Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale POchwowcy mają marzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Tedy z Twojej wypowiedzi można wywnioskować że pzeciwnicy PO to nie chcą takiej inwestycji? Chyba kazdy normalny człowiek chcę takiej inwestycji. Mniej marudzenia a więcej pozytytwnego myslenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać, że jak pisał Puls Biznesu Koreańczycy z Daewon spotykali się z przedstawicielami Volksvagena i od tego uzależniają dalsze inwestycje w fabryce sprężyn i rozwój działalności VW - To byłaby bomba na całą Polskę. Fantastyczny marketing dla miasta. Oby się udało, trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piechociński może się starać, Jednak cały splendor spadnie na niejakiego Żuka( jeszcze prezydenta Lublina) , który zatrudnia fachowców , którzy z łaski przyjmuja posadę za pieniądze większe niz pensja premiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ted. TY jak i twoi spisiali mocodawcy i idole chciałbyś wszystkich opluć i nic nie robić. A jak się uda to będziecie robić wszystko aby to zepsuć. Bo dla was liczy się tylko to co wy zrobicie i wasz skarlały wódz. Mam tylko nadzieję, że ty i tobie podobni nie pracujecie i nie będziecie pracować w firmach i instytucjach innych niż stworzone za pis-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
piechociński może się starać, Jednak cały splendor spadnie na niejakiego Żuka( jeszcze prezydenta Lublina) , który zatrudnia fachowców , którzy z łaski przyjmuja posadę za pieniądze większe niz pensja premiera
Mam rozumiec, że to Piechociński załatwił nam inwestycje infrastrukturalne w mieście, lotnisko, obwodnicę, w rozbudowę komunikacji, poprawę dostępności miasta, zmianę jego wizerunku w oczach przedsiębiorców? Nowe miejsca pracy przyciągane są przez inwestycje! Zarówno te z miasta/województwa/centrali, jak i te prywatne... Ludzie widzą co sie dzieje w mieście, widzą że w Lublinie buduje i remontuje się na potęgę(również fabryki...informacje tylko z ostatnich 2 tygodni, bo nie chce mi się wypisywac od początku roku- Sulzer, Cormay, Daewon oraz ABM Greiffenberger- w sumie 400 nowych miejsc pracy) i to "jeszcze" potrwa co najmniej kolejną kadencję, bo Żuk wygra kolejne wybory z wynikiem, co najmniej, ponad 60% już w pierwszej turze... I w sumie nie obchodzi mnie Twoje zdanie na ten temat, bo to jest oczywista sprawa i Twoje gadanie tego nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Do Ted. TY jak i twoi spisiali mocodawcy i idole chciałbyś wszystkich opluć i nic nie robić. A jak się uda to będziecie robić wszystko aby to zepsuć. Bo dla was liczy się tylko to co wy zrobicie i wasz skarlały wódz. Mam tylko nadzieję, że ty i tobie podobni nie pracujecie i nie będziecie pracować w firmach i instytucjach innych niż stworzone za pis-u.
Ja tylko pragnę przypomnieć, że PIS już rządził Lublinem i do tej pory odczuwamy tego skutki... Zamknięcie Cukrowni(decyzja z centrali za rządów... PISu) i brak zgody na utworzenie Strefy Ekonomicznej na Felinie w czasie trwania prosperity na światowych rynkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
Mam rozumiec, że to Piechociński załatwił nam inwestycje infrastrukturalne w mieście, lotnisko, obwodnicę, w rozbudowę komunikacji, poprawę dostępności miasta, zmianę jego wizerunku w oczach przedsiębiorców? Nowe miejsca pracy przyciągane są przez inwestycje! Zarówno te z miasta/województwa/centrali, jak i te prywatne... Ludzie widzą co sie dzieje w mieście, widzą że w Lublinie buduje i remontuje się na potęgę(również fabryki...informacje tylko z ostatnich 2 tygodni, bo nie chce mi się wypisywac od początku roku- Sulzer, Cormay, Daewon oraz ABM Greiffenberger- w sumie 400 nowych miejsc pracy) i to "jeszcze" potrwa co najmniej kolejną kadencję, bo Żuk wygra kolejne wybory z wynikiem, co najmniej, ponad 60% już w pierwszej turze... I w sumie nie obchodzi mnie Twoje zdanie na ten temat, bo to jest oczywista sprawa i Twoje gadanie tego nie zmieni
kaktus, fajnie że są w Lublinie ludzie myślący tak pozytywnie i optymistycznie jak ty, a nie defetyści którzy wszędzie węszą spiski i niepowodzenia. Ja się podpisuję obiema rękami pod twoim postem. W Lublinie po 1989 roku nie było tak dobreg okresu dla miasta jak teraz. Zmienia się infrastruktura, pojawiają się inwestorzy, odnowione prawie wszystkie instytucje kultury ( a to wbrew pozorom szalenie ważny czynnik rozoju gospodarczego - od tego zaczął Wrocław za Zdrojewskiego). Ludzie - zobaczcie co się dzieje przy Mełgiewskiej!!!! Popatrzcie ile powstaje nowych biurowców czy hoteli.Miasto inwestuje setki milionów złotych w rozwój. Gdy czytam w prasie kolejne newsy o inwestycjach bądź nowych miejscach pracy to serce mi rośnie!!!!! Wiem że to tylko początek i trzeba gonić wieloletnie zaniedbania. Ale coś się nareszcie ruszyło. Ja osobiście nie mam wątpliwości ze Żuk ma następną kadencję w garści i moze być lubelskim Dutkiewiczem. Kocham to miasto!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arff napisał:
Ja tylko pragnę przypomnieć, że PIS już rządził Lublinem i do tej pory odczuwamy tego skutki... Zamknięcie Cukrowni(decyzja z centrali za rządów... PISu) i brak zgody na utworzenie Strefy Ekonomicznej na Felinie w czasie trwania prosperity na światowych rynkach...
Bardzo razi takie niedouczenie i niedoinformowanie. Jeśli interesujesz się tak inwestycjami w Lublinie i bliski Ci jest problem cukrowni to dowiedz się więcej. Proponuję zapoznać się z faktami i decyzjami aktualnego prezydenta Krzysztofa Żuka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OM napisał:
Bardzo razi takie niedouczenie i niedoinformowanie. Jeśli interesujesz się tak inwestycjami w Lublinie i bliski Ci jest problem cukrowni to dowiedz się więcej. Proponuję zapoznać się z faktami i decyzjami aktualnego prezydenta Krzysztofa Żuka ...
Doskonale znam historię zamknięcia cukrowni i to od wewnętrznej strony Pokrótce... Decyzja została podjęta na podstawie dyrektywy unijnej ograniczającej produkcję cukru w państwach członkowskich, decyzja podjęta została w 2006 roku w centrali państwa... Do wyboru było zamkniecie cukrowni w Toruniu oraz w Lublinie, ale lobby toruńskie w ówczesnej władzy było tak silne, że Lublin nie miał szans, mimo że nasza cukrowania była znacznie nowocześniejsza i wydolna produkcyjnie... Mógłbyś chociaż poglądowo powiedzieć o co Ci chodzi? A jeśli chodzi o decyzje Żuka to bardzo chętnie się dowiem o co Ci chodzi... Z racji zainteresowań w polityce znam niemal wszystkie jego decyzje oraz plany na przyszłość, śledzę niemal wszystkie sesje rady miasta, znam dokonania oraz poglądy każdego radnego z osobna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło zwyczajnie nie rozwalać Intralla, do właściciela którego należała też hala LD-100 i byłyby i miejsca pracy, i inwestor, który płacił wysokie podatki do miasta! Ale nie podobało się niektórym,że to Rosjanie, to firmę rozwalili, a teraz chwalą się,ze niby to VW przyjdzie. Prędzej mi kaktus wyrośnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POchwwcy mieli marzenia o zielonej wyspie o szacunku o inaczej myślących okulturze o obniżce podatków o standartach w rządzeniu z tych marzeń ostał sie ino hujokot, i drzewiecki z małżonką i chlebowski z rosołem a i jeszcze cmentarz z sobiesiakiem ibida polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto narzeka na to, co się teraz dzieje w Lublinie, ma ode mnie strzał z prawego... Jest taka część pasożytów, którzy sami nigdy NIC nie osiągnęli, którzy będą pluć choćby im w rękę pieniądze dano. To co się teraz dzieje w Lublinie zasługuje na ogromne uznanie, a za narzekanie bez wskazania alternatywnych, lepszych rozwiązań powinno się ucinać języki. Jak do tej pory nikt lepiej nie rządził miastem, a już trochę tych ekip było. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
A wystarczyło zwyczajnie nie rozwalać Intralla, do właściciela którego należała też hala LD-100 i byłyby i miejsca pracy, i inwestor, który płacił wysokie podatki do miasta! Ale nie podobało się niektórym,że to Rosjanie, to firmę rozwalili, a teraz chwalą się,ze niby to VW przyjdzie. Prędzej mi kaktus wyrośnie!
to szykuj reke , ld-100 zabrali do angli nie rosjanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, że coś się dzieje w tym naszym mieście. zawsze byłem optymistą czego dowodzą moje wcześniejsze wpisy ale z tym VW bym nie był taki pewny. z doświadczenia wiadomo, że duzi inwestorzy suma sumarum przechodzą bokiem Lublina. za biedni jesteśmy i za daleko od dobrej infrastruktury. Mimo wszystko w końcu coś się zaczęło dziać, strefa ekonomiczna rośnie, powoli bo powoli ale rośnie, każde miejsce pracy jest na wagę złota, bo jedno miejsce pracy w przemyśle to 3 po za przemysłem! niedawno zawitał do nas niemiecki inwestor z silnikami a to dobrze rokuje, bo w ślad za nimi mogą pójść jego kooperanci. mam pytanie do znawców tematu, gdzie można przeczytać o inwestycji Sulzer i o Cormayu? pozdrawiam zdrowo myślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie tajemniczy inwestor z Kataru,taki od TUSKA, tradycyjnie.bu.ha.ha.ha ,albo oblukal teraz kogoś z Nigerii. Robią komuchy sobie z was jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie może powstać co najwyżej fabryka słomianych strzech bo to nasza lubelska specjalność.Niedawno nie wydano zgody na budowę stumetrowych wieżowców w dawnej zajezdni MPK na al.Kraśnieckiej bo to niby nie lubelskie,takie jakieś obce.No i mamy to co mamy,czyli właściwie nic na co sami sobie zapracowaliśmy.Absurd goni absurd.Na ul.Sądowej powstaje hotel w miejscu wyburzonej kamienicy która zabytkiem nie była ale jakiś geniusz zdecydował żeby zachować ścianę frontową za która powstanie ściana szklana a dopiero za nią właściwy obiekt.To jest cyrk pure nonsensu,to jest możliwe tylko tutaj bo tutaj jest Lublin,macierz i ostoja PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andre napisał:
Każdy kto narzeka na to, co się teraz dzieje w Lublinie, ma ode mnie strzał z prawego... Jest taka część pasożytów, którzy sami nigdy NIC nie osiągnęli, którzy będą pluć choćby im w rękę pieniądze dano. To co się teraz dzieje w Lublinie zasługuje na ogromne uznanie, a za narzekanie bez wskazania alternatywnych, lepszych rozwiązań powinno się ucinać języki. Jak do tej pory nikt lepiej nie rządził miastem, a już trochę tych ekip było. Pozdro
TE WIEJSKI GŁUPEK moze ja ci poprawie z lewej to zaczniesz pisać z sensem. A co takie go w Lublinie się dzieje ? Drogi na kredyt budują ? Galerie hadlowe ? A może biedronki czy lidle. Jaki tu przemysł przyszedł w ostatnich 10 latach ? ZADEN. Wiec pajacu nie pisz bzdur. Widać jesteś bezmyślnym lemingiem. Ta fabryka to mżonki realia są takie ze mamy najwieksze bezorobocie poza podkarpaciem w Polsce, Płace realne są na poziomie ok 1600zł -2000zł netto /m-c. Tu kompletnie nic sie nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie rewelacyjnie jeśli wogóle uda się ich ściągnąć do Polski, ale nie ma szans na powstanie tej fabryki VW w Polsce wschodniej. W grę wchodzi pomorskie, wielkopolskie, opolskie i śląskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...