Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód zderzył się z motocyklem. Dwie osoby w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 kwietnia 2017 r. o 06:02 Powrót do artykułu
ciekawe ile jechał cyklista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jesli kogos zabijesz, to tez bedziesz sie głupio pytał ile jechał cyklista? Po to masz rozum, żeby myśleć za kogoś, nawet jesli za szybko jechał. Nie wiem ile jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozum się mam po to by myśleć za siebie po pierwsze !!!!! co za bzdura . Prędkość robi różnicę , nawet dziecko w przedszkolu to wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda samochodu, taką ma zdeformowaną maskę. :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędkość z jaką poruszał się motocyklista ma znaczenie, i to większe niż Ci się wydaje. Nawet w ciągu dnia nie jesteś w stanie zauważyć motocykla jadącego z dużą szybkością, pomiędzy jednym a drugim obrotem głowy w lewo i prawo mija parę sekund. I czasami to wystarczy żeby pojawił się motocykl tuż przed Tobą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy też tak zginął, owszem miał pierwszeństwo tylko, że trzykrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. Prędkość 100 km/h to 27,77 m/s zamiast lepić naklejki "coś tam coś tam, motocykle są wszędzie" powinni wrócić do szkoły podstawowej na lekcję fizyki, ludzie to nie automaty czas reakcji człowieka to kilka sekund.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jasna długa prosta...", szkoda dziewczyny, bo cyklista głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...