Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryzykowny żart katechety o Żydach

Utworzony przez jozek, 29 grudnia 2011 r. o 07:36 Powrót do artykułu
O polakach i ruskich mozna żartować o żydkach nie wolno to wyższa sfera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to święte krowy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany. Ciekawe kiedy ten "tatuś" weźmie się za właścicieli wszystkich stron internetowych, na których jego "synuś" może przeczytać kawały o żydach. Brawo "Dziennik".... Ta wiadomość to naprawdę news dnia.... Czy już nie macie naprawdę ważniejszych tematów????? Aha, może was to zainteresuje? Wczoraj w pracy słyszałem kilka kawałów nie tylko o żydach ale i o księżach ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore za duze teraz prawa mają dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takimi akcjami Żydzi nie pomagają w tym by ich szanować. Zaczynam mieć dość świętych krów. Powiedział dowcip o żydach i miał do tego prawo tak samo jak mówi się dowcipy o policjantach, księżach, ruskich itd, a tatuś powinien wybrać się do lekarza - specjalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co zakamuflowany Tatuś wysyła dziecko na lekcje religii a nie do chederu? - Aby synek był jeszcze bardziej zakamuflowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pewnie! o żydach to cicho sza!! to lepsi ludzie więc nawet żartować się nie powinno... Ja p...dole. żeby tak do innych poważnych spraw podchodzili jak do tych ludzi ze szkoły to by było ok. ale za żart wielkie dyscyplinarne konsekwencje??to co, już mamy w dupę całować wszystkich bo na żydka nic nie można powiedzieć? A komu zawdzięczamy tę tragiczną sytuację kraju? Może im podziękować jeszcze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
donosicieli trzeba tepic. wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą dawno pogromu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzie autokar przez Lubartów z wycieczką do Lublina.Kierowca miał pecha bo mu się autokarek popsuł.Widzi obok odpoczywającego gospodarza na krużganku i się zwraca "pomóż pan,wiozę żydów na majdanek".Ten odpowiada "ja mam tylko grilla".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję przede wszystkim zacząć myśleć samodzielnie. I wyciągać wnioski samodzielnie. I mieć na tyle wysokie ambicje, by poczytać trochę więcej niż podają w GW czy DW, np. wrzucając w google frazę "prawda o holokauście". Bardzo interesująca lektura, pozwalająca otworzyć oczy trochę szerzej i zobaczyć trochę więcej niż chcą by lud widział i wiedział. Naprawdę warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Ojciec Klimiec nawet za górę pieniążków nie da sobie odebrać gojostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj niechcący puściem bąka naprzeciw dawnej nieczynnej synagogi w Szczebrzeszynie. Czy mam już iść do więzienia sam, czy dopiero po mnie przyjadą i czy był to jawny akt antysemityzmu? Proszę o opinię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na gazeta.pl był artykuł o ortodoksyjnych Żydach jak wyzywają, poniżają normalnie ubrane dziewczynki: wyzywają od dziwek, opluwają a wszystko przez to, że nie zakrywają włosów chustą. Czy to jest normalne? Bo dla mnie gorzej niż zwierzęta... Może katecheta opowiedział jakiś żart ale to był żart/dowcip/czrny humor czy jak to zwą, nie przesadzajmy. P.S. Dziś mała próbka do wczorajszego artykułu: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10883243,Izrael__Zatrzymano_ortodoksa__ktory_obrazil_zolnierke.html?lokale=lublin Traktują kobiety dokładnie tak jak kiedyś Niemcy traktowali ich całą nację, czyli: zajmowanie tylnej części pojazdu, zakaz wstępu do restauracji, brak jakichkolwiek praw (zakaz głosowania) itp. Chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze pani dyrektor jak jakas szmata nie zrobila apelu jak za komuny i zazadala ze ci co slyzeli maja wystapic z szeregu ! Juz za takie postepowanie powinna zostac odwolana ze stanowiska poprzez kuratorium ! Co za chamstwo w stosunku do inych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mosze napisał:
Wczoraj niechcący puściem bąka naprzeciw dawnej nieczynnej synagogi w Szczebrzeszynie. Czy mam już iść do więzienia sam, czy dopiero po mnie przyjadą i czy był to jawny akt antysemityzmu? Proszę o opinię.
Jeżeli bąk był po koszernym żarciu to nie wystąpiłeś przeciw Narodowi Wybranemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuratorium? komisja dyscyplinarna? przesłuchanie, oskarzyciel, obrońca, tony papieru, listów, teczka z aktami, wezwania, kara? chora szkoła, chora instytucja. dodajmy jeszcze dziennikarstwo obywatelskie jako zwykłą formę donosicielstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rodzicu! Wszyscy znają kawały o: -zajączku, -misiu, -Dzikim Zachodzie, -Jasiu, -Polakach, -Szkotach -i.t.d. Z Pańskim dzieckiem strach rozmawiać o czymkolwiek. Niech się pan dobrze zastanowi kto mu robi prawdziwą krzywdę. A co do Żydów proszę zapoznać się historią i dopiero wyciągać wnioski kto im robi krzywdę. Swoją drogą czasy robią się coraz bardziej gęste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katecheta - kierowany do pracy przez kurię, czyli instytucję kościoła katolickiego - powinien wiedzieć jak należy się zachowywać, a nie dowcipami o żydach dzieci zabawiać na przerwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już zakrawa na komedię, dyscyplinarka z powodu kawału. Ludzie stuknijcie się w głowę. Zapraszam do Jerozolimy tam zobaczycie, co to tolerancja. Jak żydzi plują na gojów i co o nich mówią. Pani redaktorka powinna zająć się poziomem w naszych szkołach a nie pierdołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...