Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
domyślam się,że chodzi o Exkol.Profesjonaliści z Dziennika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super, szkoda, że trzeba tyle czekać na początek robót, no ale muszą to najpierw zaprojektować i niech to zrobią dobrze - zniknie poważne wąskie gardło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się będzie działo , korek od zamku do Dominowa z obecnym ustawieniem świateł dla pieszego elementu antyspołecznego z Kunickiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliście, że gaz do ogrzewania domów ma znowu zdrożeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
domyślam się,że chodzi o Exkol.Profesjonaliści z Dziennika...
A ja słyszałem że nie ma już Exkolu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
domyślam się,że chodzi o Exkol.Profesjonaliści z Dziennika...
W artykule raczej dobrze podane jest że chodzi o Expol Exkol chyba już nie istnieje albo jest w końcowym stanie likwidacji. Swoją drogą Expol to firma należąca do byłego prezesa Exkol-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna po trzęsieniu ziemi w Japonii i tsunami katastrofa na świecie:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam będzie ruch wahadłowy, to ja się przesiadam na rower/skuter. Przecież korek będzie do dominowa w jedną stronę i do racławickich w drugą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dojdzie budowa słynnego stadionu na Krochmalnej i chaos totalny zapewniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najweselsze jest to, że wybrali PRK a nie firmę, która złożyła najkorzystniejszą ofertę. Długi okres nic się nie działo, szukali dziury w całym i znaleźli. Ci, którzy mieli wygrać, wygrali. Koledzy wybrali kolegów. I niech mi ktoś wmawia, że trzeba pompować kasę w kolej (w tym kształcie jakim ona u nas jest). Państwo w państwie, rządzące się swoimi prawami, tworzące co raz to nowe spółki, aby obsadzić swoich. A przetargi? Najczęściej wygrywają swoi, tzn. "ich". Nie cieszmy się z tej przebudowy tak do końca... zamiast wprowadzić po dwa pasy w każdą stronę pod wiadukt, zostanie tak jak jest teraz, tylko 20 cm głębiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od końca 2011 do pierwszego kwartału 2013 ??? Starożytni Egipcjanie by to szybciej wyremontowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kl napisał:
Jeszcze dojdzie budowa słynnego stadionu na Krochmalnej i chaos totalny zapewniony.
Masz rację. Lepiej nic nie robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najweselsze jest to, że wybrali PRK a nie firmę, która złożyła najkorzystniejszą ofertę. Długi okres nic się nie działo, szukali dziury w całym i znaleźli. Ci, którzy mieli wygrać, wygrali. Koledzy wybrali kolegów. I niech mi ktoś wmawia, że trzeba pompować kasę w kolej (w tym kształcie jakim ona u nas jest). Państwo w państwie, rządzące się swoimi prawami, tworzące co raz to nowe spółki, aby obsadzić swoich. A przetargi? Najczęściej wygrywają swoi, tzn. "ich". Nie cieszmy się z tej przebudowy tak do końca... zamiast wprowadzić po dwa pasy w każdą stronę pod wiadukt, zostanie tak jak jest teraz, tylko 20 cm głębiej.
Przecież ma być po 2 pasy w każda stronę czyli razem 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
Przecież ma być po 2 pasy w każda stronę czyli razem 4
Pożyjemy, zobaczymy. Wiem swoje. Jak będzie inaczej, to przeproszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...