Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sanitariusze na piechotę, karetki w zaspach

Utworzony przez ~anonim~, 15 lutego 2010 r. o 15:11 Powrót do artykułu
Tyle pan Dyrektor Kulesza wraz ze swoim zespołem włożył pracy w informowanie społeczeństwa, że w Pogotowiu nie pracują sanitariusze tylko Ratownicy Medyczni, a tu niespodzianka. Pan Dyrektor (chyba techniczny ), który nie ma zielonego pojęcia jak funkcjonuje Pogotowie i kto pracuje w zespołach Ratownictwa Medycznego, wypowiada się na forum publicznym, że Sanitariusze chodzą na piechotę. To woła o pomstę do nieba. Myślę, że ratownicy medyczni pracujący w Pogotowiu będą starali się o publiczne przeprosiny ze strony ich przełożonego. Może wreszcie Pan dyrektor dowie się że sanitariusze skończyli pracę 5 lat temu a obecnie zatrudniani są tylko ratownicy medyczni. Tak to jest jak dyrektor jest przywożony w teczce. pozdrowienia dla niego i szacunek, że tyle wkłada serca w swoją pracę bycia dyrektorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam kolegów sanitariuszy z podstacji sródmieście, a w sczególności kwiat ratownictwa z zespołu 03. Ale wam dyrcio zrobił nalepkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach ci Sanitariusze tak ciezko muszą pracowac zwłaszcza w zespołach dwu osobowych , gdzie sanitariusz jest odrazu szoferem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się zdaje panowie Sanitariusze że ktoś uraził wasza dumę , przepierz wy nie tylko jesteście Sanitariuszami ale również szoferakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiat jest na 04 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma juz sanitariuszy matole z redakcji! sanitariusze jezdzili w Pogotowiu za komuny ! teraz personel jest dobrze wyszkolony i jezdza ratownicy MEDYCZNI ! nawet od lekarzy sie odstepuje MATOLE !zero szacunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z tobą kolego kufel Kwiat jest na 04!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
04 najlepsza karetka w mieście!!! Pozdrawiam zespoły z 04 - były pacjent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent napisał:
04 najlepsza karetka w mieście!!! Pozdrawiam zespoły z 04 - były pacjent
jak ona jest najlepsza to ja swieta jestem!!Kawał chamów i cwaniakow,ktorzy nie szanuja czlowieka,opowiadaja na lewo i prawo co robicie podczas wyjazdow i jak traktujecie ludzi! moze cos tam umiecie po paru latach w tej pracy ale jesli chodzi o kulture i empatie to radze skorzystac z jakiegos szkolenia! przestac cwaniakowac bo takich jak wy jest wielui tak naprawde to jeszcze niektorzy z was duzo musza sie nauczyc.a propos nastepnym razem to zastanowcie sie z kim sypiacie i co kazdy z was opowiada....cwaniaczki,zawsze ktos moze sie znalezc ze bedzie mial was w garsci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
batman napisał:
coś mi się zdaje panowie Sanitariusze że ktoś uraził wasza dumę , przepierz wy nie tylko jesteście Sanitariuszami ale również szoferakami
jak ktos jest normlanym ratownikiem z empatia i szacunkiem do czlowieka to nazwa sanitariusz nie robi na nim wrazenia bo zna swa wartosci i poprostu pominie to co moze osoby niepoinformowane tak ich nazywaja,ale jak jest sie cwaniakiem bo uwaza ze pozjadal wszystkie rozumy ze wszyscy sa beznadziejni a tylko nieliczni czyli "wy"dobrze wiecie o kim pisze to niestety takich to nazwa rusza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
Tyle pan Dyrektor Kulesza wraz ze swoim zespołem włożył pracy w informowanie społeczeństwa, że w Pogotowiu nie pracują sanitariusze tylko Ratownicy Medyczni, a tu niespodzianka. Pan Dyrektor (chyba techniczny ), który nie ma zielonego pojęcia jak funkcjonuje Pogotowie i kto pracuje w zespołach Ratownictwa Medycznego, wypowiada się na forum publicznym, że Sanitariusze chodzą na piechotę. To woła o pomstę do nieba. Myślę, że ratownicy medyczni pracujący w Pogotowiu będą starali się o publiczne przeprosiny ze strony ich przełożonego. Może wreszcie Pan dyrektor dowie się że sanitariusze skończyli pracę 5 lat temu a obecnie zatrudniani są tylko ratownicy medyczni. Tak to jest jak dyrektor jest przywożony w teczce. pozdrowienia dla niego i szacunek, że tyle wkłada serca w swoją pracę bycia dyrektorem
LIŻ DUPCIE BARDZIEJ ANONIMIE ,MOZE CI TO I NA DOBRE WYJDZIE CWANIACZKU ,NATOMIAST JAKI SMAK W USTACH ZOSTANIE. TO BEZ KOMENTARZA ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka nie wiem o co Ci chodzi !? Jak Ci młodzi Panowie byli u mojego męża to nie zauważyłam tych oznak co wypisujesz a wręcz przeciwnie było wszystko odwrotnie byli bardzo kulturalni grzeczni odnosili się do nas z największym szacunkiem z bardzo dużą wiedza prawdziwi profesjonaliści!!!!!! i to nie jest tylko moje zdanie. Może to co napisałaś odnosi się do Twojej osoby, ale najprawdopodobniej są to jakieś Twoje prywatne porachunki podejrzewam ze na tle uczuciowym. Zastanów się kobieto co wypisujesz i nie mścij się na nie winnych!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwykłym czytelnikiem Dziennika Wschodniego i mam gdzieś czy ratownik czy sanitariusz czy szofer grunt ze dobrze wykonują swoją prace i myślę ze najważniejsze jest to ze ratują ludzkie życie i nie obchodzi mnie ich życie erotyczne bo każdy ma jakieś i nie chwali się o nim na forum. Proponuje CI OBSERWATORKA żebyś leczyła się i naucz się najpierw poprawnej ortografii i gramatyki a później wpisuj swoje wypociny na forum ps. dawać to trzeba umieć a nie później mścisz się na jakimś chłopaku na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za nowe sexcesy w pogotowiu. może ktoś coś więcej wie na ten temat. Ludzie powiedzta coś bo mnie ciekawość zżera. To na 04 ratownicy sypiają ze sobą ??? Alejajaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak stary sypiają ze sobą a także z tymi z 03 , 02, 01 itd ba nawet ci z Tetmajera i z Czechowa wyobraź sobie ze w jednym budynku ba nawet w jednym pokoju na swoich podstacjach tylko cholera wyobraź sobie ze nie ze sobą durny jesteś ja ta baba OBSERWATORKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi z N też się kopcą między sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTELNIK napisał:
Jestem zwykłym czytelnikiem Dziennika Wschodniego i mam gdzieś czy ratownik czy sanitariusz czy szofer grunt ze dobrze wykonują swoją prace i myślę ze najważniejsze jest to ze ratują ludzkie życie i nie obchodzi mnie ich życie erotyczne bo każdy ma jakieś i nie chwali się o nim na forum. Proponuje CI OBSERWATORKA żebyś leczyła się i naucz się najpierw poprawnej ortografii i gramatyki a później wpisuj swoje wypociny na forum ps. dawać to trzeba umieć a nie później mścisz się na jakimś chłopaku na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiekszosc dobrze wykonuje swoja prace,ba nawet rewelacyjnie i rzeczywiscie ludzie ich chwala ale jest grupka ktora niestety tylko cwaniakuje i cala reszte ma w du*** licza sie tylko oni,niestety z zadnym z tych osobnikow nie chce miec do czynienia,lepiej zastanowcie sie komu co opoiwadacie wtedy moze mniej bedzie sie wynosic z waszej stacji. Nie msze sie na nikim,stwierdzam fakty ktore oni sami wygaduja na swoj temat zeby przycwaniakowac a w rzeczwistosci moze jest inaczej,moze wcale tak nie robia jak opowiadaja.Sa tam i porzadni ratownicy ktorzy znaja swoja wartosc. Szacuneczek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwatorka dawała na innym zespole wszyscy wiedzą gdzie!!! a teraz stawia wszystkich w złym świetle dziecinada dobrze że ją pognali szuja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
obserwatorka dawała na innym zespole wszyscy wiedzą gdzie!!! a teraz stawia wszystkich w złym świetle dziecinada dobrze że ją pognali szuja!!!
...opanujcie sie ludzie i zacznijcie myslec z kim i o czym gadacie bo kazdy sobie zaszkodzic tylko moze.nic do was nie mam ,bo jednak ratujecie ludziom zycie,a kazdy jest jaki jest,jednak pokory troche by sie przydało a nie tego pieprzonego cwaniactwa.Dla tej garstki cwaniakow z pogotowia(bo jest ich paru) nazwanie Was sanitariuszami to upokorzenie i to wtedy mozna poznac jakim kto jest czlowiekiem,normalnego by to nie ruszyło...cwaniaka trafia w serce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
obserwatorka dawała na innym zespole wszyscy wiedzą gdzie!!! a teraz stawia wszystkich w złym świetle dziecinada dobrze że ją pognali szuja!!!
Bobo, ale komu dawała obserwatorka, to pewnie ratowniczka na stażu która jedziła na zespole w którym jest tylu macho w tych wspaniałych uniformach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...