Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
róbcie róbcie a nie rowerzystami się przejmujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kariera p. Smagi opiera się na narzekaniu na urzędy. weź chłopie napisz coś radosnego, wiosna idzie czy coś tam. jak się rowerowcom nudzi to niech wezmą szczoty i pozamiatają ścieżki po zimie, 260 rowerów na godzinę HAHAHAHAHAHAHAHA p. Wolny ma mózg wolny, słabo mu myślenie wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow-ale się ktoś zlitował.Podoba mi się takie po partnersku traktowanie ludzi.Pewnie gdyby nie Porozumienie Rowerowe i wytknięcie absuru,to by nic się nie zmieniło.Pewnie dlatego wczoraj tam pojechali i analizowali sytuacje. Po fakcie....brakuje oznakowania na Moście Kultury. Ps. Widać kompetencje i kwalifikacje Pana Wiącka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać krzykaczy na pedałach i robić swoje. Trzeba iść do przodu a nie dawać się omamić masie kretykantów co im młotek na łeb spadł w dzieciństwie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jeżdżę rowerem po bulwarze codziennie do pracy i uważam, że skoro roboty maja przebiegać tam to należy to zrobić, a objazd cóż parę metrów objazdu to dla mnie nic nadzwyczajnego. Szkoda tylko, że piesi nie przejdą przez bulwar a ty pieniaczu zauważ że nie tylko rowerzyści tam przejeżdżają - wiec bądź obiektywny i weź się sam do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a objazd cóż parę metrów objazdu to dla mnie nic nadzwyczajnego. " Według obliczeń na Geoportalu objazd ma długość ok. 2,3 km. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a objazd cóż parę metrów objazdu to dla mnie nic nadzwyczajnego. " Według obliczeń na Geoportalu objazd ma długość ok. 2,3 km. Pozdrawiam.
15 min więcej dla zdrowia a i nową okolice sobie zwiedzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać krzykaczy na pedałach i robić swoje. Trzeba iść do przodu a nie dawać się omamić masie kretykantów co im młotek na łeb spadł w dzieciństwie. 
To nie rowerzyści mają problem, ale dziennik podgrzewający tendencyjnie już 3 dzień drobnostkę i takie osoby jak ty (którym spadł młotek w dzieciństwie na łep) którzy dają się wciągać w komentowanie jadem takich bzdur! Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...