Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samoobsługowe kasy w Tesco w Lublinie. Pracownicy się boją

Utworzony przez Ananas-ban, 18 listopada 2010 r. o 21:50 Powrót do artykułu
Eh przecież są już technologię "bramek" opartych o RIFA`ach które działają tak, w stanowisku kasowym od razu wie co człowiek ma w koszyku bez konieczności jego wyjmowania... plusów systemu jest wiele od kradzieży po pełną bazę i możliwość zliczania tego co jest w sklepie po automatyzacje bazy danych cen itd. itp. sprawdzanie dat ważności itd. itp. o tym nie będę pisał miałem nadzieje, że to coś takiego a nie to co przeczytałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście markety to macie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często zaglądam do tego marketu jadąc przez Radzyń Podlaski , muszę stwierdzić ,że często tez zaglądam aby zobaczyć najświeższe wiadomości , i tutaj jestem zdziwiony ,bo w tym Radzyńskim markecie kasy samoobsługowe działają od samego początku istnienia i jakoś nikt się nie martwił i nie pisał ,że z tego względu zatrudniono 1 czy 2 osoby mniej , a tu masz strach pada na Lublin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zastąpią wszystkich kasjerów kasami automatycznymi, wreszcie nie będzie tego całego wyzysku. Jeszcze tylko automatyczna ochrona i skończą się dyskusje o otwieraniu sklepów w święta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahha - klienci na to się nie zgodzą! Automat się nie rozpłacze przecież jak mu klient naubliża... A o kolejkach nie wspomnę... Automat nie zareaguje kiedy klient będzie poganiał, bo nie ma czasu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale rewelacja , już w tym roku w Krakowie korzystałam z takiej formy płatności, to było kilka kas wydzielonych w Auchanie i Realu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest znakomity pomysł.I wywalić wszystkich pracowników na zbity pysk.Najlepiej jakby jeszcze przeszli te do niczego nie służące szkolenia oferowane w pośrednikach.I na zieloną trawkę.Wąchać od spodu bo innego wyjścia nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się mają bać? Chyba tego, że się trochę kolejki zmniejszą, bo czasami są strasznie długie... A do automatycznych kas nie wszyscy będą się ustawiać - za dużo myślenia - przerasta to, niestety, możliwości niektóaych klientów. Przykład - Plaza i nieumiejętność zapłacenia za parking!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w radzyńskim tesco są takie kasy. świetna sprawa, bo kolejek przy nich nie ma ludzie się ich chyba trochę boją, nie wiedzą jak obsługiwać mimo pomocy pracowników tesco. z powodzeniem zastępują kasjera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy tescowych samoobsługowych kasach nie trzeba myśleć w ogóle! tam wszystko tłumaczy miły kobiecy głos, wystarczy tylko wykonywać polecenia; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Hahahahahahha - klienci na to się nie zgodzą! Automat się nie rozpłacze przecież jak mu klient naubliża... A o kolejkach nie wspomnę... Automat nie zareaguje kiedy klient będzie poganiał, bo nie ma czasu:)
masz racje! sama siedzialam na kasie i wiem do czego klienci są zdolni.tylko tyle ze ja sie uczyłam dopiero,nie mialam zadnej plakietki ze się uczę i ludzie wyzywali mnie jak tylko mogli a ja siedzialam cicho bo przeciez "klient nasz Pan"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kasy to tylko taki bajer. Nie ma co się bać, bo tak jest na całym świecie - kilka kas samoobsługowych dla tych co chcą się w nie bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem takie we Wrocławiu. Do normalnej kasy kolejka 10 osób , do takiej czasami jedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.poreba-lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TESCO faktycznie mało normalnych kas jest czynnych. Za każdym razem kiedy tam jestem są kolejki do tych czynnych. Firma oszczędza na zatrudnianiu pracowników jak tylko może. Te 4 kasy samoobsługowe to będzie jeszcze większa oszczędność na pensjach i ZUS-ie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie (w większości) oraz przyjezdni z wioch nie będą umieli tego obsłużyć, więc pracownicy nie muszą się obawiać. Poza tym będzie to pewnie działało jak szlabany w Plazie, więc luzik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w hpierblaszakach w UK to standard ze takie kasy sa i nikt o tym w gazetach nie pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Radzyniu Podl. już od powstania TESCO są 4 kasy samoobsługowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już ktoś wspominał, że w Radzyniu Podlaskim są 4 takie kasy? LITOŚCI! To duma waszego miasta? I wy z Lublina się 'śmiejecie'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ludzie z odrobiną kultury informacyjnej z Lublina nie będą stać w kolejkach. Wiocha i reszta niestety będą omijać to rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...