Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza przebudowa skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z Lotniczą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2017 r. o 08:21 Powrót do artykułu
Czy są w Lublinie ekolodzy? Ratujmy drzewa przed rzezią! Czy wszędzie trzeba tylko wycinać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co przesuwać przystanki? Tylko po to by mieszkańcy mieli dalej do nich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś pewnie ekologiem więc ratuj , a nie oglądasz się na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ty jesteś pewnie ekologiem więc ratuj , a nie oglądasz się na innych.
 Czy sama mogę coś zrobić? Zbierzmy się razem rano przed wycinaniem i może chociaż parę się uratuje, bo mają być wycięte wszystkie pod kościołem. Są już zaznaczone czerwonymi znakami. Zobaczcie jeśli nie wierzycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co przesuwać przystanki? Tylko po to by mieszkańcy mieli dalej do nich?" MĄDRY TO TY CHYBA NIE JESTEŚ. POMYŚL TROCHĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Żuka wydaje się grube pieniądze na inwestycje które tylko utrudniają życie. Nic dziwnego że każdy ucieka z tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A po co przesuwać przystanki? Tylko po to by mieszkańcy mieli dalej do nich?" MĄDRY TO TY CHYBA NIE JESTEŚ. POMYŚL TROCHĘ.
 Myślę, więc jestem i wiem że w Lublinie ważniejsze inwestycje są przesuwane, to raz,  dwa to w Lublinie projektanci i planiści nie patrzą na drzewa i każą je wycinać, a przecież można połączyć obie te sorawy. A trzy, czy trzeba wpychać przystanek pod sam kościół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktoś z tych mądrych wyjaśni po co te przystanki chcą przesuwać, bo ja też tej idei nie rozumiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjdfks napisał:
niech ktoś z tych mądrych wyjaśni po co te przystanki chcą przesuwać, bo ja też tej idei nie rozumiem...
 na Drodzę Meczenników Majdanka mają powstać buspasy, przystanki są przesuwane aby można było zrobić bezkolizyjne lewoskręty w Lotniczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znów wycinka drzew... Trzeba wysłać protest do EU niech zbada tę sprawę. A tak na poważnie to ile już tych drzew w Lublinie wycięto? Podejrzewam że procentowo wyjdzie więcej niż w Puszczy Białowieskiej. Zresztą... sam Plac Litewski ucierpiał bardziej niż 10 Puszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...