Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryszard Petru w redakcji Dziennika Wschodniego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2017 r. o 15:42 Powrót do artykułu
Zapewne nie uzyskam odpowiedzi bo jest to dla Państwa temat drażliwy i niewygodny.Lecz zapytam.Jak Pan Panie Petru jako lider Nowoczesnej,jej założyciel i główna "lokomotywa" zamierza zawalczyć i odzyskać stracone głosy wyborców?Ja i moja 5 osobowa rodzina oddaliśmy głosy na Was.Namawiała nas do tego moja mama,kobieta wówczas 60cio letnia która widziała w Nowoczesnej potencjał.Lecz po Pańskiej obyczajowo niedopuszczalnej dla polityka przygodzie z Maderą jako pierwsza powiedziała cyt."obłuda,fałsz i zepsucie elit powoduje,że nie ma na kogo głosować".To przykre ale i ja się zgadzam z moją mamą lecz pytam co dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk przyjechał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Petru, czy to normalne żeby Przewodniczący partii i Wiceprzewodnicząca partii pozostawali ze sobą w stosunkach ? W jakiej partii jest taka sytuacja ? Pytanie retoryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten gamoń robi w Lublinie? Lublin to nie Madera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze Petru nie był na żadnej Maderze tylko na Joannie!Po drugie liczy się stosunek po stosunku do stosunku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poslowie a poslanki szczególnie są i tak o niebo lepiej merytorycznie przygtowani do pracy w Sejmie niz te zera z PIS czy,Kukiz razem wziete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejaki Petru nie chcemy cię w Lublinie. Wyjazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co Żukowi poparcie tych śmiesznych maskotek? W Lublinie oni nic nie znaczą i niczym się nie zasłużyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zero popiera zero to ile to jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to normalne żeby prezes partii był starym kawalerem? No chyba że nie jest w zwyczajowych stosunkach... Pytanie retoryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma to tego status małżenski. Premier kanady jest pedałem i co ? To chyba lepiej zeby nie miał nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Der zeitung juz POltycznie sie okreslil. Jak tusek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! Kabarety znowu w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będzie merytoryczna dyskusja o przyszłości naszego miasta a nie tylko PO-PiSowe naparzanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre rzeczowe odpowiedzi. Fajnie słuchać człowieka, który ma pomysł co i jak zrobić. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie sądziłem, że ktokolwiek jest w stanie prześcignąć w "uwiecznionych" cytatach Lecha Wałęsę... liderowi nowoczesnej.po Rysiowi ta niewiarygodna sztuka się udała. Pelen szacun! Przepraszam, że tak per ju do pana się zwracam. Chociaż w jęz. niderlandzkim "u"(ju) jest formą grzecznościowa, ta mniej oficjalna to "jij" lub "je"(forma nieakcentowana), tak że sam nie wiem, czy angielskie ju to "pan, pani, państwo", czy zwykłe "ty". A jakie zadałbym pytanie Ryśkowi? Jak skomentowałby takie stwierdzenie Konfucjusza odnośnie swego zachowania: "Jak coś wiesz, przyznaj, że wiesz. Gdy zaś czegoś nie wiesz, przyznaj, że nie wiesz. Oto prawdziwa WIEDZA.". Ja nigdy nie słyszałem, by Rysiu czegoś nie wiedział... A wy? A może się mylę Rysiu? Sorry za to juuu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to kiedy mamy brać kredyt we frankach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że ma Pan narzędzie jak u konia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.N czyli niesprawni umysłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile zagrabić chciało PO przez te 5 lat niewyplacanej emerytury? I z czego te 60cio-letnie kobiety niby miałyby się utrzymywać? No, właśnie ze wsparcia rodziny, a te bez ginęlyby pod mostem. Oto merytoryczne myślenie Petru. Kto obecnie pokrywa brakujące 2900zł na pogrzeb? A mialo być tak pięknie zamiast na pogrzeb 6900 mamy 4000zl i to mialo przekonać kamieniarzy do obniżki cen za pomniki. Obniżono? Nie! By pomóc ciotce pochować godnie syna zrobiliśmy zrzutę wśród rodziny. Zlodziejom z PO i Nowoczesnej zdecydowane NIE i NIGDY WIĘCEJ dla pasożytów żyjących z najbiedniejszych. Chce 500+ zrealizować jak mówi, to niech Scheuring-Wielgus pierwsza da przykład, a inne "nowoczesne" z dużym dochodem pójdą w jej ślady. Problem w tym, że klamcy nie mają honoru i godności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...