Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochody nafaszerowane nielegalnymi papierosami

Utworzony przez perła, 22 września 2012 r. o 12:15 Powrót do artykułu
W piątek w południe przechodzę przez przejście dla pieszych przy PKS i kilku kolesi stojących przy przejściu normalnie drze ryja na fulla do przechodniów : ''Papierosy, papieroski !..." Jakaś masakra, pomyślałem że na pewno kolesie opłacają Policję lub coś jest nie halo jeżeli bez żadnego strachu oferują papierosy bez akcyzy. Gdy zwiększy się cena papierosów i alkoholu w sklepach to ten proceder będzie, a pewnie już jest bardziej opłacalny niż handel narkotykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodu Tusk nie wyglodzi i nie zabierze kawalka chleba nawet jak nie wyjasnia modu smolenskiego bo wszyscy wiedza jak zarabiac grosz w potsebie utrzymania przy zyciu wyglodnialych rodzin co to nawet na wyjast nie maja zeby cos pokazac dzieciom Roboty nie ma i chyba nie bedzie bo kapitalizm sie rospanoszyl w calym kraju a ojczyzna w potrzebie i tylko swojakom daja naprawde dobra robote i zarobek w innych gonia tak jak z tymi w kopalniach co to maja w iesionc wiecej niz inni w rok na zasilku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod Nową codziennie przecież jest Policja! Postoi 5 minut, czasem kogoś wylegitymuje i idzie dalej. A w papierach maja dowód że tam są codziennie! Skąd to wiem? Nagrywam poczynania tych handlarzy i to jak Policja i Straż Miejska tam interweniuje! Sporo tego już mam. Kiedyś to opublikuje i wtedy będzie jak z Wieprzowskim. Poleci głowa w Policji! Ten handel pod Nową i na Ruskiej jest jak AMBER GOLD! Służby nie reagują należycie! łapówki, nieudolność, straty dla budżetu, interes społeczny.... tutaj też występują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
pod Nową codziennie przecież jest Policja! Postoi 5 minut, czasem kogoś wylegitymuje i idzie dalej. A w papierach maja dowód że tam są codziennie! Skąd to wiem? Nagrywam poczynania tych handlarzy i to jak Policja i Straż Miejska tam interweniuje! Sporo tego już mam. Kiedyś to opublikuje i wtedy będzie jak z Wieprzowskim. Poleci głowa w Policji! Ten handel pod Nową i na Ruskiej jest jak AMBER GOLD! Służby nie reagują należycie! łapówki, nieudolność, straty dla budżetu, interes społeczny.... tutaj też występują!
Trzeba wszystko filmować,nagrywać,ja też nagrywam nieudolnośc naszych służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo,a biorą taką zajebistą kasę za to, i należy rozpowszechniać w internecie i tylko w internecie bo gdzie indziej wszystko zamiotą pod dywan w tej republice koleśi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...