Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła rozbiórka peronów na stacji Lublin. Budynek dworca też będzie przebudowany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2017 r. o 19:11 Powrót do artykułu
Drodzy Państwo - czy w ramach odnowienia poza wiatami KAŻDY PERON OTRZYMA WRESZCIE WINDĘ OSOBOWĄ? I kiedy to nastąpi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to kibel to powinno być wszystko zabudowane żadne przebudowy nic nie dadza nadal będzie to wygladac jak 30 lat temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, prysznic to podstawowa potrzeba dla podróżnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałem z dobrze poinformowanych źródeł, że dwprzec główny PKP Lublin będzie przeniesiony na czas remontu na stację Stasin Polny i będie tam kursował specjalny trolejbuc mpk ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast jakichś pryszniców i innych szajsów zrobiliby zwyczajne PODJAZDY na schodach - dla mam z wózkami i podróżnych z walizkami na kółkach i rowerami. to absurd, że w XXI wieku dalej trzeba te rzeczy dźwigać. windy, wjazdy dla niepełnosprawnych zbierają kurz, a zwyczajnego podjazdu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być hala a nie zwykle perony jak w pcimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin a w szczególności Starówka to piekne miejsce, coraz więcej fajnych imprez w Lublinie a dworzec PKP (jedna z wizytówek miasta) ... niby ok ale czegoś brakuje ... może takiego miejskiego charakteru bo moim zdaniem to Lublin zasługuje na coś wiecej. Przebudowa "STACJI LUBLIN" opisanej w tym artykule to porażka. Takie utrwalanie "drugiej kategorii". Niestety. Polska powiatowa peronem trąci ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być hala, schody ruchome i ułatwienia dla niepełnosprawnych. Dlaczego wladze Lublina nie podjęły interwencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego władze samorządowe, wojewódzkie, posłowie, organicacje biznesowe i turystyczne nie protestują przeciwko tej prowizorce. W innych miastach na porządne, nowoczesne budowy i przebudowy dworców to mieli kasę?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle dla wschodniej rasy ochłapy . Brawo PiS , jest tak jak było , na wschodzie bylejakość i prowincja. Szkoda naszego miasta zawsze inne są ważniejsze , lepsze u nas oszczędzanie choć to najwieksze miasto po prawej stronie Wisły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Lublin a w szczególności Starówka to piekne miejsce, coraz więcej fajnych imprez w Lublinie a dworzec PKP (jedna z wizytówek miasta) ... niby ok ale czegoś brakuje ... może takiego miejskiego charakteru bo moim zdaniem to Lublin zasługuje na coś wiecej. Przebudowa "STACJI LUBLIN" opisanej w tym artykule to porażka. Takie utrwalanie "drugiej kategorii". Niestety. Polska powiatowa peronem trąci ...
 starówkę masz w warszawie. W Lublynie jest stare miasto !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast robić jajca oraz szemrane machloje z przebudową (niszczeniem przez prowizorkę) niedawno odremontowanego Dworca Głównego. Powinni w końcu przeprowadzić remont stacji Lublin- Północ na przy ul. Gospodarczej,bo budynek wygląda jak jakaś pijacka rudera. Okna i drzwi zabite paździerzem a w przejściu podziemnym woda stoi. Brawo wy pkp i województwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czytam to mam wrażenie ze są lata '90
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze ze te zadaszenia za 5 lat wygladac będą gorzej niż te co teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zem smigal amtrakiem z new yorku do chicago a potem przesiadka do los angeles ku..a i wjazd do denver ja pier...e u nas nigdy tak nie będzie czy wy kur.a rozumiecie slowo nigdy ale jesteśmy przegrani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi to tchnie "wczesnym gierkiem". Prowizorka i najtańsze ceny, rezygnacja z zadaszenia nad wszystkimi peronami to jakaś kicha taka "bylejakość". W naszym klimacie to konieczność. W Budapeszcie Keleti pályaudvar (Wschodni Dworzec Kolejowy) zadaszony był jeszcze za cesarza a klimat mają trochę łagodniejszy. A może ktoś pomylił rozwój komunikacji i wymyślił że jak elektryczne samochody będą jeżdziły to po kiego grzyba rozwijać kolej. O Kolejach Szybkich nie wspomnę bo by się decydenci schlastali a mnie uznali za heretyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację , ale mu dowaliłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólna hala powinna byc a nie znowu ta barachołka , wsyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można taniej, proponuję wybudowanie "Ładowarki prysznica dla rowerów" Głupota nie zna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdy cywilizowanym mieście (np.wawa, krakow, poznań, katowice ) dworzec pkp jest w centrum miasta i jest od razu galerią handlowo - uslugowo - gastronomiczna. U nas jest na zadupiu, z trzema kioskami na krzyż. No ale my jesteśmy prawie ukraina. Tylko nie zapomnijcie zostawić nr torów 55, 57, żeby myśleli że taki duży. Perony proponuje też od 10 w górę ponumerowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...