Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie jest żadna obwodnica, ani jeden z odcinków obwodnicy tylko normalna droga ekspresowa. Obwodnica jak sama nazwa wskazuje biegnie naokoło miasta, czyli od węzła Dąbrowica do Witosa, a tutaj jeszcze ani jeden odcinek nie powstał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest część zadnia pod nazwą "Budowa obwodnicy Lublina" skrótowo nazywane fragmentem obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z otwarcia nowego odcinka najbardziej ucieszyła się drogówka (w swojej Alfie). Takiego żniwa dawno nie było, będą premie jak nic i Vincenty będzie zadowolony. Że też sobie q..a odpuścić nie mogli, ot polska chora "żecyfistość". Nie ładnie Panowie Policjańci, nie ładnie, poprostu dziś nie wypadało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa!! W końcu coś w tym Lublinie się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica okala miasto. To co się buduje w Lublinie to obejście.  Obwodnicy chyba nie ma ani jedno polskie miasto. A to co się dzieje z tą ekspresówką w Lublinie mnie przeraża. To chora propaganda. A pan Nalewajko ( rzecznik prasowy GDDKIA Lublin) kiedyś komentował mecze, a teraz jest wielkim specjalistą od drogownictwa, nie mogę słuchać tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem dzisiaj i jest super!! zachód przybył do lublina!! rewalacja!! a jeszcze jak połączą z piaskami to bedzie miodzio!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ładnie jak puszcza obwodnice to juz nikt do tego miasta nie zajedzie , handel padnie na pysk ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tak samo równa jak odcinek A2 przed Warszawą, który budowali Chińczycy. Już wiem czego nie można jechać więcej niż 120 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Lepsze drogi mniej roboty dla blacharzy i lakierników :) http://www.blacharzlublin.081.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Super. Lepsze drogi mniej roboty dla blacharzy i lakierników :) http://www.blacharzlublin.081.pl  
http://www.lakierniklublin.081.pl   Ciekawe porównanie firm w branży. Warto zajrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otwierajcie szybciej do samego Lublina. Potężna oszczędność czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd te 30 minut. Przed remontem drogi od Kurowa do granic miasta jechałem 20-25 minut, z czego od Jastkowa do granic miasta 8-10 minut. Trasę przez wiele lat pokonuję więc wiem. Ponieważ zjazd jest obecnie przed Bogucinem i Jastkowem (jadąc od W-wy) 0d tych 25 minut można odjąć 10 minut. Wychodzi więc, że oszczędność czasu wynosi w przybliżeniu 0 WIELKIE ZERO. Oczywiście oszczędność czasu będzie jeszcze większa jak się postawi nowe światła, fotoradary i mijanki na starej siedemnastce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo nie równy asfalt. Kiepski wykonawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica okala miasto. To co się buduje w Lublinie to obejście.  Obwodnicy chyba nie ma ani jedno polskie miasto. A to co się dzieje z tą ekspresówką w Lublinie mnie przeraża. To chora propaganda. A pan Nalewajko ( rzecznik prasowy GDDKIA Lublin) kiedyś komentował mecze, a teraz jest wielkim specjalistą od drogownictwa, nie mogę słuchać tego człowieka.
  Gdańsk ma. Zachodnią i południową, kończy wschodnią - dzisiaj rozpoczęto wiercenie tunelu pod rzeką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozrywka i kultura w Lublinie   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj ok 19 do zjazdu z s17 do lublina stałem w korku 15 min.co to za przyspieszenie dopiero pan policjant na motocyklu jak zobaczył co sie dzieje zaczał kierowac ruchem bo kto wymslił zjazd z s17 a tu znak STOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Wczoraj stałem na tym "stopie" z 20 minut. Są tam 2 pasy, które później przechodzą w jeden, najlepsze jest to, że większość zatrzymuje się na prawym, który zostaje do skrzyzowania i później nie wpuszczają tych z lewego(!) zamiast równomiernie rozjechać się na dwa pasy i następnie wjeżdżać przeplatanką  jak kulturalni, myślący ludzie. Pozdrawiam buraka, a zarazem "miszcza" kierownicy z autobusu o nr. LTM 30RE, który jadąc prawym pasem, wyjechał na pół lewego, żeby tylko nikt nie przejechał pasem po którym on nie miał zamiaru jechać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba coś jest źle oznaczone ponieważ ludzie przejeżdżają wjazd koło "Bidy", dojeżdżają do ronda niedaleko Karolina i pytają się o drogę:). Widziałam masę błądzących samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...