Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S19. Ekspresówką z Lublina do Lubartowa. Jeszcze trochę na nią poczekamy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2017 r. o 18:52 Powrót do artykułu
nareszcie ten odcinek Lublin - Lubartów Północ powinien powstać najwcześniej, a zaraz za nim Lublin - Kraśnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krok po kroku ale s-19 na całym odcinku miała powstać do 2024 a tu tylko kawałeczek ? Znowu gadka dla Władka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten odcinek powinien powstać w pierwszej kolejności ze względu na potężny ruch na tym odcinku. 7 lat czekania to tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo cóż "wadza" lubi ludziom robić "kuku". Obwodnica Lublina też była robiona od "doopy strony".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podpisanie umowy z wykonawca ,chociaz już jest wybrany , czekamy pół roku takie to jest tempo expresowe. chodzi o odcinek krasnik-lasy janowskie. Obiecanki, ze umowa ma być podpisana we wrześniu a najdalej w pazdziernku, a lublin-krasnik w grudniu. I gzie to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy droga Lublin -Łęczna-Włodawa bo natezenie ruchu tez silne zwlaszcza gdy Janusze z Grażynami oraz Seby z Karynami na jeziora jadą? Moze nie o standardzie S a przynajmniej GP po nowum śladzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natezenie ruchu na trasie Lublin - Łęczna jak najbardziej pod ekspresowke...nie wiem czemu tego odcinka nie ma nawet w planach, powinien juz byc robiony przynajmniej projekt, zeby za pare lat ruszyc z budową 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te dwa zdania obok siebie zastanawiam się, czy tam w GDDKiA ktoś w ogóle myśli... "Odcinek między Lublinem i Lubartowem jest ostatnim, na który ogłoszono przetarg[...]" "Panuje na nim największy ruch na całej „dziewiętnastce”. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDDKiA nie decyduje o tym jakie drogi i w jakiej kolejności będą realizowane. Decyzje zapadają w ministerstwach: finansów oraz infrastruktury. W efekcie odcinek od granicy z woj. mazowieckim do Lubartowa dostał kasę jako pierwszy, a najbardziej potrzebny Lubartów - Lublin później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Natezenie ruchu na trasie Lublin - Łęczna jak najbardziej pod ekspresowke...nie wiem czemu tego odcinka nie ma nawet w planach, powinien juz byc robiony przynajmniej projekt, zeby za pare lat ruszyc z budową
  A może jeszcze w każdej wiosce zrobić expresówkę z domu sołtysa do remizy?? Lublin-Łęczna-Włodawa - ale mi natężenie. Ruch lokalny i tyle. Niech chłopy zajmą się uprawą ziemii a nie na zakupy w każdej wolnej chwili by jeździli. Kupię, niekupię, ale się przejadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zxcv napisał:
. napisał:
Natezenie ruchu na trasie Lublin - Łęczna jak najbardziej pod ekspresowke...nie wiem czemu tego odcinka nie ma nawet w planach, powinien juz byc robiony przynajmniej projekt, zeby za pare lat ruszyc z budową
A może jeszcze w każdej wiosce zrobić expresówkę z domu sołtysa do remizy?? Lublin-Łęczna-Włodawa - ale mi natężenie. Ruch lokalny i tyle. Niech chłopy zajmą się uprawą ziemii a nie na zakupy w każdej wolnej chwili by jeździli. Kupię, niekupię, ale się przejadę.
 to zapraszam na jazde po dk82 w okresie ;letnim zwłaszcza weekendy  gdy Jabnusze i Seby ze swoimi kobitami jada nad jeziora. Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...