Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S 19 Lublin-Lubartów z pierwszeństwem budowy

Utworzony przez Janek, 22 października 2014 r. o 20:57 Powrót do artykułu
A co z S17 Warszawa - Lublin. Nic ostatnio nie słychać o konkretach, kiedy zaczną robić???    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cała obwodnica jest nieszczelna! dzisiaj jechałam samochodem w stronę zamościa i co? pies był na środku ekspresówki! brawo dla naszych fachowców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s-17 dostała pożyczkę 490 milionów euro, będą zaproszenia do składania ofert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do GT: pomyliłeś ekspresówkę z autostradą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cała obwodnica jest nieszczelna! dzisiaj jechałam samochodem w stronę zamościa i co? pies był na środku ekspresówki! brawo dla naszych fachowców...
Mógł go ktoś wyrzucić z samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo cieszy się i popiera 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemcach wąskie gardło i czasem dłuugie korki. Co z obwodnicą Niemiec?? Jechałem ostatnio w kierunku Lubartowa i szybko znalazłem się w Ciecierzynie, a potem horror przez Niemce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo cieszy się i popiera 100%
Nie w 100% bo ja się nie cieszę. Za taką kasę, która tam popłynie, można by było zrobić całą linię kolejową do Łukowa plus jeszcze gałązkę do Białej Podlaskiej i Terespola. Do tego zrobić można by było kilka punktów załadunkowych dla TIRów na liniach nr 7, 30, 68, 69 i 22 i jeszcze by zostało na budowę bocznicy do Kraśnika Fabrycznego i parę innych rzeczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio jadac moją cieżarówką natrafiłem na jakieś zomo w miejscowości niemce i tak naprawde to wydawało mi sie ze rozmawiam z ludzmi przebranymi za palicjantow złykłe chamy deho bite jak bym mial spluwe bym ich zabił na miejscu zero kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemcach wąskie gardło i czasem dłuugie korki. Co z obwodnicą Niemiec?? Jechałem ostatnio w kierunku Lubartowa i szybko znalazłem się w Ciecierzynie, a potem horror przez Niemce.
a patrzyłeś na mapkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w 100% bo ja się nie cieszę. Za taką kasę, która tam popłynie, można by było zrobić całą linię kolejową do Łukowa plus jeszcze gałązkę do Białej Podlaskiej i Terespola. Do tego zrobić można by było kilka punktów załadunkowych dla TIRów na liniach nr 7, 30, 68, 69 i 22 i jeszcze by zostało na budowę bocznicy do Kraśnika Fabrycznego i parę innych rzeczy. 
co di linii kolejowej do Łukowa,do końca roku 2015,na całej długości linii,będzie ułożony drugi tor,a linia na całej długości zostanie zelektryfikowana :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z drogą Lubartów-Parczew. tam jest tragedia, wąsko i dziurawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w duchy wierzycie ??? Obwodnica Lublina miała być gotowa ponad rok temu, a czekamy do " najbliższych tygodni", "17" do Warszawa cała powinna być oddana za około 2 lata, taki "ciul" jak słonia trąba. Dziennik wschodni był kiedyś organem organu rządzącego to musiał pisać "ładnie", lecz dzisiaj zamiast obiektywizmu to "wazeliniarstwo" !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile razy to słyszeliśmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemcach wąskie gardło, a niepotrzebna obwodnica Kocka jest. Kilka lat temu śmieli się z szefa lubelskich "autostrad", że nie ma ani kilometra. To zrobił. Tam gdzie było najłatwiej - w Kocku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeżeli wybudują wg tego co pokazują, to nie będzie droga dla ruchu lokalnego. Dwa wezły na tej trasie gdzie bedzie można wjechać na 19. Zapowiada się, że niektórzy mieszkańcy okolic Lubartowa połowę drogi do Lublina będą musieli przejechać dojazdówką. Bo na ekspresówkę po przebudowie nie będzie można wjechać z każdej dróżki tak jak jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież drogi ekspresowe nie są przeznaczone dla ruchu lokalnego.
Nawet jeżeli wybudują wg tego co pokazują, to nie będzie droga dla ruchu lokalnego. Dwa wezły na tej trasie gdzie bedzie można wjechać na 19. Zapowiada się, że niektórzy mieszkańcy okolic Lubartowa połowę drogi do Lublina będą musieli przejechać dojazdówką. Bo na ekspresówkę po przebudowie nie będzie można wjechać z każdej dróżki tak jak jest teraz.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierz tej grafice, planowane są także węzły w Ludwinowie, Leonowie i Wandzinie
Nawet jeżeli wybudują wg tego co pokazują, to nie będzie droga dla ruchu lokalnego. Dwa wezły na tej trasie gdzie bedzie można wjechać na 19. Zapowiada się, że niektórzy mieszkańcy okolic Lubartowa połowę drogi do Lublina będą musieli przejechać dojazdówką. Bo na ekspresówkę po przebudowie nie będzie można wjechać z każdej dróżki tak jak jest teraz.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie priorytetową sprawa jest postawienie wiaduktu nad rondem w Kolbieli ! czemu nikt z tym nic nie zrobi? Wiecznie 20-40 min w korku. ZGROZA I WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejazd przez Niemce to MASAKRA!! Wąskie gardło i kilometrowe korki. To powinien byc priorytet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...