Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Akurat tamtędy przechodziłem. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale to tzw. "lubelski dreamliner". Wszyscy na niego narzekają, a jednak ma dobre hamulce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt, autosany mają bardzo mocne hamulce. Wg mnie te pojazdy są całkiem niezłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem tego zdarzenia. Czekałem na "dziewiątkę" na przystanku "Muzyczna" i widziałem jak samochód z balchami LPU zajechał drogę. Kierował facet koło trzydzieski (jechał wraz z małym dzieckiem, które było na przednim siedzeniu w foteliku). Miałem mu pokazać, żeby się walnął w łeb, ale i tak nie zauważyłby. Wsiadam później do tego autobusu, a tu widzę, że kobieta leży przy drzwiach, cała się trzęsie i ciężko oddycha. Zadzwoniłem na pogotowie i po 5 min przyjechali. Nie wiem jak można być takim kretynem, żeby wioząc dziecko jechać jak pirat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ,autobus prowadził pewnie młody kierowca bo stary by puławiakowi zaje.... aż by się farfocle posypały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dalej napinacze, przecież to był Autosan i trzeba za wypadek obwinić "wadliwą" i "niedorobioną" konstrukcję autobusu. A tak w ogóle to hamulce ma za dobre i to kolejna jego "wada". Gdyby miał słabsze to pewnie nic by się nie stało... A tak na poważnie to często jeżdżę Autosanem, Solarisem, Mercedesem czy Jelczem i według mnie Autosan wypada całkiem dobrze na tle konkurencji. A osoby co na niego narzekają to chyba po prostu nie lubią tej marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ciekawe ,autobus prowadził pewnie młody kierowca bo stary by puławiakowi zaje.... aż by się farfocle posypały.
Kierowcą autobusu była kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałam tym autobusem, kiedy nagle poczułam ostre szarpnięcie i wszystkimi nami rzuciło, ja sie w miarę mocno trzymałam więc nawet nie upadlam, jednak ta kobieta nie miała tyle szczęścia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega od opowieści o LPU niech lepiej skontaktuje się z policją. Może ustalą buraka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...