Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd ma sposób na pieniądze z abonamentu. Operator kablówki przekaże informacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2017 r. o 11:20 Powrót do artykułu
no to się rozstaniemy. Jak można płacić daninę na Spółkę Akcyjną, z którą nie ma się umowy (TVP SA) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystyna Janda 24 maja o 09:44 · Obywatele III RP Szanowni Państwo, W ciągu ostatniego roku tzw. media publiczne (tj. TVP oraz PR) zostały przez rządzącą partię gruntownie przerobione na ordynarną tubę propagandową, której jedynym celem jest sławienie wątpliwych osiągnięć PiS oraz szkalowanie opozycji. Niczym nie różnią się obecnie w swym przekazie od siermiężnej, propartyjnej propagandy z czasów Gomułki, w niczym też nie przypominają mediów niezależnych, obiektywnych i pluralistycznych. Jednocześnie trwają prace nad zmuszeniem wszystkich obywateli do finansowania tej haniebniej działalności, co jest wyrazem wyjątkowej bezczelności i cynizmu obecnej władzy. Nie ma na to naszej zgody! Mając powyższe na uwadze, uprzejmie prosimy o umożliwienie wyłączenia w odbieranych przez nas, a dostarczanych przez Państwa, pakietach kanałów telewizyjnych oraz radiowych wszelkich mediów państwowych: TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, TVP HD, TVP Regionalnych, PR1, PR2, PR3, PR4, etc. ‐ nawet jeśli nie łączyłoby się to z obniżeniem uiszczanej przez nas opłaty za świadczone przez Państwa usługi. Pragniemy w ten sposób wyrazić nasz sprzeciw wobec bezwzględnego i totalnego zawłaszczania przez obecną władzę wszelkich możliwych obszarów Państwa, bez poszanowania obowiązującego prawa, a przede wszystkim ‐ wobec cynicznego niszczenia polskiej demokracji oraz spektakularnych osiągnięć naszej Ojczyzny z ostatniego ćwierćwiecza. Zniesmaczeni Obywatele III RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacze pluskwy, won z mojego domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem Poczta Polska spółka akcyjna ma dostać moje dane ? To nie jest żaden urząd !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak referendum w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
telewizor jest w każdym domu (przynajmniej jeden) .... abonament za te gówno warte, pisdzielskie obrazy jest wart 0,01 zł. zobaczymy jak poczta sobie poradzi :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kacze pluskwy, won z mojego domu !
 Uważasz że jak inna opcja polityczna pzrejmie władzę w Polsce to zniesie abonament RTV ? Jesteś w błędzie. Ta danina zostanie na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
operator może przetwarzać dane tylko w zakresie będącym przedmiotem jego działania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczta polska będąca spółką sa nie ma prawa pozyskiwać moich damnych osobowych. Biorąc pod uwagę niekompetencje osób tam pracujących mam poważne wątpliwości czy dane osobowe pozyskane przez tą firmę są należycie zabezpieczone !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej racji mam płacić skoro tych programów(1,2)nie oglądam chamstwo.A telewizor mam bo oglądam co innego.Niech sobie te programy zakodują a kto bedzie chcial to ogladac to bedzie placił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest prosty sposób na pozyskanie pieniędzy z abonamentu,po prostu zakodowac telewizję publiczną! a ta cała gimnastyka jest po to,żeby pod płaszczykiem abonamentu wprowadzić jeszcze jeden podatek!ZAKODOWAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by po prostu doliczyć ten abonament do abonamentu płaconego kablówce, zamiast przekazywać dane osobowe kablówka po prostu przekazywała by pieniądze. Rozwiązanie proste, bezpieczne, niezawodne. Dlaczego więc tak uparcie stawiają sprawę na głowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Placę ten abonament dla świętego spokoju pomimo, że tvpaździerz nie oglądam i nie zamierzam. Traktuję to jako kolejny podatek dla rozrzutnej władzy i wcale mi się to nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakodować? Tylko kto by wtedy płacił za oglądanie tego badziewia? Oni dobrze wiedzą co robią, że ludziom narzucają ten abonament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam telewizor, ale podłączony tylko pod konsolę do gier. Według prawa będę musiał płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rozwiązanie umowy będzie Możliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PiSowi mało kasy co obiecywali jak można płacić za coś dwa razy jak społeczność płaci abonament telewizjom prywatnym bo jest za to niech te mondraki z polskiej telewizji sobie wprowadzo dekodery na kartę i jak majo platformy cyfrowe i odpowiednie kanały ale Polska telewizja to jak hiena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę rozwiązać z dostawcą w moim przypadku orange umowę?? Nie wyraziłem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co jeszcze? Wystarczy że za telewizję płacimy. A telewizja sateritarna to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...