Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No ale jak trzymac sowiecki klimat bez brudu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co żeście się uczepili Czerwonego? Mam nadzieje że będzie czynny lada dzień i znowu wybiore się na pizze.... a jak komuś grasują gryzonie to współczuję, ja po dwóch browarach jeszcze żadnego nie widziałem, ale spróbuję niedługo po większej ilości może przynajmniej mała myszka gdzieś mi śmignie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem wrecz oburzona artykułami ktore pojawily sie na temat czerowego października!o lokalach w ktorych kontrola przeprowadzana jest w ciagu 5 minut po czym można sie spodziewac ze kontrola wypadła pozytywnie a widok uginajacych sie pan pod ciezarem pełnych reklamowek bardzo cieszy oko!przyczepiliscie sie do lokalu i tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie biedny Czajka - kanciarz i szwindel teraz pizze zje ? Lokal zawsze był brudny ... klienci się przyzwyczaili ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYF, SMRÓD I BRUD! Przeraża mnie to miejsce i dziwie się że jeszcze nie została ta speluna zamknięta. Dziwią mnie również ludzie, którzy tam przychodzą - to obrzydliwe miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A piekarnia to Aldika czy w Realu bo społeczeństwo ciekawe !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;) napisał:
jestem wrecz oburzona artykułami ktore pojawily sie na temat czerowego października!o lokalach w ktorych kontrola przeprowadzana jest w ciagu 5 minut po czym można sie spodziewac ze kontrola wypadła pozytywnie a widok uginajacych sie pan pod ciezarem pełnych reklamowek bardzo cieszy oko!przyczepiliscie sie do lokalu i tyle!!!
To poprzedni własciciel Chetnik niejaki, rzadka ku***, wolał licealistki za pieniądze posuwać niż o lakal zadbać, ciekawe czy i ty z nim miałaś cos wspólnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnik to znana męska ku***** z małoletnimi murzynkami się prowadzał, chorobę weneryczną złapał to i o lokal przestał dbać. Toż to znany lubelski żul jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram poprzednika, sam słyszałem jak playboya zgrywał ze murzynka na niego leci a kase jej płacił ona do szkoły z jego synem chodziła, niezły kolo ja pier***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. napisał:
Chętnik to znana męska ku***** z małoletnimi murzynkami się prowadzał, chorobę weneryczną złapał to i o lokal przestał dbać. Toż to znany lubelski żul jest!
Bez rasizmu, z różnymi się szlajał to nie wiadomo kto mu syf sprzedał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bart napisał:
Bez rasizmu, z różnymi się szlajał to nie wiadomo kto mu syf sprzedał
Dokładnie.Ta murzynka to jeszcze jego nie najgorsza jego panna była, z większymi k**** się szwendał! Chociaż to przrażające że panienke ze szkoły syna wyrwał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...