Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota: Zlikwidować Straż Miejską w Lublinie

Utworzony przez marek, 21 grudnia 2012 r. o 14:07 Powrót do artykułu
Już najwyższy czas żeby zlikwidować Straż Miejską a pieniądze przeznaczane na jej utrzymanie przekazać Policji. Obawiam się jednak,że władze miasta przywiązały sie do tej formacji i czują się ważne mając do swojej dyspozycji mundurowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w koncu jakis normalny projekt. Ale nie daje mu żadnych szans. Straż miejską likwiduja w miasteczkach 50-100 tyś mieszkańcow. Czy myślicie ze w 350 tys lublinie to przejdzie? Po 2 nie zapominajcie ze pracownicy SM to w większości dzieci, wnuki, rodzina kogoś wyżej w hierarchii lubelskiej budżetówki. Dlatego nawet jakby jakimś cudem udało się SM zlikwidować to zaraz zostaną stworzone nowe etaty w UM bądz w innym urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidować ruch tego jak mu tam palikota, a straż to niech likwiduje wiejską w Biłgoraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za!!! A po udanej likwidacji zapraszam do Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA. Straż miejska nic nie może, poza nękaniem obywateli. Nawet mają w tym celu zabawkę - fotoradar. Straż miejską rozwiązać, dzielnych funkcjonariuszy skierować do pracy w policyjnej prewencji (o ile nie popuszczą ze strachu), zaś do gnębienia babć handlujących pietruszką wystarczy miejski inkasent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
centrum spotkań kultur miał sfinansować palikot z własnych prywatnych pieniedzy???, o co chodzi różowej alternatywie, będą brać ? czy dawać?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakow napisał:
zlikwidować ruch tego jak mu tam palikota, a straż to niech likwiduje wiejską w Biłgoraju
Albo w Woli wielkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy,gdzie i jak będą zbierane podpisy w sprawie likwidacji SM w Lublinie.Oczywiście jestem za likwidacją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zdania na temat likwidacji SM ale jestem za delegalizacją Ruchu Palikota jako organizacji szczególnie szkodliwej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hola panie poseł! podobno mają pomagac w odpaleniu samochodu na mrozie, wiec jednak nie sa bezuzyteczni. Proponował bym aby postulowac polaczenie strazy miejskiej w takim razie z jakims zakładem mechanicznym itp, moga tez pomagac w wynoszeniu smieci (wtedy trzeba by ich połaczyc z jakimis słuzbami oczyszczania miasta), ale zeby tak likwidacja? no nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo ja również jestem za likwidacją ale...ruchu palikota. Zobaczcie kto tam jest? jacy ludzie? co zrobili dla kraju?(o to ciekawe) Najlepiej proponuje wszystkie służby zlkikwidować (teraz straz miejską, później ITD itd.), a będzie można spokojnie się zjarać, napić i git. Wzrośnie sprzedaż alkohlu(komuś na tym chyba zależy) i naród bedzie szczęśliwy- wreszcie zjarany i napity. Dokąd zmierzasz POLSKO?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i napewno policja wezmie z checia interwencje od SM. a widzieliscie kiedys policjanta za miejskie pieniadze w nocy na osiedlu jak patroluje bo ja nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że zdecydowanie więcej podpisów by zebrali za likwidacją swojego ruchu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Palikoty . Rozpiepszyć tych mandatozjadów , a za 8 mil. zakupić akumulatorów co roku na zimę i postawić pod choinkę koło Ratsza na Wasze prezenty , będziemy sobie kręcić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidoać nierobów i pozorantów SM bynajmniej w Lublinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za tym aby tych brudasów-niemotów-nierobów zlikwidować a budżet przeznaczyć na dofinansowanie policji (też nie cieszącej się sympatią).Ale zawsze to policja a nie nieroby ze straży miejskiej.Czy ktoś z magistratu policzył wydatki na straż miejską?Uposażenia,opłaty za budynki,media,samochody.......Samymi mandatami straż miejska na siebie nie zarobi,a z nich żadnego pożytku nie ma.To Pruszkowskiemu zachciało się straży miejskiej (trzeba było kilka etatów dla znajomków)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzz napisał:
Myślę że zdecydowanie więcej podpisów by zebrali za likwidacją swojego ruchu...
Pieprzysz głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzon napisał:
no w koncu jakis normalny projekt. Ale nie daje mu żadnych szans. Straż miejską likwiduja w miasteczkach 50-100 tyś mieszkańcow. Czy myślicie ze w 350 tys lublinie to przejdzie? Po 2 nie zapominajcie ze pracownicy SM to w większości dzieci, wnuki, rodzina kogoś wyżej w hierarchii lubelskiej budżetówki. Dlatego nawet jakby jakimś cudem udało się SM zlikwidować to zaraz zostaną stworzone nowe etaty w UM bądz w innym urzędzie.
HEJ Lublin wg Ciebie jest duży??? kolego to jest malutkie miasto, z Czubów na Felin w sobotę jedziesz 15 min. Łodz ma ponad 900tys mieszkancow i chce zlikowidowac straż miejska,inne miasta też chcą to zrobić, W Lublinie naprawdę szkoda inwestować jest w samochody dla nich, nowych pracowników, po co? Zwolnili poprzedniego Pana, ktory był ich szefem i myslicie, ze siedzi w domku? Ma bardzo dobra posadke, tak to jest w tym miescie, zlodziej pijak itp ma znajomosci ma pracę, a jak wejdziesz miedzy wrony bedziesz krakal tak jak one... tyle w tym teamcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch zaparcia palikota: ZLIKWIDOWAĆ RUCH POPARCIA PALIKOTA a pan kabaciński znowu ma medialną sraczkę ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...