Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
polska w ruinie, źli uchodźcy przyjdą i zburzą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. W końcu się doczekamy. Fajnie że 1 km ekspresówki będzie kosztował tylko 24 mln złotych. Ale jesteśmy bogatym krajem a kto bogatemu zabroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak bo za komuny budowali taniej, i dziur wcale nie ma. Zrób za mniej cwaniaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Nalewajko jak tam monitoring S17 w dolinie Ciemięgi bo już teraz można urwać zawieszenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurva każdy węzeł inny jak na autobanie jakby ni można był wszedzie turbinowych / pół turbinowych .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie w ruinie? Mówię co wiem, ale nie wiem co mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska w ruinie, źli uchodźcy przyjdą i zburzą :D
Obawiam się że jeśli PiS dorwie się do władzy, to zafundują nam ruinę całkiem niezależnie od reszty. Przecież Ci ludzie kompletnie nic nie wnoszą dla naszego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja, masz problem jakiś z PiSem? Lecz się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicjo próbowałaś zażywać "extra-spasminę" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurva każdy węzeł inny jak na autobanie jakby ni można był wszedzie turbinowych / pół turbinowych .........
trasa klasy S to skrzyżowania bezkolizyjne, tj. wielopoziomowe. W takiej Kołbieli nie pomoże ci żadne turbinowe, musi być estakada. I po co mącisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na każdym z tych węzłów będzie taki sam ruch by budować je takie same?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alicja, masz problem jakiś z PiSem? Lecz się!
problemem nie jest pis ale drogi których nie wybudowali. Duża w  tym robota karpińskiego. Pewnie, że chciałoby się więcej i więcej, ale na wszystko przyjdzie czas. poza tym nie czepiasz się kobiety, bo ma swoje poglądy. to sztuka mieć własne poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się FESTIWAL NIESPEŁNIONYCH OBIETNIC najukochańszej partii SŁOŃCA PERU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Nalewajko jak tam monitoring S17 w dolinie Ciemięgi bo już teraz można urwać zawieszenie ?
No remont będzie, decyzja już podjęta, tylko nie wiem kiedy ogłoszą - pewnie po wyborach :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Woźniak chwali się, że to jego zasługa ta S17 a w artykule ani słowa o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Woźniak chwali się, że to jego zasługa ta S17 a w artykule ani słowa o tym.
Bo suckces ma wielu ojców - porażka żadnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi wytłumaczyć, co może zdziałać w kwestii np. budowy drogi S17 poseł parlamentarnej opozycji i w dodatku niewiele znaczący w szeregach swojej partii. Według mnie może sobie tylko pogadać. Czy dobrze kumam? Igor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S17: Trasa Garwolin-Lubelskie powstanie za cztery lata. Może za 40 lat,a prędzej to za 400 lat i to trzeba też na to wziąć poprawkę,bardziej prawdopodobne jest,ze może będzie za jakieś 4000 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prędkość projektowa 100 km ??? to będzie droga expresowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S17: Trasa Garwolin-Lubelskie powstanie za cztery lata. Może za 40 lat,a prędzej to za 400 lat i to trzeba też na to wziąć poprawkę,bardziej prawdopodobne jest,ze może będzie za jakieś 4000 lat.
Aleś ty k...a głupi, aż żal. Męczysz się ze sobą, kłócą się wasze jestestwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...