Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanepid: Tak nie wolno żegnać zmarłych

Utworzony przez jk, 17 kwietnia 2013 r. o 10:21 Powrót do artykułu
przepisy, przepisy... cała masa durnych przepisów i pseudozabezpieczeń tylko komu one tak naprawdę służą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystałam z usług tej firmy, wszystkie sprawy związane z pochówkiem przebiegły bez zadnych problemów. Firma jest rzetelna i wychodzi na przeciw klientowi w tak trudnych sytuacjach. Pożegnanie odbyło się w jak najlepszym porządku w małej kameralnej salce. Bardzo dobrze że ta firma wpadła na pomysł takiego udogodnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze , że jest taka salka pożegnań blisko cmentarza. Szkoda że nie wiedziałam bo organizowałam pogrzeb w innej firmie i musiałam korzystac z sali pożegnań na Majdanku a pogrzeb odbywał się na Unickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sama rodzina o to prosiła i wcale się nie dziwię. Spokojnie, bez specjalnych wyjazdów na Majdanek (jakby nie patrzeć drugi koniec miasta) mogli przyjść sąsiedzi i bliscy. Można byłoby zastanowić się nad dostosowaniem sali. To byłoby spore udogodnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKA SALA JEST PTRZEBNA WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU POPIERAM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że taka sala istnieje w takim miejscu ,ja też jestem za tym ,popieram -ELIZJUM tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem komu to przeszkadza, też nie dawno byłam na pogrzebie na Unickiej i żeby pożegnac osobę zmarłą musiałam dojechac na Majdanek,w obydwie strony zajęło mi prawie godzinę czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie dziękuję tej firmie za pomoc i kompetentną obsługę przy pogrzebie mojej mamy. To profesjonalna firma / zresztą polecona mi przez znajomych/ . Bardzo dobrze, iż znajduje się blisko cmentarza .Mała sala do pożenan sprzyja kameralnej atmosferze w tym dniu. a Sanepid niech się zajmie innymi sprawami , myślę że bardziej ważnymi. Na osiedlu na którym mieszkam codziennie rano dostarczne pieczywo jest ciągnięte w skrzynkach po brudnym chodniku i gdzien jest sanepid?Małgorzata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanepid -weźcie się za mięso w sklepach a nie do ludzi którzy chcą zrobić coś dobrze dla kogoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedawno miałem pogrzeb dziadka ( korzystałęm z usług firmy "Elizjum" ) i ta sala pożegnań, tak blisko cmentarza bardzo ułatwiła naszej rodzinie ten ostatni kontakt ,nie rozumiem po co gazeta którą uważałem za rzetelną zajmuje się czymś co nie godzi w niczyje interesy (chyba oprócz konkurencji) a wręcz wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawno chowali mi ojca. To bardzo porządna firma. Jeżeli sanepid chce żeby ludzie żegnali zmarłych pod cmentarnym płotem, to jest na bardzo dobrej drodze. Najlepiej wszytkiego wszytkim zabronić. Miałam sklep spożywczy i konkurencja nasyłała mi non stop kontrole. Możesz być pewny "Elizjumie" że to sprawka konkurencji. Ktoś kto się pozytywnie wyróżnia zawsze będzie ściągany w dół przez takie sanepidy i inne tam... Nie dajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że nie wiedziałam o tej firmie w szpitalu dostałam informację, że mam załatwiac formalności tam gdzie jest ciało mojego taty nie dośc że nie byłam zadowolona to jeszcze ta droga na pożegnanie w drugi koniec miasta w ten śnieg- koszmar, a tu blisko cmentarza wygodnie.Bardzo dobry pomysł firmy na udogodnienie dla mieszkańców Lublina nie ważne są dla mnie jakieś durne przepisy SANEPID-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam trochę tą ich konkurencję i szczerze powiem nie zazdroszczę sąsiedztwa są zdolni do wszystkiego ELIZJUM trzymam kciuki nie dajcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy internauci- czytelnicy Dziennika Wschodniego chcę Wam bardzo podziękowac za tyle pozytywnych opinii i za wsparcie . Utwierdzają mnie one w przekonaniu, że warto poświęcac swój czas i siebie dla drugiego człowieka bez względu na przeszkody jakie trzeba pokonac. Tym bardziej jestem przekonana że warto i będę walczyła o tą salkę pożegnań. Jeszcze raz dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA RODZINA KORZYSTAŁA Z USŁUG FIRMY ELIZJUM.PODOBAŁ NAM SIĘ PROFESJONALIZM ORAZ WYSOKA KULTURA WŁAŚCICIELKI FIRMY ORAZ TO W JAKI SPOSÓB ZAJĘTO SIĘ RODZINĄ POGRĄŻONĄ W BÓLU PO STRACIE BLISKIEJ OSOBY-TAKTOWNIE,ZE ZROZUMIENIEM ORAZ WYCZUCIEM CHWILI.DODATKOWYM PLUSEM FIRMY ELIZJUM JEST BLISKA ODLEGŁOŚĆ DO CMENTARZA CO NIE JEST BEZ ZNACZENIA DLA POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW POGRZEBU.PRZYKRO MI BYŁO CZYTAĆ TEN ARTYKUŁ BO NIE ROZUMIEM DLACZEGO ZAMIAST WSPIERAĆ I UŁATWIAĆ FUNKCJONOWANIE TAKIEJ ,WŁAŚNIE TEJ FIRMY RZUCA SIĘ PRZYSŁOWIOWE KŁODY POD NOGI.TA FIRMA A W SZCZEGÓLNOŚCI PANI MONIKA -WŁAŚCICIELKA FIRMY NA TO NIE ZASŁUŻYŁA.POLECAM KAŻDEMU KTO POTRZEBUJE SKORZYSTAĆ Z USŁUG FIRMY POGRZEBOWEJ WŁAŚNIE FIRMĘ ELIZJUM.NASZA RODZINA NA PEWNO BĘDZIE JEJ WIERNA.BĘDZIEMY ŚLEDZIĆ LOSY TEJ FIRMY ORAZ TRZYMAĆ KCIUKI BY SPRAWA ZAKOŃCZYŁA SIĘ POZYTYWNIE OBY WYSTARCZYŁO WŁAŚCICIELCE SIŁ NA PRZEBRNIĘCIE PRZEZ GĄSZCZ PRZEPISÓW I SPEŁNIENIE WYMOGÓW .PROŚBA DO URZĘDNIKÓW-BĄDŻCIE LUDZCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA RODZINA KORZYSTAŁA Z USŁUG FIRMY ELIZJUM.PODOBAŁ NAM SIĘ PROFESJONALIZM ORAZ WYSOKA KULTURA WŁAŚCICIELKI FIRMY ORAZ TO W JAKI SPOSÓB ZAJĘTO SIĘ RODZINĄ POGRĄŻONĄ W BÓLU PO STRACIE BLISKIEJ OSOBY-TAKTOWNIE,ZE ZROZUMIENIEM ORAZ WYCZUCIEM CHWILI.DODATKOWYM PLUSEM FIRMY ELIZJUM JEST BLISKA ODLEGŁOŚĆ DO CMENTARZA CO NIE JEST BEZ ZNACZENIA DLA POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW POGRZEBU.PRZYKRO MI BYŁO CZYTAĆ TEN ARTYKUŁ BO NIE ROZUMIEM DLACZEGO ZAMIAST WSPIERAĆ I UŁATWIAĆ FUNKCJONOWANIE TAKIEJ ,WŁAŚNIE TEJ FIRMY RZUCA SIĘ PRZYSŁOWIOWE KŁODY POD NOGI.TA FIRMA A W SZCZEGÓLNOŚCI PANI MONIKA -WŁAŚCICIELKA FIRMY NA TO NIE ZASŁUŻYŁA.POLECAM KAŻDEMU KTO POTRZEBUJE SKORZYSTAĆ Z USŁUG FIRMY POGRZEBOWEJ WŁAŚNIE FIRMĘ ELIZJUM.NASZA RODZINA NA PEWNO BĘDZIE JEJ WIERNA.BĘDZIEMY ŚLEDZIĆ LOSY TEJ FIRMY ORAZ TRZYMAĆ KCIUKI BY SPRAWA ZAKOŃCZYŁA SIĘ POZYTYWNIE OBY WYSTARCZYŁO WŁAŚCICIELCE SIŁ NA PRZEBRNIĘCIE PRZEZ GĄSZCZ PRZEPISÓW I SPEŁNIENIE WYMOGÓW .PROŚBA DO URZĘDNIKÓW-BĄDŻCIE LUDZCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE OBŁUDA PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE KOMENTARZE POZYTYWNE SĄ PISANE Z TEGO SAMEGO IP...HEHEHE. A TAK NA BOKU TO CHYBA BY NIKT NIE CHCIAŁ ŻEBY KOŁO DOMU ZA ŚCIANĄ LUDZIE SIĘ ŻEGNALI, I TRUP LEŻAŁ,PODCZAS GDY MY JEMY OBIAD CZY ROBIMY ZAKUPY.TO JAKIEŚ ŻARTY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOLO napisał:
ALE OBŁUDA PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE KOMENTARZE POZYTYWNE SĄ PISANE Z TEGO SAMEGO IP...HEHEHE. A TAK NA BOKU TO CHYBA BY NIKT NIE CHCIAŁ ŻEBY KOŁO DOMU ZA ŚCIANĄ LUDZIE SIĘ ŻEGNALI, I TRUP LEŻAŁ,PODCZAS GDY MY JEMY OBIAD CZY ROBIMY ZAKUPY.TO JAKIEŚ ŻARTY...
tylko ,że tam nie ma mieszkań i nikomu to nie zakłóca obiadu Panie LOLO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE I MIESZKAŃ NIE MA ALE W NAJBLIŻSZYM SĄSIEDZTWIE JEST BAR, SKLEP ZOOLOGICZY I FRYZJER O BIURACH NA GÓRZE NIE WSPOMNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenada profesjonalna firma ma dom pogrzebowy a nie biuro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...