Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rudery w centrum Lublina znów na sprzedaż. Po przecenie

Utworzony przez Gość, 6 czerwca 2013 r. o 19:40 Powrót do artykułu
za 100000zł jeśli więcej to zrobię loda radnym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak w grę wchodzi "uzgadnianie" z konserwatorem zabytków to życze zdrowia szczęścia... Ta instytucja nie potrafi uzgadniać, ona jedynie narzuca wszystkim swoje racje bez względu na to czy mają jakikolwiek sens czy merytoryczne znaczenie, nawet choćby finalnie ów obiekt czy zabytek miał się rozpaść w proch z braku zainteresowania inwestycją właśnie dzięki takiemu zachowaniu się konserwatora.... najważniejsze że konserwator będzie górą. Z góry odradzam komukolwiek zainteresowanie tymi nieruchomościami, w swojej karierze miałem kilkakrotnie styczność z konserwatorem i mimo tego że nie ingerowałem w nic to rzucano mi takie kłody pod nogi że sobie odpuściłem, tam dalej panuje komuna czyli brak poszanowania dla własności prywatnej. Interesy lepiej prowadzić poza obszarem zainteresowania jakiegokolwiek urzędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli genialny zuk potrafił odebrać dworzec na młyńskiej firmie , która wygrała przetarg niech błysnie swoimi zdolnościami?mozliwościami i sprzeda tą ruderę za wartośc na jaką wycenili nieruchomość jego poplecznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...