Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid na tropie świątecznych brudasów

Utworzony przez sZERYF, 22 grudnia 2008 r. o 10:34 Powrót do artykułu
Szczerze to jest to straszne chamstwo, wypychają stare wędliny z magazynów, perfidnie waląc klienta w jego cztery litery. TESCO - robi to dla Ciebie, dla Rodziny, chyba po to żeby cała rodzina wspólnie spędziła święta na kibelku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mhm, nieraz widziałam jak wstawiają 'nowe' wędliny czy mięso chwaląc jeszcze przy tym, że to takie dobre, smaczne i świeże. A jakby nawet ktoś przeszedł koło takiego stoiska, to poczułby ten super 'świeży' zapach unoszący się w nim... Albo nawet podejść do stoiska z mięsem, to widać zzieleniały 'cudowny' towar naprawdę warty kupna :-/ Wciskają klientom kit, że to niby promocja, że trzeba kupić bo się zaraz skoczy... Starsi ludzie tego nie zauważą a poza tym to hipermarkety bez żadnego myślenia nabierają się na te ich chwyty marketingowe. Także ostrzegam przed kupowaniem w TESCO - mięsa czy nawet czegokolwiek takiego co ma być świeżym towarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to się stało że nagle okazuje się że są nieprawidłowości.Czyżby miał na to wpływ awans poprzedniego kierownika od kontroli za którego wszystko było " w porządku" , obecnie pracownika Wojewódzkiej Stacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i proszę dużych też kontrolują - szkoda że nie zamykają- obrońcy Brudnej Kaczki gdzie jesteście( http://forum.dziennikwschodni.pl/Zlota-Kac...mic-t11917.html ) i co to się okazało nie tylko was sanepid gnębi, zbierzcie się do KUPY z T..co i Al…em i protestujcie bo może przepisy są za rygorystyczne!?!? hehehe!! Chcecie art. spożywczymi handlować i obiadki robić to zadbajcie o czystość, do roboty. Może sanepid tak jak ostatnio stomatologom szkolenia zrobił ze sterylizacji narzędzi to i szkolenia z zachowania podstawowych zasad higieny przy produkcji zwykłych obiadów i handlu spżywką dla tych brudnodajni przeprowadzi. Jestem za tym żeby kontrolować do skutku i karać albo zamykać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem za poprzedniego kierownika też były nieprawidłowości....... tylko on nie był chyba mniej medialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem za poprzedniego kierownika też były nieprawidłowości....... tylko on nie był chyba mniej medialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...