Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prosimy teraz o pokorne przyznanie się Tuska i jego świty że bezprawnie pluli na Kamińskiego szefa CBA http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pro...6&_ticrsn=5 http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4587811.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jednak wyszła na złodziejkę tak jak i jej promotorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to skandal! Prowokacje CBA to skandal! Powiem wprost - każdy da się przekupić! Nie 50 tys, to 100 tyś, nie 100 tys. to milion... itd... CBA nie ma granicy przekupstwa - w życiu są! Dlatego uważam, że takich prowokacji nie powinno być, a ta powinna być uznana za nielegalną! Reasumując - TO SKANDAL, że Sąd wydał taki werdykt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Dla mnie to skandal! Prowokacje CBA to skandal! Powiem wprost - każdy da się przekupić! Nie 50 tys, to 100 tyś, nie 100 tys. to milion... itd... CBA nie ma granicy przekupstwa - w życiu są! Dlatego uważam, że takich prowokacji nie powinno być, a ta powinna być uznana za nielegalną! Reasumując - TO SKANDAL, że Sąd wydał taki werdykt!
U "Nasi" prowokacje mogą robić: "Świry" z teraz my, Adasie, Milczanowscy itp czyli "górna półka" a służby specjalne nie lzia. Jak się jest uczciwym ( vide willa w Kazimierzu ) to i Tomek nie pomoże. A jak się jest draniem z Dolnego Śląska to się ma mocnych pomocników i Ci z CBA to dranie a Ja niewinna. Był księżyc, kwiaty dobre wino tylko rączka lepka. A co z tym Panem Helu. Wyszedł z kicia i słuch o Nim zaginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...