Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sędziego poniosły emocje

Utworzony przez zorro, 3 kwietnia 2008 r. o 17:22 Powrót do artykułu
Ciekawy Kraj i Ciekawe Sądy ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile by dostał zwykły obywatel któryby pił choćby przed komendą? minimum 200 zł bez tłumaczenia (że np.niosłem otwarte piwo do domu) i bez sądu.I kto ma dawać przykład?A ci sami panowie póżniej wypisują mandaty za picie w miejscu publicznym ,chodz by to było jedno piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, gdyby to byl na ten przyklad lekarz albo jaki budowlaniec to przebywanie w miejscu pracy po wplywem alkoholu byloby pewnie jednoznaczne ze spozywaniem lub stawieniem sie do pracy. Fantastyczny material instruktazowy dla wszystkich ktorzy maja zasady w kapslu od butelki albo jakims fizjologicznym miejscu a Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi jest dla wszystkich poza wymiarem sprawiedliwosci? Przez ponad 20 lat nie przebywalem nigdy w sanie wskazujacym czy tez w stanie upojenia i nie spozywalem alkoholu w miejscu pracy, nie liczac pracy i legalnego spozywania piwa kupowanego u pracodawcy w Niemczech-ale tam w przeciwienstwie do tu nie ma wspomnianej ustawy bo i po co jak policjant wie, ze sluzba jest zaszczytem a nie przywilejem i szanuje miejsce jej pelnienia. Pracownik wie, ze w pracy sie pracuje a nie pije a jezeli juz to piwo do sniadania a nie gorzale z musztardowki zakaszana kiszonym ogorkiem. I co tu sie dziwic, ze mamy plage pijanych kierowcow na drogach, policjantow gwalcicieli i malolatow pijacych z rana "balagana" . Pani Sedzinie wypada tylko zyczyc zeby Aniol Struz mial ja i jej najblizszych w opiece i strzegl przed bedacymi pod wplywem alkoholu gwalcicielami, kierowcami i pospolitymi mordercami. Wczoraj niemal wszystki agencje prasowe podaly informacje o glodowej smierci rumunskiego aresztanata przetrzymywanego w krakowskim areszcie za kradziez portfela....sedziemu. "Tak wyniszczonych chorych spotykamy w ostatnim stadium choroby nowotworowej - twierdzi Piotr Płaskociński, lekarz, który przyjmował do szpitala MSWiA wycieńczonego obywatela Rumunii. 33-letni Claudiu Crulic przez cztery miesiące prowadził głodówkę w krakowskim areszcie. Pomoc medyczna przyszła jednak za późno." Wymiar jak widac potrafi bronic swoich interesow do ostatniej krwi podejrzanych. Kiedys spoleczenstwo obroni sie same bo wszak wymiar planuje dac pospolstwu mozliwosc ubiegania sie o pozwolenie na bron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sąd zaangażował się w sprawę emocjonalnie co jest niedopuszczalne - podkreśliła sędzia du Chateau." A to ciekaw zdanie, o ile prawdziwe. Czy uchylenie wyroku załatwia sprawę??? Moim zdaniem odpowiednie organy sądu powinny bliżej przyjrzeć się tej sprawie i Pani Sędzi lub Panu Sędziemu, który rozpoznawał sprawę w I instancji. A propos ile lat ma sędzia??? Ostatnie wiele osób wypowiadało się przeciwko obecnej drodze do zawodu sędziego (asesora) osób dwudziestoparoletnich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autora/kę/ tej publikacji proszę o kontakt! chciałbym pokazać jak emocjonalnie Sąd w Opolu Lubelskim ocenia sprawy cywilne ! Generalnie! jak udowodniłem Sądowi, że jeden ze świadków dwukrotnie przesięgając przed Sądem zeznaje coś innego to stwierdzono, że jestem osobą nieupoważnioną aby zgłaszać przestępstwo ! Gdy poprosiłem o skierowanie sprawy do innej Prokuratury również odrzucono moją prośbę ! A oceniał to wszystko ten sam Sąd czyli był Sędzią w swojej / zamataczonej sprawie/ Tutaj sprawa dotyczy wypitej butelki wódki a w moim wypadku włóczę się po Sądach już 6 lat i końca nie widać ! Prawnicy czytając akta mojej sprawy pukają się w czoło ale cóż z tego skoro prawdopodobnie Sąd jest niezawisły!A głupota i naiwność aż zieje z dokumentów i co i nic ! Najgorsze prawo jakie znam po prostu draństwo !Teraz będą sie rozckliwiać nad butelką wódki! A człowiek żyje przez 6 lat w stersie i ponosi koszty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równie "ciekawie" dzieje się w sądzie w Puławach. Tam też orzeka się w dziwny sposób. Nawet dziecko, laik, człowiek całkowicie nie związany ze sprawą widzi na odległość niemożliwą do wytłumaczenia "ścieżkę do sprawiedliwości". No, ale nie ma bata na sądownictwo w Polsce. Są układy, koneksje, korupcja. W imieniu prawa, oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...