Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...co za namiętny i rozkoszny uśmiech...ech !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się nabrać Schetynie. On pierwszy raz !!! dopiero jest w Lublinie !!!i to tylko dlatego żeby dopiec Palikotowi. Tuska i Komorowskiego też nigdy nie było w Lublinie. Oni mają gdzieś nasz region. Zobaczcie na Wrocław i Gdańsk autostrady nowe stadiony i tysiące inwestycji a u nas nic. Cwaniaczki. Przenigdy w życiu ja i moi znajomi nie zagłosują na PO. Niech pan wraca do Warszawki panie Schetyna i nie opowiada bajek. Boicie się strasznie, że Palikot założy wałasną partię i bardzo dobrze. W końcu zrozumiecie, że ludzi na ścianie wschodniej nie można traktowac jak śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Schetyne bo on nie lubi Palikota ... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram jana ma 100 pocentowa racje. Lublin jest stolica sciany wschodniej a jak na tak spore miasto jest strasznie mało inwestycji. gdyby było wiecej takich osob jak pan Jan to moze wschodnia czesc Polski była by bardziej rozwinieta. Pozdrawiam forumowiczow Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie kilka lat temu miałem zwidy gdy Bronka widziałem na spotkaniu w Lublinie - dobre!!! No i tuska też nie było - w Filharomnii Lubelskiej to był jego sobowtór - dobre!!! oj mali jesteście, mali!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Ludzie nie dajcie się nabrać Schetynie. On pierwszy raz !!! dopiero jest w Lublinie !!!i to tylko dlatego żeby dopiec Palikotowi. Tuska i Komorowskiego też nigdy nie było w Lublinie. Oni mają gdzieś nasz region. Zobaczcie na Wrocław i Gdańsk autostrady nowe stadiony i tysiące inwestycji a u nas nic. Cwaniaczki. Przenigdy w życiu ja i moi znajomi nie zagłosują na PO. Niech pan wraca do Warszawki panie Schetyna i nie opowiada bajek. Boicie się strasznie, że Palikot założy wałasną partię i bardzo dobrze. W końcu zrozumiecie, że ludzi na ścianie wschodniej nie można traktowac jak śmieci.
Bez przesady, prezydent jak jeszcze nie był prezydentem to bywał na wschodzie - np. w Białej Podlaskiej, czy w Romanowie, ale prezydent to stronnik Jana, a nie Grzecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKOŃCZMY FARSĘ Z DOFINANSOWYWANIEM PARTII POLITYCZNYCH Z PIENIĘDZY PODATNIKÓW - NIECH SIĘ UTRZYMUJĄ ZE SKŁADEK CZŁONKOWSKICH!!!! CZEMU TE KANALIE WOŻĄ SIĘ PO POLSCE NA NASZ KOSZT CZYLI PODATNIKÓW, NAM PODNOSZĄ PODATKI A SAMI WOŻĄ ŚMIERDZĄCE D..PY I PROPAGANDĘ PRZEDWYBORCZĄ CZYLI PUSTE FRAZESY I BANAŁY OPOWIADAJĄ!!! HONOR MACIE WARCHOŁY? JEŚLI NIE WIECIE CO TO HONOR TO DO SŁOWNIKA CZAS ZAJRZEĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornerr napisał:
Lubię Schetyne bo on nie lubi Palikota ... :-)
Ja odwrotnie nie nawidze Schetyny. W rzadzie sa sami ministrowie ze sciany zachodniej i dlatego jedynym ratunkiem dla lubelszczyzny jest Janusz Palikot.Wszyscy powinnismy go popierac.To bardzo madry czlowiek i dobry gracz.Gdyby lubelszczyzna popierala PO,mielibysmy duzo lepiej.Druga sparawa to nieprawda, ze na lubelszczyznie nie bylo nikogo z rzadu.Pamietam ze Donald Tusk byl w Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na widok Heni to i koń by się uśmiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...