Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
świnia z tego kierowcy nissana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w piatek ja tez miałem wypadek. Tez jechalem nissanem i tez bmw zajechalo mi droge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mniezachowanie kierowcy nissana, przede wszystkim to że na filmiku nie bylo po nim widac żadnego stresu, w końcu to on wjechal w tych ludzi. zupelnie jakby sie nic nie stało. Nie wiem z czego tu byc zadowolonym. A może po prostu jechał dużo za szybko, i teraz się cieszy bo i tak wina będzie nie jego a tego co skręcał-bo wymusił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heeeej, z materiału wynika, że bmw uderzyło nissana. Najprawdopodobniej to starszy kierowca jest winien. Młody po prostu cieszy się, ze żyje i na jego aucie nikt nie zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że gdyby naprawdę jechał powoli tak jak mówi to nie ściął by słupa. Widziałam wiele kolizji i wypadków w tym miejscu, ale nie przypominam sobie że by ktoś aż tak walnął w sygnalizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ze gdybyscie byli chociaz raz w takiej sytulacji to widzielibyście że cz lowiek w takiej chwili jest w szoku.I na miejscu kierowcy nissana tez bym się cieszyła że nikomu nic się nie stało. a tak się składa że widziałam całe zdarzenie i kierowca nissana jechał z normalna prędkością i całą sytuacją bardziej się przejął niż kierowca BMW choć to jego była wina.Z resztą kazdy kierowca powinien rozpoznawać z jaką prędkościa jedzie pojazd przed ktorym chce zdąrzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze znam kierowce nissana i wiem że był zestresowany i zdenerwowany..przeciez każdy inaczej okazuje emocje...a po drugie ile trzeba jechać żeby zdjąć słup????na pewno nie 50-60km/h.przepisy przepisami i pech chciał że odpowie za to BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wypowiada się tutaj jakaś znajoma blachara Grzesia Pewnie z jego "super driftów"... Spójrzcie na jego profil na Naszej-Klasie - zdjecie denata Nissana i opis - "mój driftolot" hahaha... Tak się składa, że znam go doskonale i wiem co to za człowiek, każdy samochód przez niego jest zakatowany! KAŻDY! Ten człowiek ma sieczkę zamiast mózgu! Jak on jechał powoli to ja jestem James Bond 007, jakby jechał 50km\h to nie skosił by słupa i w dodatku nie zatrzymałby się na ścianie dopiero, a zniszczenia w BMW byłyby dużo mniejsze! Widziałem wiele wypadków, niestety na drodze było mokro i nasi "kochani milicjanci" nie mieli jak dokładnie zmierzyć drogi hamowania - o ile taka była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam cieciu jesteś z blachara! Albo i nie jesteś nawet z blachara bo jesteś Homo i w dodatku cwelem . Jak nie znasz podstaw mechaniki to nie wypowiadaj się na temat "katowania" samochodów! Jak byś sam w ogóle miał mózg to po pierwsze nie pisał byś o drodze hamowania bo Grzesiek sam wspomniał że jej nie było, po drugie cieciu jak byś znał trochę prawa fizyki to wiedział byś jaka jest siła uderzenia pojazdu który jedzie z prędkością 50km/h jak i w twojej pustej głowie była by też wzmianka o tym iż w dzisiejszych czasach słupy robione są w taki sposób by przy stosunkowo małej sile uderzenia puszczały dolne mocowania (ze względów bezpieczeństwa) aby tak jak wspomniał Grzesiek amortyzowały uderzenie! A nie powodowały jeszcze większych zniszczeń. I jeszcze jedno kretynie. To bmw uderzyło w nissana a nie odwrotnie wiec prędkość nissana nie jest w chwili obecnej istotna jeżeli rozmawiamy o zniszczeniach bmw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PePe napisał:
Sam cieciu jesteś z blachara! Albo i nie jesteś nawet z blachara bo jesteś Homo i w dodatku cwelem . Jak nie znasz podstaw mechaniki to nie wypowiadaj się na temat "katowania" samochodów! Jak byś sam w ogóle miał mózg to po pierwsze nie pisał byś o drodze hamowania bo Grzesiek sam wspomniał że jej nie było, po drugie cieciu jak byś znał trochę prawa fizyki to wiedział byś jaka jest siła uderzenia pojazdu który jedzie z prędkością 50km/h jak i w twojej pustej głowie była by też wzmianka o tym iż w dzisiejszych czasach słupy robione są w taki sposób by przy stosunkowo małej sile uderzenia puszczały dolne mocowania (ze względów bezpieczeństwa) aby tak jak wspomniał Grzesiek amortyzowały uderzenie! A nie powodowały jeszcze większych zniszczeń. I jeszcze jedno kretynie. To bmw uderzyło w nissana a nie odwrotnie wiec prędkość nissana nie jest w chwili obecnej istotna jeżeli rozmawiamy o zniszczeniach bmw!
Hmmm wnioskuje po nicku i tym co widzę na NK, że zabrał głos bezstronny brat "ofiary" buahahaha. Skoro ja jestem Homo to czemu Ty nosisz biżuterie w uszach? Zawsze myślałem że cwele noszą damskie gadżety? A może sam jesteś ofiarą bo Cię cwelili w Nissanie? Wiem, że znasz się na męskiej anatomii, bo często masz ją w buzi, ale o normalnym użytkowaniu samochodów i ich mechanice chyba nie masz bladego pojęcia, jeżeli okresowe wymienianie silników dla Ciebie to normalka jak wymiana oleju - gratuluje pojęcia Ahhh i zapomniałbym samochód jadący z prędkością 50km\h pod górę nie jest w stanie dokonać takich zniszczeń to jest: zmasakrować inny samochód, odbić się od niego, uderzyć w słup - ściąć go, potrącić 2 pieszych, aż jeden znalazł się na dachu i dopiero zatrzymać się na ścianie, a uwierz mi widziałem parę wypadków i zniszczenia przy prędkości 70km\h bywają sporo mniejsze... A prędkości hamowania nie było bo jak się tnie jak deb*** to nie jest się w stanie odpowiednio zareagować i zachować środków ostrożności w danym momencie. Ahhh no i wielki Einsteinie, fizyku Ty regionalny jak dokładnie przebiegało uderzenie, tego dowiemy się z dochodzenia i ekspertyzy a Tobie radzę poczytaj trochę książek z podstawówki od fizyki i polskiego, bo lepiej nic nie pisać jak masz się wypowiadać w taki głupkowaty i prosty sposób... Pa, dziecko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PePe napisał:
Sam cieciu jesteś z blachara! Albo i nie jesteś nawet z blachara bo jesteś Homo i w dodatku cwelem . Jak nie znasz podstaw mechaniki to nie wypowiadaj się na temat "katowania" samochodów! Jak byś sam w ogóle miał mózg to po pierwsze nie pisał byś o drodze hamowania bo Grzesiek sam wspomniał że jej nie było, po drugie cieciu jak byś znał trochę prawa fizyki to wiedział byś jaka jest siła uderzenia pojazdu który jedzie z prędkością 50km/h jak i w twojej pustej głowie była by też wzmianka o tym iż w dzisiejszych czasach słupy robione są w taki sposób by przy stosunkowo małej sile uderzenia puszczały dolne mocowania (ze względów bezpieczeństwa) aby tak jak wspomniał Grzesiek amortyzowały uderzenie! A nie powodowały jeszcze większych zniszczeń. I jeszcze jedno kretynie. To bmw uderzyło w nissana a nie odwrotnie wiec prędkość nissana nie jest w chwili obecnej istotna jeżeli rozmawiamy o zniszczeniach bmw!
Ale ty masz nawalone w głowie... przemyśl dwa razy co chcesz napisać, a co do samego zajścia to jakoś nie wydaje mi się by kierowca bmw miał nadmierną prędkość przy skręcie w lewo, tylko nissan musiał lecieć pod górę z "trochę" większą prędkością niż dopuszczalna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz gość napisał:
Hmmm wnioskuje po nicku i tym co widzę na NK, że zabrał głos bezstronny brat "ofiary" buahahaha. Skoro ja jestem Homo to czemu Ty nosisz biżuterie w uszach? Zawsze myślałem że cwele noszą damskie gadżety? A może sam jesteś ofiarą bo Cię cwelili w Nissanie? Wiem, że znasz się na męskiej anatomii, bo często masz ją w buzi, ale o normalnym użytkowaniu samochodów i ich mechanice chyba nie masz bladego pojęcia, jeżeli okresowe wymienianie silników dla Ciebie to normalka jak wymiana oleju - gratuluje pojęcia Ahhh i zapomniałbym samochód jadący z prędkością 50km\h pod górę nie jest w stanie dokonać takich zniszczeń to jest: zmasakrować inny samochód, odbić się od niego, uderzyć w słup - ściąć go, potrącić 2 pieszych, aż jeden znalazł się na dachu i dopiero zatrzymać się na ścianie, a uwierz mi widziałem parę wypadków i zniszczenia przy prędkości 70km\h bywają sporo mniejsze... A prędkości hamowania nie było bo jak się tnie jak deb*** to nie jest się w stanie odpowiednio zareagować i zachować środków ostrożności w danym momencie. Ahhh no i wielki Einsteinie, fizyku Ty regionalny jak dokładnie przebiegało uderzenie, tego dowiemy się z dochodzenia i ekspertyzy a Tobie radzę poczytaj trochę książek z podstawówki od fizyki i polskiego, bo lepiej nic nie pisać jak masz się wypowiadać w taki głupkowaty i prosty sposób... Pa, dziecko...
Myślę że wiem kim jesteś,już nie długo będziesz mógł powiedzieć mi w oczy co o mnie myślisz,naprawdę nie jestem porywczy,a jak będę rozmawiał z tobą po swojemu to mam nadzieję że zrozumiesz moje silne argumenty.Ciekawe czy ci się spodoba ta rozmowa,i czy będziesz w stanie odpowiedzieć.Oczywiście pełna kulturka,jak biali ludzie.HE HE. Do zobaczenia robaczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myślisz??? napisał:
Myślę że wiem kim jesteś,już nie długo będziesz mógł powiedzieć mi w oczy co o mnie myślisz,naprawdę nie jestem porywczy,a jak będę rozmawiał z tobą po swojemu to mam nadzieję że zrozumiesz moje silne argumenty.Ciekawe czy ci się spodoba ta rozmowa,i czy będziesz w stanie odpowiedzieć.Oczywiście pełna kulturka,jak biali ludzie.HE HE. Do zobaczenia robaczku.
Skąd możesz wiedzieć kim jestem, skoro Ty mnie nie znasz a ja Ciebie tak, ja wiem jak wyglądasz a Ty nie Uważaj bo się kiedyś możesz mocno przeliczyć żałosny człowieku jesteś... Na przyszłość - myślenie na drodze to podstawa a nie tylko pedał gazu, a w telewizji w takiej sytuacji z imieniem i nazwiskiem się nie wyskakuje bo to wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę racjonalnie napisał:
Skąd możesz wiedzieć kim jestem, skoro Ty mnie nie znasz a ja Ciebie tak, ja wiem jak wyglądasz a Ty nie Uważaj bo się kiedyś możesz mocno przeliczyć żałosny człowieku jesteś... Na przyszłość - myślenie na drodze to podstawa a nie tylko pedał gazu, a w telewizji w takiej sytuacji z imieniem i nazwiskiem się nie wyskakuje bo to wstyd...
Ale pusty z ciebi gość.Posłuchaj dedilu,jeżdze od 10 lat i dzięki Bogu i umiejętnościom nie spowodowałem zadnego wypadku. Ja rozumiem że na drogach jest mnóstwo idiotów dla których liczy się tylko GAZ u podłodze,ale Ja nie należe do tej grupy.Powiem tak,jak wszyscy kierowcy uważali by na drodze tak jak Ja,liczba wypadków spadła by o połowę.Zgodzę się że nieraz jeżdzę za szybko,ok. ale zawsze dojeżdzając do skrzyżowania zwalniam.Jak gość wyjechał mi w momęcie w którym znalazłem się na krzyżówce to wybacz ale nie miałem czasu na reakcję.Jak ty nie widzisz winy gościa który wjeżdza na przeciwny pas nie widząc go to chciałbym usłyszeć co byś mówił na jego temat i czy widziałbyś w tym swoją winę jak to Ty bys prowadził.Jak chcesz sie przekonać kto ma lepsze umijetności kierowcy to zapraszam na tor.Jeżeli oczywiście ten twój paść da radę przejechać jedno kółko. SIEMA TATUŚKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ale pusty z ciebi gość.Posłuchaj dedilu,jeżdze od 10 lat i dzięki Bogu i umiejętnościom nie spowodowałem zadnego wypadku. Ja rozumiem że na drogach jest mnóstwo idiotów dla których liczy się tylko GAZ u podłodze,ale Ja nie należe do tej grupy.Powiem tak,jak wszyscy kierowcy uważali by na drodze tak jak Ja,liczba wypadków spadła by o połowę.Zgodzę się że nieraz jeżdzę za szybko,ok. ale zawsze dojeżdzając do skrzyżowania zwalniam.Jak gość wyjechał mi w momęcie w którym znalazłem się na krzyżówce to wybacz ale nie miałem czasu na reakcję.Jak ty nie widzisz winy gościa który wjeżdza na przeciwny pas nie widząc go to chciałbym usłyszeć co byś mówił na jego temat i czy widziałbyś w tym swoją winę jak to Ty bys prowadził.Jak chcesz sie przekonać kto ma lepsze umijetności kierowcy to zapraszam na tor.Jeżeli oczywiście ten twój paść da radę przejechać jedno kółko. SIEMA TATUŚKU
Hehehe jakby wszyscy jeździli tak jak Ty i uważali jak Ty to po pewnym czasie liczba wypadków na pewno by spadła ponieważ blacharze nie wyrabiali by z naprawą aut, a połowa ludności leżała by pod ziemią... A jeżeli Ty nie należysz do wskazanej grupy to ja naprawdę jestem święty O Twojej pisowni już się nie wypowiem... Dobra jak chcesz to tłumacz się dalej bo jak wiadomo winni się tłumaczą, jak znajdę czas między pracą to może jeszcze tutaj coś wpisze... A na torze z chęcią bym Ci pokazał jak się jeździ, tylko, że ten mój "paść" jak to nazwałeś posiada droższe reflektory niż ten Twój cały denat spod słupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i nie dowierzam... ja tez znam kierowce nissana - Grzesia i szkoda że nie uznali jego winy bo w konu mogloby mu sie to życie odplacic za to co robi i zrobil... ale wracajac do tematu on jezdzi z zawrotna predkoscia i potwierdzam fakt ze kazdy jego kolejny samochod jest zakatowany... A teraz pewnie rece zaciera ze odszkodowanie na nowego wezmie... żal , poprotu zal tamtego kierowcy bmw... ale uwazam ze powinien sie odwolac so sadu albo cos w tym stylu... Nie daj sie pan!!! walcz z tymi wariatami drogowymi...Ładne mi to "powoli jechalem ... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kliknijcie tutaj a wszystko stanie sie już jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jałowcówka vs puławska napisał:
Kliknijcie tutaj a wszystko stanie sie już jasne
Poprostu Grzesio chciał zabic nowa tesciowa! Czycha na mieszkanie i serce swojej nowej wybranki:P:P Pozdrawiam wszystkich driffciarzy z lubelskich ulic.Teraz biedna Kasia z dziecmi siedzi i ubolewaja nad tym ze nic tacie sie nie stało:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gelu!! Zawijaj teraz takiego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nigdy nie rób tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...