Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzecznik zbada czy uczelnia oszukała studentów

Utworzony przez fraszka, 10 grudnia 2008 r. o 17:23 Powrót do artykułu
Gdzie Rzym a gdzie Krym ? ratownictwo a fizjoterapia to dwa różne zawody, a nie spwecjalności . Trzweba wiedziec co się mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie i moich kolegów i koleżanki z roku też oszukali i żałuję, że nie nagłośniliśmy tematu. Obiecywali studia magisterskie w tym samym kierunku w Lublinie oczywiście lub kontynuację studiów (magisterskie uzupełniające) na innych kierunkach ale na lubelskich uczelniach a na 3 roku licencjatu okazało się, że możemy kontynuować naukę w Bydgoszczy bo lubelskie uczelnie nas nie przyjmą bo Pan X pokłócił się z Panem Y. I jestem już prawie pół roku Panią magister a tu dopiero stworzyli kierunek który by mnie interesował i był zgodny z licencjatem i 600 zł drożej niż na przykład w Rzeszowie. Odradzam uczelnię WSSP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Mnie i moich kolegów i koleżanki z roku też oszukali i żałuję, że nie nagłośniliśmy tematu. Obiecywali studia magisterskie w tym samym kierunku w Lublinie oczywiście lub kontynuację studiów (magisterskie uzupełniające) na innych kierunkach ale na lubelskich uczelniach a na 3 roku licencjatu okazało się, że możemy kontynuować naukę w Bydgoszczy bo lubelskie uczelnie nas nie przyjmą bo Pan X pokłócił się z Panem Y. I jestem już prawie pół roku Panią magister a tu dopiero stworzyli kierunek który by mnie interesował i był zgodny z licencjatem i 600 zł drożej niż na przykład w Rzeszowie. Odradzam uczelnię WSSP.
Fpisójcie mjasta kture som ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...