Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza przebudowa 3 Maja i Radziwiłłowskiej. Będą korki

Utworzony przez llubellak@op.pl, 4 listopada 2010 r. o 08:08 Powrót do artykułu
no nareszcie! pewnie zaraz wielu się odezwie że to kiełbasa wyborcza i że co to za poroniony pomysł żeby budować na zimę ale jedno jest pewne, że jak jutro już wbiją łopatę to będą musieli to skończyć a wtedy wszyscy odetchniemy z ulgą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można było zrobić tego w wakacje?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi nowina. Normalna rzecz jaka jest przebudowa ulic, w tym kraju i województwie urasta do rangi wydarzenia na miarę stulecia. Korki tam były, więc niewiele się zmieni. Artykuł godny nagrody Pulitzera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yunnan napisał:
Dlaczego nie można było zrobić tego w wakacje?!?
Bo były wakacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
no nareszcie! pewnie zaraz wielu się odezwie że to kiełbasa wyborcza i że co to za poroniony pomysł żeby budować na zimę ale jedno jest pewne, że jak jutro już wbiją łopatę to będą musieli to skończyć a wtedy wszyscy odetchniemy z ulgą!!!
No jeszcze kamień węgielny musza wkopać i Tuska zaprosić na rozpoczęcie budowy, a może tym razem nie Tuska a Merkel, toż to takie wydarzenie przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Ale mi nowina. Normalna rzecz jaka jest przebudowa ulic, w tym kraju i województwie urasta do rangi wydarzenia na miarę stulecia. Korki tam były, więc niewiele się zmieni. Artykuł godny nagrody Pulitzera.
Może dla takich specó jak ty to żadna nowina. JA wolę wiedzieć co,jak i kiedy, i jak zmieni się organizacja ruchu. A nie potem stać na krzyżówce jak ty zastanawiając się gdzie mam jechać. Poza tym najpierw dowiedz się ile trwają procedury w urzędach, czasowe zmiany organizacji ruchu i zdobycie kasy a potem się wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja lubelak napisał:
Może dla takich specó jak ty to żadna nowina. JA wolę wiedzieć co,jak i kiedy, i jak zmieni się organizacja ruchu. A nie potem stać na krzyżówce jak ty zastanawiając się gdzie mam jechać. Poza tym najpierw dowiedz się ile trwają procedury w urzędach, czasowe zmiany organizacji ruchu i zdobycie kasy a potem się wypowiadaj.
Na "ty" to tramwaj staje. Zajmij się codziennym informowaniem o utrudnieniach w ruchu drogowym specjalisto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUCHA CHA ROBOTY NA ZIMĘ ,WIADOMO WYBORY WIĘC BĘDĄ SIE CHWALIĆ CO TO ONI DLA NAS NIE ROBIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Na "ty" to tramwaj staje. Zajmij się codziennym informowaniem o utrudnieniach w ruchu drogowym specjalisto.
U nas na T to trolejbus staje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...