Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samoloty E-3 AWACS przeleciały nad Lublinem

Utworzony przez nickt, 12 marca 2014 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Widziałem krażył prawie godzinę nad okolicami Parczewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDYŚ ARMIA RADZIECKA, TERAZ AMERYKAŃSKA....POLAK JAK NIE MA BRATA DO POKLEPANIA, KTÓRY UDAJE BRATA(AMERYKANIE PATRZĄ NA SWOJE INTERESY A NIE GŁUPICH POLAKÓW), TIO JEST CHORY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nad Radzyniem parę kółek między 15 a 18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leciał sam czy z jednym myśliwcem eskorty? I z jakiego kierunku? Bo widziałem coś takiego dziś nad Dębicą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Janowem Lubelskim przeleciala dzisiaj 60-cio letnia ISKRA. To bardzo duże osiągniecie ponieważ nad naszym niebem nie widziałem samolotu wojskowego od uroczystości we Frampolu tj. 30 lipca 2005 r. To wspaniale osiagnięcie naszej poteznej, doskonale wyposażonej armii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po15-tej leciał nad Chełmem w stronę Hrubieszowa po czym zawrócił i odleciałw kierunku stolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jutro Tu-95 będzie latał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samolot szpiegowski , jakby nie było !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać: to łon tu stoi jako ozdoba. Tak jako ozdoba głupia babo. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać: to łon tu stoi jako ozdoba. Tak jako ozdoba głupia babo. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samolot widoczny byl po godz 13 od strony Tomaszowa Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamierzał rozrzucać ulotki ,ale okno nu się zacieło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie pos----ajcie się z radości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Janowem Lubelskim przeleciala dzisiaj 60-cio letnia ISKRA. To bardzo duże osiągniecie ponieważ nad naszym niebem nie widziałem samolotu wojskowego od uroczystości we Frampolu tj. 30 lipca 2005 r. To wspaniale osiagnięcie naszej poteznej, doskonale wyposażonej armii.
  Tak z ciekawości zapytam:skąd wiesz że to była Iskierka i w dodatku wojskowa i że miała akurat 60 la? Lata w naszym kraju jeszcze parę TS-11,także w oznaczeniach cywilnych...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To   biała ,wojskowa, nieoznakowana cysterna NATO rozpylająca Chemtrails czyli Aluminium,Bar,Stront a nie AWACS.Przecież to widać gołym okiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś zna mapę gdzie można zobaczyć te samoloty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z ciekawości zapytam:skąd wiesz że to była Iskierka i w dodatku wojskowa i że miała akurat 60 la? Lata w naszym kraju jeszcze parę TS-11,także w oznaczeniach cywilnych...  
Dzisiaj nad Kraśnikiem 2 takie latały. Tokują na wiosnę? W pary się zbierają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachęcam do odwiedzenia ul. Nałęczowskiej na wysokości skrzyżowania z Dąbrowicą .Obserwowałem ten samolot od godziny 13 do 17  jedno koło które zataczał trwało 15 minut.Także co 15 minut można go było zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To   biała ,wojskowa, nieoznakowana cysterna NATO rozpylająca Chemtrails czyli Aluminium,Bar,Stront a nie AWACS.Przecież to widać gołym okiem.
Gołym okiem to widać, że ktoś wielu ludziom skutecznie namieszał w łepetynach. Podstawowym składnikiem smug kondensacyjnych, jakie w sprzyjających warunkach powstają w wyniku spalania lotniczego paliwa, jest związek chemiczny o symbolu H2O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...