Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czyli z Lublina dokąd???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co tyle dróg w ogóle robić. i tak mamy zniszczone środowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robót to na tym filmie nie widać. Dominuje bezruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli z Lublina dokąd???
 Do Krasnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co tyle dróg w ogóle robić. i tak mamy zniszczone środowisko
 Po to aby odciazyc zakorkowaną zachodnia czesc miasta.   Zobacz jak Krasnicka jest teraz zakorkowana ciezarowkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale inbecyle na forum . Szkoda że na lubelszczyźnie są takie matoły I dziwicie się że tu jest biedI.Pis wprowdzi nas niebawem do czworaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co tyle dróg w ogóle robić. i tak mamy zniszczone środowisko
Po to drogi aby uniknąć korków bo wtedy jest dopiero zanieczyszczenie gdy setki pojazdów  utkną na kilka godzin w korkach co dzień,policz pojazdy na Kraśnickiej,Solidarności i innych,jak obwodnica pólnocno- wshodnia wyprowadziła korki z centrum poprawilo sie powietrze,na obwodnicy zostanie spalona mniejsza ilość paliwa jak w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co tyle dróg w ogóle robić. i tak mamy zniszczone środowisko
Po to drogi aby uniknąć korków bo wtedy jest dopiero zanieczyszczenie gdy setki pojazdów  utkną na kilka godzin w korkach co dzień,policz pojazdy na Kraśnickiej,Solidarności i innych,jak obwodnica pólnocno- wshodnia wyprowadziła korki z centrum poprawilo sie powietrze,na obwodnicy zostanie spalona mniejsza ilość paliwa jak w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!!! Świetne zdjęcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego nie ma wyznaczonego miejsca na krzyże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromna ilość latarni która i tak po czasie będzie wyłączona aby zaoszczędzić, ma to miejsce na całym odcinku Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi obwodnicami wychodzi jakaś LIPA.jakiś czas temu lubelska TV pokazywała pustą droge w kierunku Warszawy po otwarciu obwodnicy Lublina dzisiaj przez Jastków starą trasą przejezdża w ciągu doby kilka tysiecy pojazdów w dniu wczorajszym pomiedzy godz.7 a 9 doliczyłem sie aby 68 tirów w tym na nr.ukraińskich i kazachskich na obwodnicy luz blus-pustki.ciekawe ile czasu wytrzymają skręty 90 stopniowe na wiadukcie w lublinie na Al.Warszawskiej.Jadąc w kierunku Zamościa obwodnicą na wysokości Czechowa pojawiły się muldy snowbordowe aż zatrzymałem sie na pasie awaryjnym myślałem że to awaria samochodu to jakaś fuszerka może ktoś się tym zainteresuje a nie robieniem zdjęc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie, ale tymczasowe przejazdy są tragiczne nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądal przejazd np. Na nałęczowskiej w ziemie i na wiosnę, będzie jedno wielkie błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa jednego odcinka to Radawczyk?????????Przecież radawczyk to całkiem nie w ta stronę. Chyba sie komus pomyliło z Radawcem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę, aby zachodnia obwodnica znacząco odciążyła Aleje Kraśnickie... Z dwóch powodów: 1) i tak będą jechać tamtędy samochody, które jechać muszą -np.tiry z dostawami, autobusy, dostawczaki oraz samochody osobowe, które z wielu powodow i tak muszą tamtędy jechać. 2) najpierw należało by zmienić mentalność co najmniej 80% lubelskich i innych kierowców, że "dalsza droga, to nie znaczy dłużej i drożej". Wiele osób ma "wbite do łba", że: "moje dziadziusie tędy jeździły, moje łOjce tędy jeździły, ja będę jeździł -i moje dzieci i wnuki też tędy będą jeździć ! -a na łObwodnice nie pojedziem !". Mieszkam przy ul.Hutniczej ale -odkąd otwarli obwodnicę -wolę wjeżdżać do Lublina (jadąc od strony Piask) przez węzeł Zadębie i nową Mełgiewską, niż tłuc się "łaciatą i wykoleinowaną" Aleją Witosa. Jest może półtora kilometra dalej -ale za to jazda jest komfortowa i spokojna. Jeśli ktoś szanuje swoj samochód i ceni sobie komfort jazdy, to zrozumie o czym mówię. Tłumaczyłem koledze, który ma szwagra na Kalinowszczyźnie -"wjeżdżaj do Lublina nową trasą -bedzie Ci lepiej". Ale on nie rozumie, bo nauczyl się jeździć przez Al.Witosa -i nie chce mu się tego zmieniać... Ale to nie on jeden tak ma... Wiele ludzi myśli, że jeśli pojedzie krótszą trasą, to będzie szybciej i taniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie za blisko te domy mieszkalne przy obwodnicy, szczególnie w okolicach szerokiego? Czy światła drogowe nię będą ludziom prosto w ona świecić? nie wspominając o warkocie silników ciężarówek w nocy... niektórzy okna już chyba sobie nigdy nie otworzą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle tym co jeżdżą najmniej nic nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...