Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Poparcia Palikota przyłączył się do walki o obwodnicę Lublina

Utworzony przez poznaniak z korzeniami Bi, 20 grudnia 2010 r. o 21:55 Powrót do artykułu
Panie Palikot poraz PIERWSZY JESTEM ZA PANEM z bardzo istotnej SPRAWY .Stop dyskryminacji LUBLINA i regionu .Tylko zdecydewana walka na wielu frontach pomze obodzic decydentow ministra finansow Premiera ministra infrastruktury.Walka powinna byc przemyslana ,oraz powinien powstac komitet ktory zbiera fundusze dna wyjazd oraz wyzywienie ludzi wczasie demonstracji .Protest powinien odbywac sie na kilku plaszczyznach od Lublina po WAWE .Ponadto te protesty powinny byc cyklicznea nie jednorazowe.Moge wymienic inwestycje ktore nie sa najwazniejsze w regionach uprzywiliowanych.CZAS skonczyc wybujalymi lokomotywami ktore za poparciem premiera wysysaja fundusze centralne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ZA!!!! Trzeba pokazać tym idiotom zsejmu, że mieszkańcom zależy na tej inwestycji. Wiadomo że Donaldzik i jego eunuchy chcieli by ładować pieniądze tylko w Gdańsk, Wrocław, Warszawę, Poznań i Kraków. Ale my też jesteśmy i płacimy takie same podatki jak inni, to też się nam coś należy !!!

Oszuści przed wyborami obiecywali, że na obwodnice pieniędzy nie zabraknie a teraz po wyborach już mają nas w du***. Niech dalej tak robią to Lublin stanie się całkiem bastionem PiS. Donald i spółka nie będą mieli co liczyć na byle co w tym mieście. OSZUŚCI I ZŁODZIEJE
Ostatnio edytowany 21 grudnia 2010 r. o 00:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając retorykę winnym będzie J.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierzemy petardy i palimy opony pod sejmem jak górnicy wywalczymy swoje to jest obwodnice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za i list już wysłałem. A co na to wszystko poseł Żmijan lub posłanka Mucha - co robią w tej kwestii??? Podczas kampanii gdy słuchałem Sprawki myślałem że za bardzo się czepia - teraz widzę że po prostu pytał o szczegóły - jakże ważne. Słowa inwestycja nie jest zagrożona rzeczywićie są prawdą - odbędzie się w 2020 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Palikota przyłączył się do polowania na potencjalnych wyborców - jeleni a nie do walki o obwodnicę Lublina. Nie dajcie się oszukać. Co Palikot zrobił dla Lublina w czasie bieżącej kadencji Sejmu? Jedynie przyczynił się do ośmieszenia Lublina, który zaczęto w kraju kojarzyć z Dyzmą biłgorajskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolice trzeba przenieść na wschód i będzie piękne życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz. Czy przypadkiem w Ministerstwie Infrastruktury nie grasuje niejaka Wolińska? Podsekretarz Stanu z nadania Pana Palikota i protegowana Grabczuka? Panowie nie róbcie sobie jaj. Jesteście żałośni i nieudolni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Za!!! ale czy Pan Palikot!!! jako z urzędu zastanowił się co to jest obwodnica!!!Chciałem kupić działkę w Jakubowicach 10lat temu,powiedziano mi w UG Niemce, że nie będzie zgody na budowanie domu,ale od 15 lat było wiadomo że tam ma być obwodnica!!!znajomy 11 lat temu kupił i wybudował domek ,nawet nie ocieplał bo wiedział że będzie wyburzony,miał działkę 30a.na 10a ,wybudował dom ,a w zasadzie kicz do brania kasy ,a za 20a zapłacili jak za budowlaną,około 2,5mil zł.!4 lata temu, a od 15 lat było wiadomo że tam ma być obwodnica ,działkę 30a można było kupić za 40tyś zł.15 lat temu.Niewtajemniczeni nic nie mogli wiedzieć ALE wtajemniczeni, wiedzieli i Urzędasy też.Więc się pytam KTO DAŁ ZGODĘ NA BUDOWANIE TAM DOMÓW!!!A my podatnicy teraz za to płacimy ,i mówimy że Rząd obcina dotację na budowę jak 4 lata temu zapłacili Wtajemniczonym takie odszkodowania za te budynki i ziemię że można by było już 10 lat temu wybudować OBWODNICE Ciemnego LUBLINA!!!!Niech Palikot rozliczy te decyzje które wydały tyle MIL zł.PODATKOWICZÓW.!!! Mówię z racji zwykłego obywatela ,który marzył o własnym DOMKU.!!!Bo akurat polityka mnie nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Filozof napisał:
Zaraz, zaraz. Czy przypadkiem w Ministerstwie Infrastruktury nie grasuje niejaka Wolińska? Podsekretarz Stanu z nadania Pana Palikota i protegowana Grabczuka? Panowie nie róbcie sobie jaj. Jesteście żałośni i nieudolni.
Akurat nasz Filozof od Kleru ,dostał działkę w tych stronach ,Jakubowice Konińskie oczywiście na Kler,za opiekę nad starszą osobą, około 1 ha.Zapytajcie co z nią zrobił????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToMasz napisał:
Ruch Palikota przyłączył się do polowania na potencjalnych wyborców - jeleni a nie do walki o obwodnicę Lublina. Nie dajcie się oszukać. Co Palikot zrobił dla Lublina w czasie bieżącej kadencji Sejmu? Jedynie przyczynił się do ośmieszenia Lublina, który zaczęto w kraju kojarzyć z Dyzmą biłgorajskim.
Biłgorajskim Dyzmą jest Pan Osuch, a Palikot może mu buty czyścić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wie już czego ma się czepić ...Jurto będzie spuszczał wodę z rzeki ... Może tramwaju ... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości, nazwisko Palikota tylko firmuje ten protest! On sam ani protestuje, ani nie był to jego pomysł (na początek wystarczy przeczytać dokładnie artykuł). Palikot póki co tylko punkty zbiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym żeby to pomogło i życzę sukcesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, a co on do tej pory robił, przecież był w rządzącej partii z Mirem, Rychem, Bronkiem i Donkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja LUBELSZCZYZNY zbiera siły na urzędników z WARSZAWSZCZYZNY,by zmienić obraz wschodniej POLSZCZYZNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur wa gościu kto cię tak po je bał!!! Przecież twój Pan palikot rozpier do lił nie tylko twój móżg ale też twój portfel i twoje miasto. No ale jaki pan taki pies, czemu się dziwić.
poznaniak z korzeniami Bi napisał:
Panie Palikot poraz PIERWSZY JESTEM ZA PANEM z bardzo istotnej SPRAWY .Stop dyskryminacji LUBLINA i regionu .Tylko zdecydewana walka na wielu frontach pomze obodzic decydentow ministra finansow Premiera ministra infrastruktury.Walka powinna byc przemyslana ,oraz powinien powstac komitet ktory zbiera fundusze dna wyjazd oraz wyzywienie ludzi wczasie demonstracji .Protest powinien odbywac sie na kilku plaszczyznach od Lublina po WAWE .Ponadto te protesty powinny byc cyklicznea nie jednorazowe.Moge wymienic inwestycje ktore nie sa najwazniejsze w regionach uprzywiliowanych.CZAS skonczyc wybujalymi lokomotywami ktore za poparciem premiera wysysaja fundusze centralne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz się człowieku póki NFZ daje pieniądze.Źal za serce ściska,źe na forum piszą ludziska i odpowiadają bez zrozumienia co przeczytają i piszą i do leczenia wzywają.Brak wiedzy świadczy,źe nie wiesz co za miedzą siedzi i nie wiesz jacy są sąsiedzi.Pa.pa koleś i WESOŁYCH ŚWIĄT źyczy gość z godz.9,25.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za żenada ??!! Nagle się Palikot obudził jak od koryta trzeba odejść. Z resztą od tego korytka jeszcze nie odszedł bo mandatu PO się do tej pory nie zrzekł, a co za tym idzie dalej chyba pobiera dietę poselską ? Co Palikot zrobił dla lubelskiego w trakcie swojego funkcjonowania w PO ???? No co takiego zrobił ???? Dziwne, że nagle się obudził. Wszystko mi mówi aby temu człowiekowi nie wierzyć bo dotychczas pomimo, że miał ku temu możliwości to dla Lublin i lubelskiego zrobił NIEWIELE albo NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obudził się lubelski klaun, zostało rok do wyborów to trzeba szumu narobić. Zesracie się razem z tym Palikotem a nie obronicie obwodnice, zdajcie sobie sprawę, że tu nikt nic nie będzie budował bo to jest wieś i zacofanie. A co zrobił pan Palikot przez ostatnie lata kiedy był u koryta, poza pier***eniem głupot jaki to Jarek K i jego brat są nie teges. Krzyczał tylko o rozwoju Lublina i Lubelszczyzny, a gdzie ten rozwój. Skansen i tyle macie w tym lublinie i przez takich klaunów jak Palikot nic na pewno nie osiągniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...