Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i co to te 200 czy 300 zł - na środki lub dodatkowego pracownika trzeba by wydać dużo więcej. A tak, pani z sanepidu dostanie 100 mandat na 200 i biznes się kręci. Pozdrawiam tych z sanepidu. Oby więcej takich porządnych ludzi w naszym kraju żyło (normalnych jak za komuny, gdzie nie było sprawy nie do załatwienia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA Moje dziecko zrobiło takie zdjęcia na kolonii http://v1qipp.GoURL.pl Zabrałam je po 2 dniach DRAMAT UWAGA wstrząsające zdjęcia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie zdjęcia ten link to odnośnik do gry. Takich jak Ty to powinno się karać za takie coś. Masakra w głowie masz masakrę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
norma napisał:
no i co to te 200 czy 300 zł - na środki lub dodatkowego pracownika trzeba by wydać dużo więcej. A tak, pani z sanepidu dostanie 100 mandat na 200 i biznes się kręci. Pozdrawiam tych z sanepidu. Oby więcej takich porządnych ludzi w naszym kraju żyło (normalnych jak za komuny, gdzie nie było sprawy nie do załatwienia)
może ty lepiej idź się leczyć na nogi, bo na głowę to już u ciebie za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic napisał:
MASAKRA Moje dziecko zrobiło takie zdjęcia na kolonii http://v1qipp.GoURL.pl Zabrałam je po 2 dniach DRAMAT UWAGA wstrząsające zdjęcia!!!!
kolejny chory, ale też już za późno na leczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAĆ JAK TO BOGOBOJNI FUNKCJONARIUSZE CARITAS S.A., ORGANIZUJĄ KOLONIE DLA BIEDNYCH DZIECI!!DOBRZE PISAŁO SIĘ W NIEKTÓRYCH MEDIACH, JAKA TO MAFIA I OSZUŚCI=CARITAS S.A.!!TAK DBAJĄ OBŁUDNIE O POCZĘTE A POTEM WYCIĄGAJĄC KASĘ OD SAMORZĄDÓW, MIAST I NAIWNYCH SPONSORÓW, TRZYMAJĄC DZIECI W SYFIE I BRUDZIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...