Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdawajcie sobie teorie powoli , w koncu sie uda osiagnac ten minimum 68 punktowy pułap.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bz problemu, 74/74 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz dopiero się ukazuje prawdziwy poziom zdających. Do tej pory banda matołów uczyła się na pamięć pytań (co każdy głupi potrafi), teraz trzeba choć trochę ogarniać przepisy. Mówię choć trochę bo te pytania nie są jakieś trudne (robiłem przykładowe testy). Są o wiele lepsze, logiczniejsze i bardziej konkretne (są jednokrotnego wyboru). Jak ktoś nie zda tego nowego egzaminu to zwyczajnie się nie nadaje na kierowcę. Ja dziękuje za takich współużytkowników dróg co na takie proste pytania, po obejrzeniu filmu czy animacji, nie znają odpowiedzi. Stare testy to było jakieś kuriozum. Bank 400 pytań dostępny dla każdego. Pamiętam kilka lat temu w liceum jak moje koleżanki (takie typowe tlenione blondyny, puste jak but) ryły na pamięć te pytania, zamiast czytać ze zrozumieniem kodeks. I niby jak miały te testy sprawdzać wiedzę? Poza tym tamte pytania to jakiś kretyn układał, niektóre są głupie do granic możliwości. Jedne z moich ulubionych to pytanie w co wsadzić urwany palec czy coś takiego -> odpowiedz chyba była że do jakieś worka z lodem czy coś w tym stylu. Taa, bo ja jadąc na drugi koniec Polski wiozę ze sobą lód w bagażniku... A teraz najbardziej lamemtują ci którzy się najmniej nadają na kierowców. Taka prawda PS. Zdałem za pierwszym razem, jeżdzę już 5 lat (mam 23 lata).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogu napisał:
Teraz dopiero się ukazuje prawdziwy poziom zdających. Do tej pory banda matołów uczyła się na pamięć pytań (co każdy głupi potrafi), teraz trzeba choć trochę ogarniać przepisy. Mówię choć trochę bo te pytania nie są jakieś trudne (robiłem przykładowe testy). Są o wiele lepsze, logiczniejsze i bardziej konkretne (są jednokrotnego wyboru). Jak ktoś nie zda tego nowego egzaminu to zwyczajnie się nie nadaje na kierowcę. Ja dziękuje za takich współużytkowników dróg co na takie proste pytania, po obejrzeniu filmu czy animacji, nie znają odpowiedzi. Stare testy to było jakieś kuriozum. Bank 400 pytań dostępny dla każdego. Pamiętam kilka lat temu w liceum jak moje koleżanki (takie typowe tlenione blondyny, puste jak but) ryły na pamięć te pytania, zamiast czytać ze zrozumieniem kodeks. I niby jak miały te testy sprawdzać wiedzę? Poza tym tamte pytania to jakiś kretyn układał, niektóre są głupie do granic możliwości. Jedne z moich ulubionych to pytanie w co wsadzić urwany palec czy coś takiego -> odpowiedz chyba była że do jakieś worka z lodem czy coś w tym stylu. Taa, bo ja jadąc na drugi koniec Polski wiozę ze sobą lód w bagażniku... A teraz najbardziej lamemtują ci którzy się najmniej nadają na kierowców. Taka prawda PS. Zdałem za pierwszym razem, jeżdzę już 5 lat (mam 23 lata).
Ale jesteś zajebisty. Szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sterysrh napisał:
Ale jesteś zajebisty. Szacun.
No, a do tego skromny nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściągnąłem przykładowy test obowiązujący od 19 stycznia. Jeśli zna się przepisy faktycznie idzie bez problemu. Nie ma durnych pytań jak w starych testach.r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogu napisał:
Teraz dopiero się ukazuje prawdziwy poziom zdających. Do tej pory banda matołów uczyła się na pamięć pytań (co każdy głupi potrafi), teraz trzeba choć trochę ogarniać przepisy. Mówię choć trochę bo te pytania nie są jakieś trudne (robiłem przykładowe testy). Są o wiele lepsze, logiczniejsze i bardziej konkretne (są jednokrotnego wyboru). Jak ktoś nie zda tego nowego egzaminu to zwyczajnie się nie nadaje na kierowcę. Ja dziękuje za takich współużytkowników dróg co na takie proste pytania, po obejrzeniu filmu czy animacji, nie znają odpowiedzi. Stare testy to było jakieś kuriozum. Bank 400 pytań dostępny dla każdego. Pamiętam kilka lat temu w liceum jak moje koleżanki (takie typowe tlenione blondyny, puste jak but) ryły na pamięć te pytania, zamiast czytać ze zrozumieniem kodeks. I niby jak miały te testy sprawdzać wiedzę? Poza tym tamte pytania to jakiś kretyn układał, niektóre są głupie do granic możliwości. Jedne z moich ulubionych to pytanie w co wsadzić urwany palec czy coś takiego -> odpowiedz chyba była że do jakieś worka z lodem czy coś w tym stylu. Taa, bo ja jadąc na drugi koniec Polski wiozę ze sobą lód w bagażniku... A teraz najbardziej lamemtują ci którzy się najmniej nadają na kierowców. Taka prawda PS. Zdałem za pierwszym razem, jeżdzę już 5 lat (mam 23 lata).
Twoja wypowiedź jest najlogiczniejsza współużytkowniku forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Ściągnąłem przykładowy test obowiązujący od 19 stycznia. Jeśli zna się przepisy faktycznie idzie bez problemu. Nie ma durnych pytań jak w starych testach.r
A mnie się wydaje, że jednak są. Proszę spojrzeć na zdjęcie do tego artykułu Dziennika Wschodniego http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130123/ZAMOSC/130129750 "Czy w tej sytuacji powinieneś zmniejszyć prędkość?". To zależy, bo zgodnie z Kodeksem drogowym zbliżając się do skrzyżowania lub przejścia dla pieszych mam obowiązek zachowania szczególnej ostrożności, która z definicji nie koniecznie zobowiązuje kierującego do zmniejszenia prędkości. Moim zdaniem pytanie jest bardzo niejednoznaczne i świadczy o słabym zrozumieniu przepisów przez jego autora. Ciekaw jestem jaka jest wg autora prawidłowa odpowiedź i jak by ją uzasadnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
74/74 za pierwszym razem (test na stronie: prawojazdy...). Ale jeżdżę od 2 lat i przepisy nie są mi obce. powodzenia dla zdających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pod koniec pytań jest znak zakaz wjazdu B-5 zakaz wjazdu sam. ciężarowych (wygląda jak na tablicy)nie znalazłem takiego znaku. Natomiast odpowiedz poprawnie zaznaczona,jest zakaz wjazdu ciągników nie rozumiem i uważam to za błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek napisał:
Witam Pod koniec pytań jest znak zakaz wjazdu B-5 zakaz wjazdu sam. ciężarowych (wygląda jak na tablicy)nie znalazłem takiego znaku. Natomiast odpowiedz poprawnie zaznaczona,jest zakaz wjazdu ciągników nie rozumiem i uważam to za błąd.
nie ma tam błędu-ten znak dotyczy również ciągników rolniczych-znajomośc znaków sie kłania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciekowaści postanowiłem przejść ten test i udało mi się zdobyć 71/74 pkt. Uważam, że test jest intuicyjny i nie bardzo wiem dlaczego miałaby być taką straszną porażką. Jeżeli kotoś nie zda takiego testu, to chyba jedynie z powodu nieznajomości przepisów. Mam kilka zastrzeżeń do jednego pytania, ale nie wiem czy każdemu się ono losuje w wersji testowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby te testy mają uczyć logicznego myślenia itp. oraz sytuacji, które mogą się wydarzyć na drodze... Wiele mądrych głów się śmieje ze zdających, ale już nie pamiętają jak sami zdawali prawo jazdy jadąc kilometr prostą drogą. Bo tak się kiedyś zdawało. A teraz wymagają nie wiadomo czego. Tak, ja też mam prawo jazdy. Ale denerwuje mnie że każdy jest taki mądry. Stres też robi swoje. A jeżeli ktoś mi mówi, że się nie stresował zdając prawko, nawet niech tego nie robi, bo i tak nie uwierzę pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te testy w internecie różnią się znacznie od tych prawdziwych !!! Żeby je zdać trzeba porządnie zagłębić się w kodeks drogowy i nauczyć się wszystkiego, na początku jest trudno bo idzie się pierwszy raz zobaczyć jak to wygląda i wg.. stres straszny ! Pytania nie dotyczą tylko znaków ... są pytania na prawdę szczegółowe i wielu z was na drodzę np nie jest w stanie udzielić prawidłowo pomocy itd. po raz pierwszy zabrakło mi 3 punktów, po raz drugi znowu 3 .. przeczytałam dokładnie kodeks , wyobrażałam sobie każdą sytuacje na drodzę .. poświęciłam temu całe dnie i za 3 razem 74/74 ;-) trochę pracy to kosztowało ale teraz jestem dumna .. czekam teraz na praktyczny , a te przepisy zostaną już na zawsze w głowie , a nie jak wcześniej.. zestaw 4 , pytanie 7 odp. ABC (zakłuć , zdać, zapomnieć) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...