antysemityzm i idee nazistowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Annie Groadzkiej wasze życzenia latają koło chu......a
a jednak. nie wszystko sobie obcięła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...