Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza nabór do przedszkoli miejskich w Lublinie

Utworzony przez ewa, 18 marca 2013 r. o 00:09 Powrót do artykułu
i oczywiście link jeszcze nie działa. a jest 18.03?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internetowa rekrutacja dzieci do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Lublin prowadzona będzie w dniach 19 marca - 19 kwietnia 2013 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli rozumiem , że nabór rusza od 19 marca , a nie jak była podana wcześniej informacja , że od 18 ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu wchodzimy i wszystko jasne http://projektujemy.meble.pl#pwid=e2715eb161d44b3f9f2eb159f3ca5c0f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
falstart ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rano data się zmieniła, bo strona z formularzami nie działa. Nawet byłam osobiście w przedszkolu, żeby pobrać formularz. Pani dyrektor stwierdziła, że wczoraj nie działała,ale dziś strona działa. Wracam do domu, a tu w ogóle termin przesunięty na jutro. Niby kadra pedagogiczna a kłamią, kręcą, i z człowieka idiotę robią ... czego te moje biedne dzieci się nauczą . Ja nawet specjalnej pretensji nie mam, bo podejrzewam, że dyrekcja też nie wie, czy działają te formularze, czy już nabór trwa, więc nie tylko,ze mnie robią balona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.przedszkola-zapisy.lublin.eu/info_rozpoczecie.html - rekrutacja rusza jutro pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jest znowu 18.03, ale formularze i tak będą działały od jutra, więc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...