Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tiaaaa.... Ubezpieczajcie się ludzie, a będziecie mieć wikt i opierunek za kratami :( No chyba, że będziecie tylko płacić składki nigdy nie oczekując odszkodowania :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosol gotuje sie w 100 stopniach a tluszczu moze z 1% zawiera co za glupie tlumaczenie ubezpieczyciela.. wszystko robia zeby nie placic..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W opinii biegłego wyczuwam jakiś rosół lub flaki z olejem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ławie oskarżonych zasiadła również Lilianna T. Kobieta odpowiada za wyłudzenie 130 zł odszkodowania za meble, które podczas wypadku z rosołem miał zniszczyć Rafał W. Oskarżonym grozi do 10 lat więzienia.  
  10 lat za 130 zł? jakaś chyba literówka ;-) albo niedbałość redagującego tekst...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz w nagrodę powinni dostać rosołem po kroczu, skoro wtedy nie mieli takiej przyjemności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jajecznica miała być na danie drugie.No może jeszcze będzie.Nie koniecznie zaraz po rosole.Mogą też być jaja w majonezie (mam nadzieję ,że gotowane,a nie sparzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polacy sa mistrzami w wyludzaniu pieniedzy z ubezpieczalni. dla kasy beda sie oblewali wrzatkiem i skrecali konczyny. nie mowiac o kupowaniu rozbitych samochodow i robieniu ustawek w odludnych miejscach albo o skrecaniu falszywych faktur, zeby zwiekszyc rozmiar szkody. Polska przedsiebiorczosc czyni w tych procederach cuda :) dlatego nie ma sie co ziwic, ze ubezpieczalnie tak podchodza do likwidacji szkod, zeby mnie zaplacic. jakby kazdy w tym kraju byl uczciwy to i ubezpieczalnie uczciwie by wycenialy szkody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju inaczej się nie da, więc skąd szum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo kur*a dobrze, bo firmy ubezpieczeniowe wyjebały ludzi na dużo Dużo DUŻO większe pieniądze i jakoś żadne organa nie zareagowały bo...wielkie korporacje,wszystko z literą prawa i umowy.Dziwne, że oni przecież też podpisali umowy wszystko cacy, świadków nie ma więc mam nadzieję, że gówno im zrobią, bo zwykłego szaraczka za jakieś kilkudziesięcio-tysięczne oszustwo to zaraz wyłapią, ale takiego "amber gold" co wyjebał ludzi na KILKASET MILIONÓW ZŁOTYCH to jeszcze uniewinniają i róbta co chceta. Taka jest u nas sprawiedliwość.Nie ma gorszych i lepszych tylko są równi i równiejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja do tej pory zastanawiam się, dlaczego za nie zgadzanie się z poglądami z jednego z administratorów tejże grupy zostałem z niej wydalony. Nie fair - strasznie przemądrzały pan Martini Limoncello, który chyba zjadł wszystkie rozumy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest dopiero sprawiedliwość. Poseł wyłudzi 400tys i nic... nawet nie mrugnie. A tu babka "wyłudziła" 130zł i 10 lat.. sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co za rosół pan biegły gotuje ale u mnie to zawsze składa się  w większości z wody, która normalnie to wrze jednak w okolicach 100 stopni Celsjusza i stosunkowo nieduży dodatek tłuszczu na pewno nie podnosi tej temperatury do 200.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widicznie gotujesz na kost  
Nie wiem co za rosół pan biegły gotuje ale u mnie to zawsze składa się  w większości z wody, która normalnie to wrze jednak w okolicach 100 stopni Celsjusza i stosunkowo nieduży dodatek tłuszczu na pewno nie podnosi tej temperatury do 200.
widocznie gotujesz na kostce rosołowej,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe podejście, mogę prosić o rozwinięcie wątku? Deb0308 - Warto to zaglądać:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...