Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chyba Nowczerska.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz działa cały czas na rzecz Ruchu Kukiza, ale tak samo jak inni wolontariusze NIE MA żadnego pełnomocnictwa. Ludzie, idźcie głosować w referendum. Drugiej szansy nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna.pl to rebranding dawnej Unii Wolności czyli obecnej PO. Taka szalupa ratunkowa zanim ich okręt zatonie. Ani to program, ani koncepcja, zestaw dyrdymałów dla oglądaczy TVN, czy czytaczy GW. Jak zwykle chodzi o dostęp do kasy. W końcu społeczeństwo jest po to, by jest dy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukis sam nie wie co mowi mysli ze jest na koncercie a koncerta niebudiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba Nowczerska.pl
Nowoczerska.pl jest już w Lublinie czyli DW z Krakowskiego Przedmieścia i jeszcze ten KOT z eremefu to to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że tylko p.Kukiz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz bredzi. Raz jest przeciw czemus a zaraz wsrod jego poplecznikow znajdziesz czolowego fanatyka takich rozwiazan. Mowi raz to, raz cos innego. Raz jest liberalny a zaraz mowi ze liberalizm to zlo. To nie jest spojna postac. Kompletny chaos i demagogia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukis sam nie wie co mowi mysli ze jest na koncercie a koncerta niebudiet.
"Popapraniec" tak mawiał prezydent Wałęsa, a z wszelkiego rodzju uzależnień trudno się wyleczyć pozostają charakteropatie,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł jest chyba trochę przerażony swoim sukcesem i nie bardzo wie co dalej. Zapewne teraz nie ufa niemal nikomu kto się do niego zgłasza, bojąc się cwaniaków i tych co się chcą tylko pod niego podpiąć, nie chcąc zawieść swoich wyborców. Nie zazdroszczę mu ale i nie żałuję. Jak się pcha do polityki to chce czy nie chce politykiem zostanie. Nawet jeśli twierdzi coś innego. Byle nie zaczął znowu pić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówił o króliczku i sianie na youtuba jest piosenka "w poniedziałek rano kosił ojciec siano"==chyba w SZ.P.często śpiewał ale co się stało z sianem?brrrrrrr-taki premier?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RAZEM to jedyna sensowna i rzeczywiście nowa propozycja, chyba wszyscy to widzimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgoda z poprzednikiem ,czytałem wywiad z panem Jakubem Baranem i zdaje się, że w tym RAZEM są sensowni ludzie, ja bym chciał zobaczyć, jak radzą sobie w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Szwed- pełnomocnikiem? Jak go ostatnio widziałem jak walił browary na Junoszy pod blokiem  B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Kukiz to nasza jedyna nadzieja. Inne partie się go boją, bo promuje ideę moźliwości odwołania bezuźytecznego posła. To nasza największa szansa na rozbicie tego zamkniętego, zabetonowanego układu od 25 lat. Kto tego nie rozumie, to znaczy, że mu jest dobrze - dobrze zarabia, jest zadowolony z opieki zdrowotnej, nie martwi się o emeryturę, stać go na ośmiorniczki na obiad. Smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Pana Pawła Kukiza, byłem na spotkaniu w Grafitii gdzie jakaś kobieta darła się jakby była nie wiadomo kim. Wstyd!!! dla Kukiza. Jest spotkanie jest kultura. A ta kobieta nie wiem kto to ale zacytuje Nikosia Dyzme "wpuścić chamstwo na salony".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Pana Pawła Kukiza, byłem na spotkaniu w Grafitii gdzie jakaś kobieta darła się jakby była nie wiadomo kim. Wstyd!!! dla Kukiza. Jest spotkanie jest kultura. A ta kobieta nie wiem kto to ale zacytuje Nikosia Dyzme "wpuścić chamstwo na salony".
Pierd ole  twoje poparcie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierd ole  twoje poparcie !!
 Pan Paweł Kukiz na pewno "pier***i" takie zachowanie. Dodam, że na spotkaniu byłem z żoną, żona jest takiego samego zdania co ja. Jako wyborca: Czyli ja+zona+rodzina+znajomi+sąsiedzi = 400 głosów negatywnych. To szybko roznosi się wśród ludzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Pan Paweł Kukiz na pewno "pier***i" takie zachowanie. Dodam, że na spotkaniu byłem z żoną, żona jest takiego samego zdania co ja. Jako wyborca: Czyli ja+zona+rodzina+znajomi+sąsiedzi = 400 głosów negatywnych. To szybko roznosi się wśród ludzi.....
Jak tak będziesz chodził wszędzie z tą żoną to i ją ci pukną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... Patrzę, słucham i się zastanawiam... Kto to jest Paweł Kukiz??? Gościu, który poniekąd kształtował mnie muzycznie... gościu, którego "ZChN zbliża się" i cała kontestacja kościoła, polityki oraz narodowego-faszyzującego gówna kształtowała mój bunt... A teraz??? Bóg, honor, ojczyzna... Marszałek rulez, media złe... i amen na koniec każdej wypowiedzi... Kawka z Korwinem i bratanie się całym tym skrajnieprawicowym, narodowym, neofaszystowskim gównem... No i nienegowana prze niego, niewykluczana w żadnej wypowiedzi domniemana koalicja z PiS po wyborach... Coś dodać??? Tak. Nie można przejść koło tego bez refleksji. To skrajny populizm z którym wydawałoby się, że kiedyś Paweł walczył. Polecam diagnozę Krzysia Skiby... NIC TYLKO SIĘ BAĆ! Paweł... tzn. Panie Pawle! Żal patrzeć na to co Pan robi, mówi:-( Jedynie glany i bojówki fajnie wyglądają, choć szkoda, że w takim naszym stroju będzie Pan się taplał w gównie!!! Nucąc wspomniane wcześniej "ZChN zbliża się..." mówię NIE... właśnie dlatego NIE!!! PS. Paweł... Gratulacje wygranej z gównianym problemem... wielki szacunek i życzę 12-go kroku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...