Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Dopalacze są zjadane, a nie kolekcjonowane

Utworzony przez TRYK, 15 czerwca 2010 r. o 09:31 Powrót do artykułu
A na pierwszej stronie dzisiejszego druku reklama dopalacz.com...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalny narkotyk zabił 20-latka... Miał zaledwie 20 lat. Ćwiczył, grał w piłkę nożną. Cały świat stał przed nim otworem. W piątek niespodziewanie trafił na pogotowie, a potem na Oddział Toksykologii Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Z wywiadu lekarskiego wynika, że był pod wpływem dopalaczy. Lekarze walczyli o jego życie przez cztery dni. Niestety, przegrali. Chłopak zmarł w poniedziałek. ######wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Leg...mosc_prasa.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalny narkotyk zabił 20- napisał:
Legalny narkotyk zabił 20-latka... Miał zaledwie 20 lat. Ćwiczył, grał w piłkę nożną. Cały świat stał przed nim otworem. W piątek niespodziewanie trafił na pogotowie, a potem na Oddział Toksykologii Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Z wywiadu lekarskiego wynika, że był pod wpływem dopalaczy. Lekarze walczyli o jego życie przez cztery dni. Niestety, przegrali. Chłopak zmarł w poniedziałek. ######wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Leg...mosc_prasa.html
######wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Leg...mosc_prasa.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalny narkotyk zabił 20-latka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid robi dobrą robotę i nie porównywać tu wódy i narkotyków to dwie zupełnie inne używki ale narkotyki są bardziej wredne ja życzę sanepidowi sukcesu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytoń najniebezpieczniejszy a nikt z nim nie walczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybij sobie chopie z głowy takie życzenia żeby nie porównywać wódy z narkotykami . Wóda jest twardym narkotykiem który uzależnia fizycznie w skrajnych przypadkach objawy abstynencyjne mogą się skończyć śmiercią , powoduje agresje i zachowania kryminogenne. Paliłem różne mięszanki ziołowe z dopalaczy ale po żadnej nie byłam tak naćpany jak mój kolega który wypił 8 piw i chodził chwiejnym krokiem bełkocząć i zaczepiając innych czego na drugi dzień oczywiście nie pamiętał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dokładnie z dopalaczy wziął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...